Şimdi Ara

TESLA MODEL Y KULLANANLAR KULUBU 2023 (3. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 60 Misafir (18 Mobil) - 46 Masaüstü27 Mobil7 iOS
5 sn
26.004
Cevap
745
Favori
1.776.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19 GEMINI jantlar kapak mı? Bir videoda gördüm elle de lak diye çıkarılabiliyor.

• Fennezs F kullanıcısına yanıt

Dışta rüzgar sürtünme katsayısını azaltan bir kapak var. Kapağın altında çelik alaşım jant mevcut bildiğim ve incelemelerinde izlediğim kadarıyla.

• Ben de LG 19 ile aranıza katılmış bulunuyorum. Benim teslimat da Ekim-Aralık...

Asıl en büyük endişem bu kur olayları. O zamana kadar fiyatlar nasıl dalgalanacak göreceğiz.

Bu arada dış renk ve iş renk beyaz aldım. Kanyon'da aracı gördüm. Amiyane tabir ''bebek gibi'' bir duruşu var. Normalde iç renk siyah alacaktım. Geliştirilmiş oto pilot vs de almadım, sonra bakarım dedim.

Alan, bekleyen herkese hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BhuRkY -- 6 Nisan 2023; 14:39:40 >
  • Bu geliştirilmiş oto pilot sonradan kaça takılacak acaba, birde başta buna ötv üstüne kdv veriyor muyuz? bilen var mıdır?

• ciko1984 kullanıcısına yanıt

Araçla birlikte en başta alınınca ÖTV var onu net biliyorum.

Aracı aldıktan yani araç faturalandıktan sonra alınırsa sanırım sadece KDV ödeniyor. Ama bundan emin değilim.

• Ben Tesla ile görüştüğümde, Otopilotu sonra alırsak ÖTV ödenmeyeceğini söyledi.biz burda sipariş verirken kimseye ekletmedik dedi.
  • igokkaya20 İ kullanıcısına yanıt
    İlk ben de almıştım, sonra vazgeçtim ve iptal ettim. İyi ki etmişim o zaman:)
  • Öyle bir fiyatla girdi ki, benzer ve daha yüksek fiyat aralığındaki çoğu arabayı boşa çıkardı resmen. Şu anda kullanmakta olduğum Corolla Cross'u satarsam yöneleceğim tek araç var, model y.

4 nisan sabahı sipariş ekranında beni durduran iki faktör vardı, birincisi oturduğum sitede şarj etme imkanı nasıl kurulur emin değilim, kapalı garaja yerleştirmek de mesele. İkinicisi de mtv, şimdiki aracımda bile senelik 8 bin lira ödemek zoruma gidiyorken model y 20 bin liranın üzerinde vergi istiyor. Seneye kim bilir ne kadar olacak.. Mtv'den öyle nefret ediyorum ki, en haybeye ödediğim hiçbir karşılığını hissetmediğim şeyler listemde kesinlikle 1. sırada..

Tüm bunlara rağmen yılların tesla takipçisi ve sevdalısı olarak sanırım ben de katılacağım bir ara kervana..

Bu başlığın daimi takipçisiyim.

• BhuRkY B kullanıcısına yanıt
    Değişiklik yapınca teslim tarihi uzuyor diyorlar sizde ne oldu?
  • Marksman84 M kullanıcısına yanıt
    Ben değiştirdim şuan için değişiklik yok dediler yazılım olduğu için. Hala Mayıs Haziran görünüyormuş. Bir kaç gün sonra tekrar soracağım.
    Nerden yapıp sordunuz ,bende yapayım .
    Hesabından güncelledim siparişi. Sonra telefonla aradım bugün, teslim tarihi aynı görünüyor.

Telefonu bulamadım ben atarsan sevinirim. Teşekkürler.

Şimdi tasarımı düzenle dedim ordan değişikliği yaptım ilerleyince tahmini teslimat ekim aralık diyor. Sizde de öyle mi çıktı.

Evet bende de öyle çıktı. Ama ben yine de yanlış yönlendirmek istemem. Sorup yapın isterseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igokkaya20 -- 6 Nisan 2023; 20:23:28 >

Telefonu atarmısınız , ilginiz çok teşekkürler. İyi akşamlar.

02123193844

Rica ederim.

Hocam bu teli 3 gündür arıyorum hic bir zaman bağlanamadım. Bende siparis verdim ancak daha şimdiden ulaşamıyoruz yarin birgun aracı aldığımızda bir sorun olursa ne yapacaz telefona bile bakmıyorlar

• akif681 A kullanıcısına yanıt
    İlk gün ben de ulaşamadım ama son iki gündür ulaştım. Çok yeniler daha kısa sürede daha iyi hale gelir sistemleri sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.