Şimdi Ara

Tesla'nın tam otomatik pilotu, önümüzdeki hafta ilk kullanıcılara sunulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tesla'nın gelişmiş tam otomatik sürüş sistemi Full Self-Driving (FSD), Ağustos ayında şirket patronu Elon Musk tarafından bizzat test edilmişti. Tesla bu özelliğin önümüzdeki hafta müşterilere sunulacağı açıkladı.

Ayrıca Bkz.Samsung, telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen bir cihaz geliştiriyor

Musk otopilot ile işe gidip gelmişti

Otopilot işlevlerine erken erişim olarak adlandırılan bu program, Tesla elektrikli araçları, sürücünün kontrol sürecine minimum müdahale ile günlük modda sürmenizi sağlıyor. Elon Musk'a göre, yazılım kökten olmak üzere yeniden tasarlandı ve Musk, Ağustos ayında kişisel elektrikli arabasını kullanarak işe gidip gelirken neredeyse tamamen otopilot özelliğini kullandığını söyledi. Tüm Tesla müşterileri ise bu yazılıma altı ila on hafta içinde erişebilecekler.

Musk, Eylül ayında güncellemenin yayınlanmasını ertelemiş, ancak son teslim tarihinin duyurduğu andan itibaren bir aydan daha fazla uzamayacağına söz vermişti. Şirket patronu yaptığı açıklamada FSD yazılımının sınırlı beta sürümünü, test etmeleri üzere, deneyimli bir sürücü grubuna açacaklarını belirtti. Musk'ın önceki beyanlarına göre, yazılımın halka açık sürümü bu yıl Aralık ayına kadar piyasaya çıkacak. Full Self-Driving'in sürücülere açılacak son güncellemesi, sürücülerin ellerini direksiyon simidinde tutmalarını ve her zaman kontrolü ele almaya hazır olmalarını gerektirecek.

Kaynak:https://electrek.co/2020/10/12/tesla-release-full-self-driving-beta-customers-next-week/

• Biraz bekleselerdi keşke, biz daha önce çıkarırdık kesin.

Milli eğitim bakanlığı yapay zekalı eğitim programı çıkardık demişti, neredeyse 35 yıllık yazılım yapıyorum, Bir de steaming video yayını yapmak milyonlarca öğrenciye inanamamıştım Ne gurur verici bir şey.

Milyar dolarlık donanım ve alt yapı lazım. Zoom milyar dolarlık firma oldu bir anda. Fakat öğrendim ki eba denilen yazılım zoom u kullanıyormuş anlaşma yapmışlar. Tabii ki doğru olan da bu gökten zembille inmez yazacak insan alt yapı ve yazılımlar. Fakat çıkıp da dünya da tekiz yapay zekalı hem de diye hava atmak insanları kandırmaktır ve bunu yapan bir eğitimci.

Akşamları tartışma programlarında hangi tarikat iyi hangisi kötü kapatmak mı lazım bunlar tartışılıyor.

100 yıl önce Atam Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir demiş fakat geldiğimiz yokta çok üzücü. Maneviyatın da ilmi vardır ilahi teknolojide vardır. İlim demek ataistlik demek değildir. Allah’ın ilmidir. Sevgiler
  • Biraz bekleselerdi keşke, biz daha önce çıkarırdık kesin.

Milli eğitim bakanlığı yapay zekalı eğitim programı çıkardık demişti, neredeyse 35 yıllık yazılım yapıyorum, Bir de steaming video yayını yapmak milyonlarca öğrenciye inanamamıştım Ne gurur verici bir şey.

Milyar dolarlık donanım ve alt yapı lazım. Zoom milyar dolarlık firma oldu bir anda. Fakat öğrendim ki eba denilen yazılım zoom u kullanıyormuş anlaşma yapmışlar. Tabii ki doğru olan da bu gökten zembille inmez yazacak insan alt yapı ve yazılımlar. Fakat çıkıp da dünya da tekiz yapay zekalı hem de diye hava atmak insanları kandırmaktır ve bunu yapan bir eğitimci.

Akşamları tartışma programlarında hangi tarikat iyi hangisi kötü kapatmak mı lazım bunlar tartışılıyor.

100 yıl önce Atam Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir demiş fakat geldiğimiz yokta çok üzücü. Maneviyatın da ilmi vardır ilahi teknolojide vardır. İlim demek ataistlik demek değildir. Allah’ın ilmidir. Sevgiler

• Sadece kamera ile bu iş halledilemez bence. Radar lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Sadece kamera ile bu iş halledilemez bence. Radar lazım.

Radar var zaten.

• Hingistan ve Çin işlek ve kalabalık caddelerinde çalışsın bende alacam. Ahanda şuraya yazdım...

• YAV HEHE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamlı söylüyorum. Buna daha bir 15-20 sene var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.