Şimdi Ara

The Avengers (2012) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
1
Favori
60.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 nin hit filmlerinden biri olacağı belli...merakla bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Yenilmezler (The Avengers) Skrull'lara Karşı mı Savaşacak?

The Avengers (2012)

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan Yenilmezler (The Avengers)'in setinden gelen ilk fotoğraflarda filmde Chris Evans'ın canladırdığı Kaptan Amerika'yı hareket algılayıcı kostüm giymiş bir aktörle dövüşürken ve elinde kendisine ait olmayan ilginç bir silah tutarken görmüştük. Bu fotoğraflar, projeye dair merak edilen önemli sorulardan birine yanıt vermiş gibi gözüküyor. The Avengers ekibi, filmde Skrull'lara ve onların liderleri Loki'ye karşı savaşacak...

Proje ortaya çıktığından beri kötü karakterin kim olacağına dair dedikodular yapılmış ve zaman zaman da bu görevi Skrull'ların ve Loki'nin üstleneceği ortaya atılmıştı. Yeni gelen bilgilere ve fotoğraflara baktığımızda ise, filmde Skrull'ları izleyeceğimiz kesinleşmiş oldu.

Çizgi-roman dünyasında 1961'den beri var olan Skrull'lar, şekil değiştirerek herhangi bir varlığa dönüşebilen uzaylılar olarak biliniyor. Savaşçı bir ırk olan bu tür, Fantastik Dörtlü'nün de en büyük düşmanlarından biriydi. Şimdi asıl merak edilense, Skrull'ların Thor'un düşmanı Loki'yle nasıl bir işbirliğine gittiği? Bu arada yine Internet'te dolaşan dedikodularda filmin bir diğer kötü adamı olarak Thanos'un da isminin geçtiğini ekleyelim.

http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-50297/

Skrullar'ın hikayesi farklıydı diye biliyorum.Burda daha başka şeyler yazıyor.(Bundan sonra önemli spoilerlar içerir.)

Secret İnvasion'un özetinde yazıyordu.Sadece neden dünyaya saldırdıklarının olduğu bölümü yazıyorum.

Skrulların dünyaya saldırma planı aslında Civil War'dan da öncesine dayanıyor.Kree-Skrull savaşı sonrası,bir grup süper-kahraman,Iron Man,Reed Richards,Blackbolt,Namor,Professor X ve Dr.Strange,grup olarak adıyla Illuminati,gizlice Skrull İmparatorluğu'na saldırıyor.Onlara dünyaya karşı olası bir istila düşünceleri için gözdağı vermek istiyorlar.Ancak saldırı sırasında yakalanıyor ve esir düşüyorlar.Bir süre işkence gördükten sonra,kaçmayı başarıyorlar.

Yıllar sonra,Skrull kraliyet ailesi prensesi Veranke,dünyanın kendi toprakları olduğunu,bunun Skrull kehanetlerinde yazdığını ileri sürüyor.Ancak dönemin imparatoru Dorrek,onu halkın kafasına girmeye çalıştığı ve tahtına zararı dokunabileceği düşüncesiyle sürgüne gönderiyor.Skrull kraliyet gezegeninin Galactus tarafından yok edilmesi sonucu,Skrulllar Veranke'yi kraliçeleri ilan ediyor ve Veranke'nin de ilk misyonu dünyayı insanların elinden alma görevi oluyor.Skrull ırkı shapeshifter,yani kılık değiştirebilen bir ırk olduğundan,saldırının temelini de bu oluşturuyor.Önce Skrull bilimadamları,insan kılığına kusursuz olarak dönüşebilmenin yollarını arıyorlar,bir ton deney yapıyorlar.Ama sonuçlar istediklerini vermiyor.Bunun üzerine yeryüzünün en zeki adamı olarak gördükleri Reed Richards'ın klonu bir Skrull yaratıyorlar ve Reed Richards klonu gerekli hesaplamaları onlar için yapıyor.Sonuçta insan kılığına kusursuz olarak dönüşebiliyorlar.

Ama filmin şöyle 2.30- 3 saat falan olursa süper olur gerçekten.
  • Avengers bomba gibi geliyor ama ben bi türlü Captan America'ya ısınamadım gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuNTiS

Avengers bomba gibi geliyor ama ben bi türlü Captan America'ya ısınamadım gitti.

Benim de tam tersi. Captain America'ya sıcak bakmazdım en başlarda o kadar, kendisi hakkında bilgim de sıfıra yakındı sadece akılda yarattığı imajdan veya hakkında çok bir şey bilmediğindendi belki bu ama son 1-2 senedir okudukça falan sevmeye başladım ben bu adamı, Captain America tişörtü falan giyer oldum.

Daha önce de söylemişimdir ama benim de ısınamadığım, hatta ısınamamaktan daha çok hiç sevmediğim ve gereksiz bulduğum bir karakter olan Hulk var Avengers'ta. Şurda Thor'a bakıyorum, Cap, Iron Man, Black Widow () falan eyvallah da Hulk onların yanında garip duruyor yahu, kim Avenger yaptıysa bu herifi zamanında.

