Şimdi Ara

The Batman (4 Mart 2022) | Matt Reeves | Robert Pattinson - Zoë Kravitz (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
47
Favori
115.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hazreti Bruce Wayne

Ya abi marvel'ın yaptığı gibi neden gençleştirmiyorlar affleck'i kafayı sıyıracam ya
    hocam kolay mı o işi yapmak? bilmiyorum açıkçası. yanlış hatırlamıyorsam marvel filmlerinde tony stark ve ego karakterleri gençleştirildi ama hepsi kısa süreli idi.

kaç yaşında bir batman olacak ona karar verip ona göre devam etmeleri gerekiyor bence ve yine bence joker filmini bekleyecekler hatta daha doğrusu beklemeliler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    müthiş olur ancaak eski halinde dönüp biraz kilo alması lazım

wolf of wall street ve moneyball'da iyi performans sergilemişti.
  • Filmin çekimleri kasım da başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanılmıyorsam baya kg verdi. Kg'leri yeniden aldığı takdirde muhteşem olur.
  • Bu zamana kadar olan batman filmlerinde batman'in karakteriyle ilgi önemli noktalar çok güzel vurgulandı
    -Batman'in adalet anlayışından
    -Batman'in insan olduğunu,yaralanabilir olduğunu vs
    -Batman'in zengin olduğunu
    -Çok iyi dövüştüğünü,havalı aletlere sahip olduğu
    Daha bir sürü özelliği.Ama arkadaş bu zamana kadar o kadar batman filmi yapıldı hiçbiri batman'in en önemli özelliğini vurgulamayı geçtim doğru düzgün kullanmadı bile. Batman'in en özelliği insan olması,iyi dövüşmesi falan değildir;batman'in en önemli özelliği ''The World's Greatest Detective'' olmasıdır.Şöyle söyleyim batman sherlock holmes zekasına sahip bruce lee'dir.Batman sen leb demeden leblebiyi anlar,senin daha tuvalet'in gelmeden midenin gurultusundan ishal olduğunu anlar(biraz absürt örnek oldu ama).Yani iyi bir batman film çekilecekse sen sherlock holmes tarzı film çekmelisin.İpucu arayan,planlar yapan,zayıf noktaları bulan bir batman olmalı.Yoksa siz batman iyi dövüştüğünden dolayımı o kadar fazla villain'in hakkından geliyor sanıyorsunuz;hayır zekasıyla hepsini alt eder yoksa sadece iyi dövüşmekle riddler'la falan başa çıkamazsın(o da dahidir sonuçta).Bu film umarım bu bahsettiğim özelliği vurgulayan iyi bir film olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 6 Ocak 2019; 22:27:11 >

• Millet thanos ile uğraşsın dc penguen adam ile..

Ancak filmin başında küçük villain olur ya. Hemen yenilir esas kötü sonra çıkar vs. Penguen adam da ancak o kadar kötü olur 2020 li yıllarda..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Bana göre tanrı statüsündeki kötülerden ziyade insan seviyesindeki kötüler daha cezbedici geliyor thanos darkseid vb kötüler zaten çok güçlüler. Ama joker olsun penguen olsun bunlar felsefi karakterler bana daha cezbedici geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Millet thanos ile uğraşsın dc penguen adam ile..

Ancak filmin başında küçük villain olur ya. Hemen yenilir esas kötü sonra çıkar vs. Penguen adam da ancak o kadar kötü olur 2020 li yıllarda..
    Haklısın Batman filminin ana villani Darkseid olmalıydı.
  • DC nin elinde bir altıpatlar varsa, 5 normal kurşunun yanında altın değerinde kritik vuracak kurşun bu bence. Umarım heba etmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Söylenti var mı hiç Batman rolü hakkında hocam?
  • Batman de sıktı artık, sürekli bi batman reboot..
  • Yeni gelen haberlere göre film 25 Haziran 2021'de çıkacak ve Ben Affleck filmde olmayacak.
  • Çok şükür vizyon tarihi belli oldu. Bundan sonra bir değişiklik olmaz umarım. Yeni oyuncunun en geç San Diego Comic Con'da duyurulacağını düşünüyorum. Güle güle Batfleck.
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor zsasz

Bu zamana kadar olan batman filmlerinde batman'in karakteriyle ilgi önemli noktalar çok güzel vurgulandı
    -Batman'in adalet anlayışından
    -Batman'in insan olduğunu,yaralanabilir olduğunu vs
    -Batman'in zengin olduğunu
    -Çok iyi dövüştüğünü,havalı aletlere sahip olduğu
    Daha bir sürü özelliği.Ama arkadaş bu zamana kadar o kadar batman filmi yapıldı hiçbiri batman'in en önemli özelliğini vurgulamayı geçtim doğru düzgün kullanmadı bile. Batman'in en özelliği insan olması,iyi dövüşmesi falan değildir;batman'in en önemli özelliği ''The World's Greatest Detective'' olmasıdır.Şöyle söyleyim batman sherlock holmes zekasına sahip bruce lee'dir.Batman sen leb demeden leblebiyi anlar,senin daha tuvalet'in gelmeden midenin gurultusundan ishal olduğunu anlar(biraz absürt örnek oldu ama).Yani iyi bir batman film çekilecekse sen sherlock holmes tarzı film çekmelisin.İpucu arayan,planlar yapan,zayıf noktaları bulan bir batman olmalı.Yoksa siz batman iyi dövüştüğünden dolayımı o kadar fazla villain'in hakkından geliyor sanıyorsunuz;hayır zekasıyla hepsini alt eder yoksa sadece iyi dövüşmekle riddler'la falan başa çıkamazsın(o da dahidir sonuçta).Bu film umarım bu bahsettiğim özelliği vurgulayan iyi bir film olur.
    Nokta atışı yakalamışsınız.
    Yeni Batman filminde tam olarak bu yönü vurgulanacakmış

• Ben Affleck gelmiş geçmiş en iyi Batman di bana göre. Rolü bırakması çok kötü oldu, umarım yeni gelecek aktör Aflleck i aratmaz.

• Kara haber geldi, Ben Affleck yeniden Batman olmayacak:

Haber:https://www.turkcealtyazi.org/haberler/sinema/ben-affleckin-the-batmande-rol-almayacagi-47890#360291

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef doğru habermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 31 Ocak 2019; 14:21:30 >
  • Adam kötü bir filmin olmuş dedirten tek noktasıydı, sonra daha da kötü bir devam filminde koskoca Batman'i maymun etseler bile karizmasını korudu adam gibi solo Batman filminde göremeden ayrılması aşırı derecede saçma ve üzücü bir olay.
  • Hoşçakal Ben Affleck.
    Güzelim evrenin içine etti WB, bravo cidden bravo.
    Umarım şu saatten sonra hiçbir DCEU filminden kâr edemezler birde utanmadan Birds Of Prey filmi çekiyorlar yazık çok yazık...

• Ben Affleck gibisi de gelmez bir daha, en iyi Batman olmuştu, yazık ettiler.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.