Şimdi Ara

Battlefield 2 Multiplayer Üyelik Sorunu Acil Yardım!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
12.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben dün battlefield 2 indirdim internetten ama oyunda multiplayer oynamak için hesap oluşturun diyor ya email şifre falan yazıyorum oluşturmak için buton var ona basıyorum bi süre sonra there was a database error please try again hatası veriyor nedendir oyundaki serverlar a gametracker sitesinden gireceğim belki oyundan girerim ama üye olamadım neden böyle sorun veriyor söylermisiniz

• BF 2 serverları kapalı eski oyun
  • İnternetten indirdiğin oyunla multiplayer oynayamassın.
  • gametracker sitesinde bir sürü server var alman serverı falan 64 kişilik çoğuda dolu ben neden oynayamıyorum BF2 bi çözümü yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gece772

BF 2 serverları kapalı eski oyun

Kapali degil hocam sunucular. Gecen oynadim biraz laptopa gectim belki ondandir ama baya ping vardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peset peki sne sorunumun çözümünü biliyormusun belki bi patch falan vardır ben olduğu gibi giriyorum bi ar abi sitede image iso dosyasını oyuna crack yapmadan mount layın öyle girin üyelik işlemlerinizi yapın dmeişti bende öyle girip yapıyorum ama hala aynı
  • KraToRTR K kullanıcısına yanıt
    1.41 ve 1.50 patchleri var onlari kurdun mu bilmiyorum. Baska yeni patch gelmedi sanirim.

Mp oynamak icin orjinal kullaniyorum . Korsansa oyunun o şekilde giriş nasil yapiliyor hic bir fikrim yok maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tmm Arkadaşlar Çok saolun çözdüm sayılır bu gün 1.41 ve 1.50 patch lerini indiricem bi videodan bişeyler buldum onları uygulicam eğer olursa buraya yazarım başka arkadaşlarda görür belki
  • https://www.bf2hub.com/home/index.php buradan bf2 hub u indir . kur. enable network yap. bf2 çalıştır. sorunsuz oyna
  • programı kurdum information sekmesinde Enable BF2Hub Network | Disable BF2Hub Network sekmeleri vardı Enable BF2Hub Network olana tıkladım geçerli kullanıcı falan diyodu tamam dedim changes successfully applied - switched to BF2HUB Network! dedi oldumu şimdi yani başka bişey yapmicammı oyuna normal girip servıramı giricem bide punk buster hatası veriyodu serverda biraz oynadıktan sonra bi server bulmuştum ona giriyodu ondada biraz oynadıktan sonra işte punk buster hatası verip serverdan atıyodu
  • Arkadaşlar ben indirdim bu bf2hub u ama saveselected yaptığımda Cd key-i invalid(geçersiz) diyor o yüzden gene giriş kısmında hata alıyorum korsan oynadığım için mi bu sorun. Nasıl düzeltebilirim halleden var mı aramızda sorunsuz
  • internetten indirilen oyunla online oyun oynanır bizzat oynadım biliyorum. ayrıca server güncellemeye gerek yok. fakat database error sıkıntısına bende çözüm bulamadım. 1.41 ve 1.51 pathclerini bende kurmak için uğraşmadım. geçen gün 1 saat sonra bu hatayı alınca bıraktım online oyunu. oyun hala pcmde duruyor
  • Oyuna girebildim ama serverların hepsi boş en fazla 6 kişilik server a denk geldim. Oyunun tadı kalmadı oman da yaptığım anti tank showlar tekerrür edemicek. Bi bf2 keyfimiz vardı stres atmaya girdiğim oda kalmadı iyimi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppotun1st_ -- 24 Temmuz 2014; 7:31:21 >
  • Oppotun1st_ nasıl girdin bi anlatsana belki ben server bulurum bazı bildiğim siteler var gametracker mesela anlatırmısın nasıl girdiğini botlarla oynamaktan gına geldi artık ama botlarında yapay zeka benden zeki bıçak ymeişliğim var :D
  • BF2hub

hacım buradaki olayları yapıyosun reset atıp oyuna giriyosun bende gerçekleşti. senin oyunun versiyonu kaç benimkisi 1.41 bile değil ki zaten 1.41'de de server pek yok. ama 1.5 gametrack da iyi serverlar var. 1.5 oynamak için de orjinal olması gerekiyor. sıkıntı yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oppotun1st_ -- 27 Temmuz 2014; 18:31:01 >
  • hee bendeki 1.51 di
  • orjinal mi bf ?
  • yok değil bende o yüzden giremiyormuşu :D
  • Merhabalar ,

İlk olarak oyuna v1.41 patchini kurun sonra ise v1.5

Ardından google dan bf2 hub yüklemeniz gerekli,bf2hub yükledikten sonra oyunu açıp online hesap oluşturabilirsiniz.Ancak multiplayer server girerken CD KEY hatası alacakasınız bu normal.Bunun çözümü ise ;

Yeni bir metin belgesi açın.
    Sonra bu metni yapıştırın

Windows Registry Editor Version 5.00

; Battlefield 2 registry
    ; Generated by RegFiles.net
    ;https://www.regfiles.net/registry/battlefield-2-registry

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EA Games\Battlefield 2]
    "Language"="English"
    "Locale"="en_US"
    "InstallDir"="Path\"
    "Version"="1.1"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EA Games\Battlefield 2\ergc]
    @="x9392CD key"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EA Games\Battlefield 2\wdc]
    @="true"

Cd key yerine x9392nin yanına boşluk koymadan şunu yapıştırın

3CTK-X62F-I4HQ-UPUF-7VTL

Sonra path yerine oyunun kurulu oldugu yeri yapıştırın.

Sonra farklı kaydet ardından tüm dosyalar ve sonuna ise .reg ekleyin

İyi oyunlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren Berk Yılmaz -- 6 Temmuz 2020; 11:26:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.