Şimdi Ara

Tf2 acil yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben tf2 oynuodum bi crosshair yukledim ve artık 2. ve 3. silahları kullanamıyorum. oyunu sildim tekrar yukledim yine aynı yardım ederseniz sevinirim

• fazla bilgim yok ama crosshair dosyasını sil
  • /Steam/steamapps/Steam kullanıcı adın/team fortress 2 konumunda bulunan tf klasörünü silebilirsin. Steam'i açıp oyunu açmaya kalktığında o klasör yeniden oluşturulacaktır ancak boyutu biraz büyük, zaman alabilir.

Oyunu silip yeniden yüklemek her zaman çözüm olmuyor çünkü Steam bazı kişisel klasörlere dokunmuyor.

Yalnız uyarayım, tf klasörü içinde screenshot'lar ve eğer kaydettiysen replay'ler de bulunur. O klasörü sildiğinde bunlar da gidecektir.

İkinci bir yöntem olarak:

-Masaüstünde bir not defteri oluştur.
    -Not defterini aç ve şunları yaz:
    bind 2 slot2
    bind 3 slot3
    -Yazdıktan sonra kaydet.
    -Şimdi bu dosyayı autoexec.cfg olarak adlandır. Bu adlandırmayı yapınca sana dosyanın uzantısını değiştirmek isteyip istemediğini soracak, "Evet" de.
    -Ve bu dosyayı Steam/steamapps/Steam Kullanıcı Adın/team fortress 2/tf/cfg klasörünün içine yerleştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: per_mutation

/Steam/steamapps/Steam kullanıcı adın/team fortress 2 konumunda bulunan tf klasörünü silebilirsin. Steam'i açıp oyunu açmaya kalktığında o klasör yeniden oluşturulacaktır ancak boyutu biraz büyük, zaman alabilir.

Oyunu silip yeniden yüklemek her zaman çözüm olmuyor çünkü Steam bazı kişisel klasörlere dokunmuyor.

Yalnız uyarayım, tf klasörü içinde screenshot'lar ve eğer kaydettiysen replay'ler de bulunur. O klasörü sildiğinde bunlar da gidecektir.

İkinci bir yöntem olarak:

-Masaüstünde bir not defteri oluştur.
    -Not defterini aç ve şunları yaz:
    bind 2 slot2
    bind 3 slot3
    -Yazdıktan sonra kaydet.
    -Şimdi bu dosyayı autoexec.cfg olarak adlandır. Bu adlandırmayı yapınca sana dosyanın uzantısını değiştirmek isteyip istemediğini soracak, "Evet" de.
    -Ve bu dosyayı Steam/steamapps/Steam Kullanıcı Adın/team fortress 2/tf/cfg klasörünün içine yerleştir.

teşekkurler

• senin lalh belanı versin tf yi sildim çalışmıyo
  • Dosyayı Sil Repair Yap Steam Üzerinden Düzelir =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.