Şimdi Ara

The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
574
Cevap
18
Favori
30.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dead Space'in yaratıcısı yapıyor diye tamamıyla da ona benzemesi gerekmiyordu. Umarım Dead Space de ki gibi etkileyici karakter tasarımları ve sağlam bir korku hissini yaşarız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk gameplay Demosu 9 Haziran'da gösterilecek.

The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU]
    The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU]Geoff Keighleytwitter
    “Thursday, @GlenSchofield joins me live to show you the first gameplay demo of @CallistoTheGame on #summergamefest ”
    https://twitter.com/geoffkeighley/status/1532754547961044993
  • Sony etkinliğinde gösterdikleri oldukça hoşuma gitti. Gore seviyesi de fazla gibi. İlk Dead Space çıktığı dönem geldi aklıma. Bu yıl için beklediğim tek oyun diyebilirim. Tarihi ise biraz şüpheli, ilk bahara ertelenme yolu açık gibi geldi.The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] 

• KAÇIRMAYIN ABANIN... The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] 

Normal sürüm: 92 TL

Deluxe: 119 TL

The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU]store.steampowered.com
    The Callisto Protocol on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1544020/The_Callisto_Protocol
  • 119 TL lik Deluxe sürümü alıp geçtim. Normalde oyunun çıkmasına bu kadar süre varken satın almayı tercih etmiyordum ama fiyat çok cezbedici.The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] 

• Gece gece iyi vurgun yaptık. The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] 

• The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU]
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

ben de sırf fiyattan aldım. spiderman için bekliyordum böyle bir fırsatı ama kime niyet kime kısmet xd

yalnız digital deluxe edition denilince aklıma nedense çizim, soundtrack vs geldiğinden standart versiyonu aldım. deluxe edition içeriği ile ilgili bilginiz var mı? ona göre onu alıp standart olanı iade edeyim.

• Valla oyunu daha önce bir kez görmüştüm hiç alma planım da yoktu sırf fiyattan dolayı çektim hemen net 600 tl olur yarın.

• Digital Deluxe sürümde ek olarak Season Pass bulunuyor. Bu nedenle aradaki fiyat farkı fazla olmadığı için oyuna gelecek olan ek içeriklerede herhangi bir ödeme yapmamak adına Digital Deluxe sürüm tercih etmeniz daha iyi olur. Sadece kozmetik olsaydı bende Standart sürüm alacaktım ama sonradan dlc içeriklerine tekrar ödeme yapmamak için Digital yani 119 TL lik olan sürümü aldım. Hayırlı olsun.The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] 

• Himurajutsu kullanıcısına yanıt

Harika fiyat kaptım hemen teşekkürler bilgilendirme için The Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU] .Oyun fiyatlarının 500-600 olduğu dönemde bedava resmen.

• Müthiş fiyat sakın kaçırmayın bu denli bir oyuna böyle bir ücret sunmak ya hata ya da yerel fiyatlandirma olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    600 olmaz ps fiyatı 600, genelde PC fiyatının yarısına satıyor firmalar Steam da , 300 olma ihtimali yüksek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu fiyattan, Dead Space yapan insanlardan bir oyun.... Trailer bile ağzımın suyunu akıttı, hemen kaptımThe Callisto Protocol (Çıktı) [ANA KONU]  Darısı Spider-Man başına

• PC fiyatına bak be ağzım sulandı şuan

• Ohh be.. En sevdigim en bekledigim oyunu ucuza kaptimya.. darisi spidermana :D

• Hiç alma planım yokken, sırf fiyattan dolayı Digital Deluxe versiyonu aldım. Bu türü oynamıyorum ama belli mi olur. Belki gördüklerim hoşuma gider ve incelemeler iyi gelirsse uygun fiyat ile oynamış oluruz.

• Vay be 100 liraya deluxe keyfi yaşattılar bize. Keşke Temnuzda çıksaydı valla oyunsuz kaldık.

• Digital Edition Öneririm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.