Şimdi Ara

TEYİP AYARLARI HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

BEN ARACA SUNNY SJ-2080 MARKALI TEYİB ALDIM ŞUANDA GÜCÜM BUNA YETTİĞİNDEN, ARKADAŞIMDA BANA KABİNİ İLE BİRLİKTE BAS VE ANFİ VERDİ BUNLARI BAĞLATTIM AMA TABİ BU MÜZİK SİSTEMİ BAĞLAYAN DÜKKANLARA DEĞİL MALUM ÇOK TUTUYODU BENDE ELEKTRONİKÇİ ARKADAŞA BAĞLATTIM AYNI SİSTEM HEMDE YARIYARIYA NERDEYSE AMA BENİM ARABADAKİ 2 TANE 85 LİK KOLONLAR DANDİK SANIRIM ONLARDA SUNNY NİN AMA ÖMRÜ GEÇMİŞ NEYSE KONUYA GİRELİM BEN SES VERDİĞİMDE İÇERİYE ÇOK SES VERİYOR AMA DIŞARI SES VERMİYOR BASIM BAGACDA ACABA ONDAN MI DİCEM AMA ÇOĞU KİŞİYE BAKIYORUM HEPSİNİN BAGACDA AMA SES MÜKEMMEL BEN BAGACIN KAPAĞINI AÇTIĞIMDA ÇOK GÜZEL SES ALIYORUM AMA ARABANIN İÇİNE BİNİNCE O KADAR GÜZEL SES ALAMIYORUM HEP KOLONLARIN SESİ ÇIKIYOR ANLICAĞINIZ BAS TİZ KOLON AYARI YAPTIM AMA BECEREMEDİM SANIRIM GERÇİ DEDİĞİM KOLONLARIDA DEĞİŞTİRECEM AMA ŞUANDA ALAMIYORUM 1 AY SONRA ARTIK SİZCE BU TEYİBİN AYARLARI NASIL OLMALI YANİ BASS TİZ KOLON AYARI CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM.

BİRAZ UZUN OLDU KUSURUMA BAKMAYIN ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

• basım marka modeli nedir? kabini nasıl? portlu-portsuz?
  • bass pioneer yalnız buna arkadaş farklı bişey demişti çok eski ve çok kaliteli bir bass olduğunu söylemişti banada şuanda tam hatırlamıyorum kabini mdf den yapılmış ve üç katlı diye biliyorum anfi xetec vector v-200.4 bu kadar yeterlimi ben size isterseniz fotografını ekliyim ama nasıl fotograf ekleniyor buraya söyleriniz sevinirim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kastinbjk

bass pioneer yalnız buna arkadaş farklı bişey demişti çok eski ve çok kaliteli bir bass olduğunu söylemişti banada şuanda tam hatırlamıyorum kabini mdf den yapılmış ve üç katlı diye biliyorum anfi xetec vector v-200.4 bu kadar yeterlimi ben size isterseniz fotografını ekliyim ama nasıl fotograf ekleniyor buraya söyleriniz sevinirim hocam

tsw 302-303 gibi modelleridense 200.4 yeterlidir, tsw 1200f ise biraz daha güclü amfiye yönelmeni öneririm, en azından xetec 240.4 gibi

pm de pioneer bas diyince tsw 306 anladım
  • hocam şimdi anfiye değiştiremem bununla idare edecem edebildiğim yere kadar bana sağlam kolon lazım veya subwoofer sesi içerdede daha güzel almak için bu 85 likler çok cızırtı yapıyor bass şöyle bi güzel dinleyemiyorum ben araştırdım bakdım bu gitti gidiyorda alpine ait ürünler var fiyatlarıda gayet ucuz milletin yorumuna bakıyorum çoğu memnun ürünlerden sence hocam benim tesisata uygun subwoofer veya kolon veya teveter hangi uygun bana yaz bişey ben bunları kaçırmıyım en köyü ürünü 30 dan başlıyo bunlar eğer iyi değildersen tavsiye ettiğin ürünü almaya çalışacam
  • audiocu hocam şimdide hepsiburada.com a baktım ordada bi ürün var subwoofer onunda fiyatı düşük ve millet üründen çok memnun olduğunu dile getirmekte japon malı olduğu söyleniyor ürüne bakmak istersen işte link bide bunu incele hocam benim için artık arabada 85 lik kolon istemiyorum dediğin gibi 2 tane subwoofer olsun yeter dimi zaten kabinli basım anfim var herhalde uyum sağlar bunlar
  • 30 liralık 85 amfıde uzun ömürlü olmaz

subwoofer kalın (bas) sesleri almak içindir, sesleri ve ince sesleri alabilmeniz için 85 veya mid takımı almanız gerek

max bütçe nedir 85 ler ve amfi için?
  • hocam dediğim gibi şuanda anfiyi değiştirmeyi düşünmüyorum ama 85 lik kolon içinse enfazla 100-120 arası 2 adet bütçemi zorlayabilirim çünkü daha arabamın motorunda 250 tl lik masraf var o yüzden kendimi kasmak istemiyorum.
  • Arabanın markasını bilmiyorum ama her faktöre bağlı çok değişken sebepler olabilir , en kestirmesi bende de olduğu gibi aracın sedan olmasından dolayı basın bagajda kalmasıdır ki arka pandizota iki delik açıp o deliklere de basreflex borusu takarak bası kulağının dibinde çalıyormuş etkisi yapabilirsin........ sonuçta küçük bir parça baslarda uzama yaşayabilirsin bunuda anfi ayarları ile giderirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.