Şimdi Ara

The Boy (2016) | Lauren Cohan - Rupert Evans - Ben Robson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  The Boy (2016) | Lauren Cohan - Rupert Evans - Ben Robson

Yönetmenliğini William Brent Bell'in üstlendiği ve başrollerde Lauren Cohan, Rupert Evans, Ben Robson'ın yer aldığı The Boy bir bebek bakıcısının yaşadığı korku dolu hikayeye odaklanıyor.

• Fragmana bakarsak güzel film olacak gibi. 
    umarım diğer filmler gibi, sadece fragmandan ibaret değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lauren Cohan için izlerim.
  • film baya iyi gibi fragman falan kaliteli
  • Gerilim filmi sevenlere tavsiye ederim. Çok iyi değil ama yine de kötü diyemeyiz. Aslında baya ilginç ve güzel başladı böyle devam etseydi çok daha kaliteli bir yapım olabilirmiş. Senaryoda bazı boşluklar ve saçmalıklar var. Eğer ilk yarıdaki gibi devam etseydi ve sonlara doğru gerilimi biraz daha iyi verebilselerdi yeni bir Conjuring olabilirmiş. Yine de bu haliyle 6.5/10 alır.

Bu arada benim anlamadığım bir nokta var.

Eğer çocuk ölmemişse yıllarca orada yaşamışsa nasıl oldu da oyuncak bebeği kontrol edebildi? Eğer ortada onu kontrol edecek kadar büyük bir lanet varsa niye bebeğin paramparça olmasına izin verdi? Bunu engelleyebilirdi. Bebek kırılsın sonra ortaya çıkarım biraz saçma olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adRenaliN57 -- 3 Mayıs 2016; 22:34:29 >

• adRenaliN57 kullanıcısına yanıt

Ortada lanet falan yoktu aslında. Bebeği evin duvarlarındaki gizli geçitlerden kontrol ediyordu. Zaten dikkat edersen kız yanındayken hiç hareket etmedi. Ya birşey alıp geldiğinde ya da odasında otururken o aralarda oynatıyordu bebeği. O yüzden bebeğin parçalanmasını engelleyemezdi. Ancak 20 küsur yıldır bi bağ kurmuş benekle, kırılınca sinirlenip ortaya çıktı kanımca.

Film bence iyiydi. Ortalama korku filmi gibi başlıyor ve öyle devam ediyor ama sonu sürpriz şekilde devam ediyor. İzlenebilir.

• film güzel başlayıp, sonunu çok acayip bir yere bağlıyor. farklı olmak istemişler ama bence olmamış.
  • Ben çok beğendim bu filmi bence klasik korku filmlerinden sıyrılmış biraz daha faklı
  • Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    Bu açıdan bakınca mantıklı oldu ama fragmanda da gösterilen bir yemek sahnesi var. Çocuk masada otururken kız yemeğini çöpe döküyor 3 saniye içinde çocuk kayboluyor. Bana sanki bebeği kontrol edebiliyormuş gibi gelmişti o yüzden. Ama dediğin gibi olması daha olası.
  • adRenaliN57 kullanıcısına yanıt

Evet o 3 saniyelik ara dediğin gibi de olabilir, her filmde muhakkak olan mantık hatası sahnelerinden biri de. Yani filmin ilerleyen akışını izleyiciyi ikna için kullandıkları "ne öyle ne böyle" sahnelereen biriydi bence.

• film bugün vizyona girdi bende yarin izleyecegim trailer baktım güzel görünüyor yorumlarda olumlu izlenmesi gerekiyor
  • bu filmin fragmanını ilk izlediğimde filmin vizyon tarihi nisandı, daha sonra fragmanı tekrar izlediğimde mayıs olarak yazmıştılar en son hazirana ertelediler diye hatırlıyorum. böyle zırt pırt vizyon tarihi değiştirilince ben de izlemek için program yapmayı bıraktım ama bu sefer kesin vizyonda olduğu için ben de ilk fırsatta gidip izleyeceğim çünkü hem beklediğim bir film hem de fragmandan anladığım kadarıyla farklı bir konusu var, ilgimi çekti yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekvator_44

bu filmin fragmanını ilk izlediğimde filmin vizyon tarihi nisandı, daha sonra fragmanı tekrar izlediğimde mayıs olarak yazmıştılar en son hazirana ertelediler diye hatırlıyorum. böyle zırt pırt vizyon tarihi değiştirilince ben de izlemek için program yapmayı bıraktım ama bu sefer kesin vizyonda olduğu için ben de ilk fırsatta gidip izleyeceğim çünkü hem beklediğim bir film hem de fragmandan anladığım kadarıyla farklı bir konusu var, ilgimi çekti yani

Film malum ortamlara düştü bile haziran başı izledim.Sinemada izlemeye değmez inan bana.
  • Lauren Cohan var diye izledim. Sonlara doğru hayal kırıklığına uğratsa da genel anlamda hoşuma gitti.
  • Fena ters köşe yaptırdı beni. Güzel gerilim, korku filmi. Sonunuda beğendim. Ama küfürlü bitirdim.
    Birde güzel kız bekliyormuş...

10/7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 8 Şubat 2018; 16:59:15 >
  • Çok büyük beklentiler içinde olmadan keyifle izlenecek bir film. Lauren Cohen hatırına bile izlenir
  • Farklı olmuş o kesin. Ama farkını hemen göstermiyor, filmin sonunda bütün olarak ele aldığında ortaya çıkıyor. Filmin gidişatı işlenişi sürpriz sonuna uygun. Güzel filmdi.
  • Benzer türde filmlere göre bence oldukça iyi. Özellikle sürpriz sonu bile diğerlerinden ayrılması için yeterli. Sonuna kadar gizemi çözmeye çalışıyorsunuz, ve sonunda da gizem güzel bir şekilde çözülüyor.
  • Ben sağ tarafı korurken film sol taraftan vurdu. Film pek umurumda değildi aslında, Lauren Cohan denen başka bir gezegenden sefil dünyamıza geldiğine inandığım sıradışı güzellik için izledim ama filmde sonuyla şaşırttı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.