Şimdi Ara

[ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
38
Favori
17.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
548 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ellerine sağlık hocam ama f/p olarak kazanan hangisi [ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Broon

ellerine sağlık hocam ama f/p olarak kazanan hangisi  

Hocam dediğin gibi bir kıyas sıralama yapamıyorum denk ürünler var denk olmayan ürünler var , kullanıcı bütçesi ve kullanım şekline göre öneride bulunabilirim sadece. Yerine göre hepsi gerçekten başarılı ürünler bunu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 17 Kasım 2020; 14:36:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muazzam konu olmuş yine. Emeğinize sağlık.

• helal olsun nekadar emek var bu incelemede. resimlerin tek tek çekilmesi tektek hepsinin anlatılması tektek testlere tabi tutulması gelip burada konu açılması uzun uzun anlatılması görsellerin dikkatlice yüklenmesi vs. eskiden görürdük bu tarz emek dolu konuları. hernekadar doğrudan faydalanmasamda yurtdışı kaynaklar olmamış olsaydı ilaç gibi gelecek bir konu olacaktı tebrik ve teşekkürler.

• PizzaMuffin P kullanıcısına yanıt

oyunları harici diskten mi oynuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

helal olsun nekadar emek var bu incelemede. resimlerin tek tek çekilmesi tektek hepsinin anlatılması tektek testlere tabi tutulması gelip burada konu açılması uzun uzun anlatılması görsellerin dikkatlice yüklenmesi vs. eskiden görürdük bu tarz emek dolu konuları. hernekadar doğrudan faydalanmasamda yurtdışı kaynaklar olmamış olsaydı ilaç gibi gelecek bir konu olacaktı tebrik ve teşekkürler.

Teşekkürler, yurtdışı hiç bir kaynakta bu SSD Ler 100GB veri yazılarak gerçek kullanım testi yapılmıyor hocam bilgin olsun. Yapılan benchmark değerleri sürekli yada ortalama değil sadece Max. Çıkılan yani kutu üzerinde yazan hızları verip veremedigine bakmaya yarıyor. Yani yabancı kaynakta disk hangi sıcaklıktan sonra stabilitesini bozmuş, hangi koşulda performans düşüşü yaşamış yok, yani benim bildiğim yok , benim konum diye demiyorum [ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu ! 

• Mükemmel bir emek var. Teşekkür ederiz. Öne çıkardım

• Emeğine, zamanına sağlık. Dh ruhuna yakışır inceleme olmuş

• Ellerinize sağlık. İlaç gibi gelen, ciddi bir emek ve uğraş konusu. Umarım her taraf böyle konularla dolar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. Sizi tebrik ediyorum.

• Eline sağlık çok iyi olmuş

• Depolama için en güvenilir / fiyat olanı hangisi?

• Bos işlerde bugün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuya verdiğiniz begenilerden , donanım forumunda donanım konularının ne kadar izlendiği anlaşılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 17 Kasım 2020; 19:13:4 >
  • Benimkide bu

Disk : Western Digital SN720 500 GB M.2 SSD

Sata Modu : RST Premium with Optane

[ TEST ] SSD'ler Yarışıyor ! 10 SSD Tek İncelemede Buluştu !
  • Elimde toshiba p300 hdd var 1tb paketi hiç açılmamış kargo dahil 300₺ ye bırakırım isteyene fotoğraf atarım. Laptopa takmak için alacaktım yanlışlıkla 2.5” değil 3.5” almışım.

• Şu emeği ssd yi yapaeken vermemiş olabilirler 😅 kesinlikle saygıyı hak ediyor. Emeğinize sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperÇorapçıgil

Şu emeği ssd yi yapaeken vermemiş olabilirler 😅 kesinlikle saygıyı hak ediyor. Emeğinize sağlık.

Bazı SSD Ler için katılıyorum , onlar şuan burda yok , ismi lazım değil , merdiven altı üretimler 😅

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Valla hocam teknolojik ürünlerde bile böyle fason üretimler görmek can sıkıyor. Çoğu insanda bilmeden sadece fiyatına aldanıp alıyorlar. Üzücü.

• Her şey cache bellek bitene kadar bro. Bir ssd atasözü.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.