Şimdi Ara

[ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
38
Favori
17.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
548 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet, programlarimida SSD'ye kuruyorum bir tek oyunlar haric yani SSD'yi zorluyacak hic bir yukleme dahi yapmadim yinede 1 sene sonra ruhunu teslim etti sandisk

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

@REDSTONE

Yorumlarını bekliyorum  

@Humboldt

Teşekkürler hocam

@AnacoN

Teşekkürler, sendeki disk 1TB olduğu için zaten daha az ısınır ama dediğim faktör de var, benim kasada SSD'nin olduğu alana üfleyen hiç fan yok ayrıyeten ev bildiğin sıcak  

Şimdi hızlıca bi' göz gezdirdim.

Piyasayı genel manada takip dolayısıyla SSD'lerin hızlarını vs. az çok biliyorum zaten. Odaklandığım önemli noktalardan birisi sıcaklık oldu diyebilirim. Sıcaklık durumu için gördüğüm kadarıyla sadece test sürelerini baz aldın? Aslında vakit olsa günlük tempoda ve birkaç saatlik gaming aktivite sonrası sıcaklık değerleri de fena olmazdı (test kapsamlı olduğu için normal karşılıyorum). Sıcaklık hususu/genel durum açısından (özellikle M.2'ler içerisinde) Team cidden iyi iş çıkarmış. Fakat SSS kısmında da belirttiğin üzere uzun süreli aktif kullanımda üzerindeki soğutma tasarımının pek etkisi olmuyorsa (yani sadece görüntü olarak kalıyorsa) o da ayrı bir soru işaretidir?

Eline sağlık.  

• laptopta 970Evo yu nasıl soğuturuz ? termal ped var üzerinde kasadaki bir metale değiyor ama çok etkilemiyor gibi. diğer ssd ler 17 derece iken bu 42 civarı boşta

• Günlük kullanımda hız sağlayacak modeller nedir? 5-10 saniyede açılan uygulamalar var. Hızlandırmam lazım.

• çok faydalı bir konu olmuş elinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Makale tadında eline sağlık kardeşim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt

üstad şu an elimde Sabrent Rocket Q 1TB ve WD_BLACK SN750 1TB var. Sistemler üç aşağı 5 yukarı denk. İstediğin test varsa yapıp sonuçları yollayayım. Konu biraz daha büyüsün.

• travers kullanıcısına yanıt

Disklerin doluluk oranı nedir hocam ? Benim kıyas için isteyeceğim testi yapabilmek için diskin komple boş olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğinize sağlık hocam. 

• 512GB Adatayı kullanıyorum ben çok memnunum.

• Güncel konuların en üstünde teknoloji konusu görmek duygulandırıcı ve güzel bir gelişme.

• SN750 500 gb kullanıyorum gayet memnunum. Fazla oyun oynamıyorum mühendislik uygulamalarında(autocad,matlab,proteus vb.) hiçbir sıkıntı çıkarmıyor. 750 tl civarlarına almıştım 4-5 ay önce.

• sn750 yi daha takmadım. Sabrentte sadece sistem kurulu. Aktarırız sistemi başka yere boş şekilde test yaparım.

• O kadar para vereceğime 4x1tb sata 7200 rpm sata hdd alıp raid 0 yapar kullanırım. daha ucuza 1 tb ssd gibi alanım olur.

• Elinize sağlık.

• Emeğinize sağlık hocam.

• iyiki varsınız elinize sağlık hocam harika bir inceleme

• Verilen emek için teşekkürler. Çok titiz emek verilmiş.

Bendekiler:

1- Samsung 850 Evo SSD 250GB, win 7-10 64 bit yüklü. 5 yıllık. 6 yıllık i7 işlemcili laptopta sorunsuz çalışıyor

2- Silicon Power SSD S60 240GB, win 7-10 64 bit yüklü. 6 yıllık. 8 yıllık i 7 işlemcili laptopta sorunsuz çalışıyor.

3- Silicon Power S60 SSD 250GB, win 7 64 bit yüklü, 1 aylık. 16 yıllık Dual-core işlemcili masaüstünde sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ettu -- 19 Kasım 2020; 16:23:19 >
  • Kurumsal olarak evden eve nakliyat hizmetimiz en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kurumsallığımız birinci öncelik olduğu için Ankara evden eve nakliyatta en kurumsal firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Senelerdir bu sektörün içinde olan firmamız ile evden eve nakliyat yapacağınız tüm eşyalarınız firmamız güvencesi ve sigortasıyla sizler için ilk tercih olacaktır.

• Elinize sağlık teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.