Şimdi Ara

Test Drive Unlimited 2 (2011) [ANA KONU] (437. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.742
Cevap
8
Favori
613.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emodog35

oyunu ilk çıktığında gittim satın aldım.bir daha baştan mı yüklesem eski günlere geri döneyim.ama sanki tdu1 bana daha keyifli geliyor.

Evet, TDU1 daha keyifliydi ve onun gibisi gelmedi hala. Şimdilik Forza Horizon 3 ile o açığı kapatmaya çalışacağız ama yine de TDU1'in yerini tutmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Emodog35

oyunu ilk çıktığında gittim satın aldım.bir daha baştan mı yüklesem eski günlere geri döneyim.ama sanki tdu1 bana daha keyifli geliyor.

Evet, TDU1 daha keyifliydi ve onun gibisi gelmedi hala. Şimdilik Forza Horizon 3 ile o açığı kapatmaya çalışacağız ama yine de TDU1'in yerini tutmayacaktır.

lfs yi es geçmeyelim lütfen.Ben araba kullanmayı orada öğrendim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

Sitede açıldı bu arada https://www.testdriveunlimited2.com/ Yeni arkadaşlar kayıtlarını yapıp oyuna girebilirler.

Oyuna giriş açıldı fakat oyuniçi diğer oyuncuları göremiyoruz şuan. Oda 1 haftaya gelir büyük ihtimal.

Arada bir tozunu alıyorlar işte. Oyun kapandığı için sevinen insanlar var ya ne kadar gamsızlık. İnsanlar para veriyor sonuçta. Açık olmalı tabikide.

Hocam ben zamanında alıp iade etmiştim. Son aylardır nedendir bilinmez araba müptelası oldum. The Crew ile offline olarak TDU2 oynuyorum. 2 ay önce yazmışsınız ama oyun hala online oynanıyor mu. Ona göre yeniden satın alacağım. Sürüş hissi falan inanılmaz geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun açık şuan ama geçenlerde olan tüm sunucuların kapanma olayından sonra oyuncu sayısı bir hayli azaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsyqeN

oyun açık şuan ama geçenlerde olan tüm sunucuların kapanma olayından sonra oyuncu sayısı bir hayli azaldı

Ben şimdi Mitsubishi Evo sevdamdan patch mod uğraşıyorum. Orjinal alsam bu modlarla oynamak mümkün mü. Cevap için teşekkürler bu arada.

• Yeni test drive oyunu gelir mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Yeni test drive oyunu gelir mi sizce?

Uzun bir süre önce Test Drive oyununun yapımcısı Eden Games kapandı ve çalışanların bir kısmı mobil oyun yapımı ile uğraşmaya başladı . Ekibin geri kalanı da Ivory Tower firması adı altında oyun yapımına devam ediyor ve hali hazırda Test Drive ' ın ruhani devamı diyebileceğimiz The Crew ' da onların eseri zaten . O nedenle Test Drive Unlimited 3 gibi bir oyunun gelmesi maalesef yakın zamanda pek mümkün değil ...

• Steam indirimiyle 15,50 liraya aldım yükledim oyunun başındayım. İlk oyunuda oynamıştım efsane seri ama yapımcıda iş yok orası ayrı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortada yapımcı felan yok dostum, Atari zarar etmeye başlayınca Eden Games ekibiyle sözleşmelerini feshetti. Oyun 4 5 yıldır Allaha emanet He bana sorarsan adamlar oyunu yine çok iyi ayakta tutmayı başardı bi şekilde. Oyunun ne istemci tarafından ne sunucu tarafından bihabersin ve hala çevrimiçi. Atari'yi alkışlarım ben. Bu piyasada da bir çevrimiçi oyunu 5 yıldır sadece dağıtımcısının çalıştırdığıda kolay kolay tanıklık edililebilecek bi olayda değildir.
  • Ve beklenen gerçekleşiyor galiba.

Test Drive Markası Bigben Interactive Tarafından Satın Alındı

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Test_Drive_Markasi_Bigben_Interactive_Tarafindan_Satin_Alindi-85659.htm
  • Bigben interactive berbat wrc oyunlarını yapan firma değil miydi

• Merhabalar.
    PS3 TDU2 kullanıyorum, ikinci el aldım. Oyuna çevrimiçi bağlanamıyorum ve PlayStation Store üzerinden DLC satın aldım (2 motosiklet ve 15 araba) ve indirip, kurulumunu yaptım ama oyunda hala araçlar kapalı olarak gözüküyor. Bu konuda bilginiz var mıdır acaba? TDU2'ye kayıtta oldum. Nerede kullanacağım bilgim yok. DLC için Sony ile görüştüğümde bana oyunun üreticisi ile görüşün dedi! Oyunda kupa da kazanamıyorum. Bu konularda yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler.
  • Bu oyunda debriyaj sisteminde manuel yapınca ve arabayı kaldırmaya çalışınca stop etme olayı var mı city car driving de vardı ya ondan bahsediyom?
  • Yahu hosts dosyasına girdi ekleyince offline oynuyordum ben bunu bir ay önce şimdi açılışta güncelleme yapacağım diyor yapınca da açılmıyor kanser etti akşam akşam.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Çözebildiniz mi hocam bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Çözebildiniz mi hocam bu sorunu?
    Hatırlamıyorum ama netteki çözümlerden biri uymuştu ve yapmıştım sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Hatırlamıyorum ama netteki çözümlerden biri uymuştu ve yapmıştım sanki.

Alıntıları Göster
    Yani bir çözümü var, uğraşmaya değer diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Yani bir çözümü var, uğraşmaya değer diyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Evet oynamıştım tekrar. Forza Horizon 3 kurunca vakit ayırmadım ama oyun güzel esasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Evet oynamıştım tekrar. Forza Horizon 3 kurunca vakit ayırmadım ama oyun güzel esasında.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam. Forza Horizon 3'te haritadan dolayı kendimi kandırılmış hissetmiştim ben. Market sayfasında "Uçsuz bucaksız Avustralya çölleri" derken oyun içi haritanın ufacık olması üzmüştü beni. O yüzden pek saramıyorum o oyuna.

Şimdilik The Crew takılıyorum ama TDU'nun da tadı başka.

Deneyeyim ben bi.

• İlk oyunun konusu buraya kıyasla ölü olduğundan buraya yazayım dedim

1.oyuna 880 araçlık dev bir mod paketi yapıldı platinum mod diye geçiyor,yabancı youtube kanallarında sıkça görmeye başladım son zamanlarda

Kurdum bilgisayara oynuyorum herifler inanılmaz uğraşmışlar,çoğu aracın sesi orijinale yakın ve iç detayına kadar gayet başarılı şekilde aktarmışlar arada lag olabiliyor ama normaldir o kadar büyük bir mod olduğu için

Bu ise mod sayfası indirmek isteyen olabilir;
    https://turboduck.net/forums/topic/35843-released-test-drive-unlimited-platinum/#comments

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.