4 Mayıs 2012'de geliyormuş film. Bunu 3D yapacaklar mı bir bilgisi olan var mı?
  • Bende en çok Hulk'u seviyorum bunların arasında.Benimde ısınamadığım karakter Hawkeye.Çok gereksiz kalacak gibime geliyor bunların aralarında.

Wolverine olsaydı şu kadroda.Tadından yenmezdi o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 29 Ağustos 2011; 0:21:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Thor kaçar...

hocam yardırdım ya..inanılmazsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Orijinalden alıntı: GuNTiS

Avengers bomba gibi geliyor ama ben bi türlü Captan America'ya ısınamadım gitti.

Benim de tam tersi. Captain America'ya sıcak bakmazdım en başlarda o kadar, kendisi hakkında bilgim de sıfıra yakındı sadece akılda yarattığı imajdan veya hakkında çok bir şey bilmediğindendi belki bu ama son 1-2 senedir okudukça falan sevmeye başladım ben bu adamı, Captain America tişörtü falan giyer oldum.

Daha önce de söylemişimdir ama benim de ısınamadığım, hatta ısınamamaktan daha çok hiç sevmediğim ve gereksiz bulduğum bir karakter olan Hulk var Avengers'ta. Şurda Thor'a bakıyorum, Cap, Iron Man, Black Widow () falan eyvallah da Hulk onların yanında garip duruyor yahu, kim Avenger yaptıysa bu herifi zamanında.

4 Mayıs 2012'de geliyormuş film. Bunu 3D yapacaklar mı bir bilgisi olan var mı?

Bende senin aksine Hulk'u severim
  • quote:

Orijinalden alıntı: unbreakable_

Kadronun tanıtım videosu her şeyi özetliyor aslında. Böyle kadro kolay kolay bir araya gelmez.Umarım senaryoda hayal kırıklığı yaşamayız. hatta önerim film 2,5 saatin üzerinde olsun. şöyle doya doya izleyelim

http://on.fb.me/jPFSpA

Oha bütün bayıldığımız süper kahramanlar tek filmde.Dünya film tarihinde böyle bir ilk olması süper bir şey.Fakat bu kadar süper kahramanın olduğu filmde hangi süper kahraman ağır basacak.Ben hepsini ayrı ayrı seviyordum ne bileyim çok garip olacak cidden
  • Bruce Banner yine değişmiş bu üçüncü oldu sanırım Bu arada Avengers içinde mi olacak Hulk yoksa Avengers'ın mücadele ettiği bir kahraman mı olacak? Avengers içinde Hulk'ın yeri nedir kısaca bilgi verirseniz süper olur
  • Bruce Banner yalama oldu hakkaten ayrıca hiç Hulk görüntüsü görmedim tanıtımlarda bol bol sahnesi vardır umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 29 Ağustos 2011; 19:13:25 >
  • Edward Norton kalsaymış keşke Bruce olarak
  • Filmden beklentilerim her geçen gün artıyor, güzel film olacak gibime de geliyor hani. Umarım yanıltmaz bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom

Benimde ısınamadığım karakter Hawkeye.Çok gereksiz kalacak gibime geliyor bunların aralarında.

Marvel evreninde Hawkeye karakterini çok gereksiz buluyorum

Hulk avangers takımının bir parçası değildi sanırım. Bruce Banner avangers a yardım eder. Arada bir sinirlenir bir avangers ı, bir kötüleri tarumar eder.
  • hulk bu zaten sağı solu belli olmaz , fazla kısdırdılarmı ne avengers kalır ne bişe
  • Ben daha çok Avengers'ın direkt Hulk'a karşı birleşeceğini düşünüyordum çünkü Hulk'ın yeni filminin sonunda Tony Stark General'in yayına gelip merak etme elemanlar hazır gibi birşey diyordu. Hulk'ı Avangers içinde olursa bunlar kime karşı mücadele edecekler ki? Gerçi Thor'un sonunda Loki birşeyler karıştıracak gibi duruyordu belki oraya bağlarlar. Yine de Avengers vs Hulk görmek beni daha mutlu eder şahsen.
  • Çok güzel olacak!
  • loki hulka büyü filan yapcak bence salacak avengersin üstüne
    animede de olduğu gibi
  • Hulk normalde kötü karektermi herkes düşman olarak hulku bekliyormuşta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Ben daha çok Avengers'ın direkt Hulk'a karşı birleşeceğini düşünüyordum çünkü Hulk'ın yeni filminin sonunda Tony Stark General'in yayına gelip merak etme elemanlar hazır gibi birşey diyordu. Hulk'ı Avangers içinde olursa bunlar kime karşı mücadele edecekler ki? Gerçi Thor'un sonunda Loki birşeyler karıştıracak gibi duruyordu belki oraya bağlarlar. Yine de Avengers vs Hulk görmek beni daha mutlu eder şahsen.

Belki değil filmde esas düşman Loki zaten.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.