Şimdi Ara

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.579
Cevap
43
Favori
66.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hypsibremetes

quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Henüz izlemedim ama ilk bölümü ile 0.9 - 2.30 Milyon seyirci getirmiş, eğer Bilim-Kurgu yönüne ağırlık verirlerse iyi gider. Tabii hala kanalın TVD ile birlikte benim gözümde değer kaybetmesi ve yabancı televizyon eleştirmenlerine göre TVD'nin bitişini görmeye ömrümüz yetmeyebilir. Aynı olay Supernatural içinde geçerli, ilk yazan senaristler ve yaratıcıların hepsi istifa etti ama dizi devam ediyor.

0.9 reyting berbat bir başlangıç 2. sezonu zor görür. Gerçi 1'i geçen cw dizisi var mı bilmiyorum belki Arrow.

CW'nun alt sınırı 0.6'dır. En yüksek reytinge sahip dizisi ise 1.0 ve 1.2 arası olan The Vampire Diaries, 0.8, 1.0 arası Supernatural, 0.8, 1.0 arası Arrow. Eğer bu istikrarını korursa rahat 2. sezon onayını alır.

• Şu dünyaya gönderilen suçlular çoluk çocuk yerine suçluya benzeyen iri yarı, pis görünüşlü adamlardan seçilseydi daha iyi olurdu bana göre. Bir de ilk bölümden bu kadar şeyi ön plana atmayıp gizemli bir dünya oluştursalardı lost misali daha iyiydi son olarak da kurulacak aşk üçgenleri diziyi ergen dizisine çevirecek gibi duruyor. Özet dizi fail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyen bakabilir mi

kaç senesinde geçtiğini anlamadım uykulu izledim kaçırdımmı dünyaya nolmuş
  • Zaten kanalı görünce tutmaz demiştim dizi için. Böyle konular bu tarz bir kanala ağır gelir. Hele hele özellikle her zaman oluşturdukları ergen havası, senaryonun içine eder.
  • Süper gidiyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

izleyen bakabilir mi

kaç senesinde geçtiğini anlamadım uykulu izledim kaçırdımmı dünyaya nolmuş

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI

The 100 (2014-2020 ) The CW | TOPLAM 7 SEZON | DİZİ FİNAL YAPTI

2102 yılından kalma bir uzay gemisi 130 yaşındaysa dizi 2232'de geçiyor olsagerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 28 Mart 2014; 21:41:08 >

• Dizide eksik bir şeyler var ama ne olduğunu çözebilmiş değilim. İlk bölümden duyduğum zevki alamadım tekrar. Biraz sıkıldım hatta. Bekleyelim bakalım.

• konu güzel, fakat oyunculuklar zayıf gibi duruyor trailerda, 5-10 bölüm yayınlansın bir şans veririz bakalım.
  • Bakalım başlıyorum umarım dizi tutar , güzele benziyor
  • Konu ve kurgu iyi, inanılmaz mantık hataları var ve oyunculuk konusu fiyasko...
  • 2. bölümle birlikte benim için daha ilgi çekici olmaya başladı.

İyi bari şu mühendis kız geldi de çocuklar bilezikleri çıkarıyor dedi.Yani bunu tahmin edemedi mi Abby?

Şu başkanın oğlu keşke şansı yakalamışken o uyuz çocuğun boynunu kesseydi:o çocuğa tek uyuz olan ben değilimdir herhalde tipi çok uyuz ya birçok dizide karşıma çıktı hepsinde mi uyuz olur yahu.

Monty birşekilde iletişim kurmayı başarırsa -ki ilk bölümlerde olacağını sanmıyorum- iyi olur.

Spacewalker delikanlı adam.

Kelebekler mutasyon falan mı geçirmiş yoksa gerçekte de var mı? :D:D

Yaratıklar fenaymış o neydi öyle ya pars mı kaplan mı kedi mi maymun mu ?

Bakalım şu kız 100 yıllık aleti çalışır hale getirebilecek mi.

Spacewalker dediği gibi hani kural yoktu ulan orda?Kuralsız bir yer olur mu?İnsan olan heryerde kural vardır.

Sondaki insan mı artık neyse adam ne yapmış öyle ya zırh mı ne o?

Her türlü izlenir ya ergen mergen diyorlar da...

• pek tutmadı heralde bu dizi, bende başlayıp başlamama arasında kaldım
  • Sahsen bilimkurgu dizilerini dandikte olsa izlerim sebebi seviyorum.
    Ama bu dizi sanmiyorum uzun sure devam etmez.
    2. Bolumde pek aksiyon yotku ergen ergen takilmalar devam ediyor.
    Terranova gibi buda ikinci sezonu gormez.

• quote:

Orijinalden alıntı: red01

Sahsen bilimkurgu dizilerini dandikte olsa izlerim sebebi seviyorum.
    Ama bu dizi sanmiyorum uzun sure devam etmez.
    2. Bolumde pek aksiyon yotku ergen ergen takilmalar devam ediyor.
    Terranova gibi buda ikinci sezonu gormez.

o zaman hiç başlamamak en iyisi ya da bölümler biriksin öyle izlenir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

Cw olunca 2 kez düşünürüm malum TVD gibi berbat ötesi bir ergen dizisini yayınlıyorlar.Ama arrowla paçayı kurtariyorlar

arrowta iyi değilki
    vasat
    klasik cw seviyesinde

supernaturalede kötü dersin şimdi :D
  • Sahsen arrowu ilk bolumunden beri izliyordum nedense izlemeyi deprem muhabbetinden hemen once biraktim suan izlemek istesemde izleyesim gelmiyor.

Ayrica 100 icin konusursak goze carpan cok hata var
    Ilk aklima gelen
    Nehrin karsisina gecerken kullandiklari sozde sarmsikdaki halatlar cok bariz belli oluyor bari yakin cekim yapiyorsun bunu goz ardi etme.
    Ayrica dunyaya inen 100 kisinin tepkiside sacma hepsi okuduklari haricinde dunyayi anca uzaydan gorduler ergen ergen davranmalari komik. Uzay ussu bitiyor muhabbetide ayribir olay 100 sene idare et nasil idare ettigin belli degil biranda bitiyoruz garip boyle sorarsak cok farkli sonuclar sorular ortaya cikar.

• Buna neden kendin bir izleyip karar vermiyorsun?ilk 2 bölüme bakıp karar verebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Buna neden kendin bir izleyip karar vermiyorsun?ilk 2 bölüme bakıp karar verebilirsin.

Güncel takip ettiğim dizi çok, boş bir zamanda izlemek lazım dediğin gibi
  • Octavia Çok Seksi Abi .
  • Nasıl dizi tavsiyeler ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.