Şimdi Ara

termostat kapağı su kaçağı sorunu (MAHER)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi akşamlar öncelikle aracım nissan qashqai 2008 1.6 tekna aracımın termostat kapağı tarafında su kaçağı mevcut ustam söktü zımparaladı arasına silikon yapıştırıcı gibi bir şey sürdü tekrar yerine taktı olmadı yine kaçırdı termostat kapağını tekrar çıkardı bu sefer kartondan altına conta yaptı iyi bassın diye tekrar topladı araç yaklaşık olarak 1 1.5 saat dükkanın önünde rolantide çalıştı herhangi bir kaçak yok dedi 300 tl ödemesini yapıp dükkandan ayrıldım bulunduğum yerden git gel toplam 40 km olan bir yere gidip geldim geldiğimde kaputu açıp kontrol ettiğimde tekrar başlamış damlamaya maalesef aradım ustayı yarın gel bakalım eski filan olmasın dedi gittim kontrol etti yapacak bir şey yok sen buna bir kapak al dedi kapağın yüzeyi bozulmuş zımparada kurtarmadı maalesef 15 yıllık fabrikanın taktığı kendi termostat kapağı ömrünü tamamlamış hazır kapak değişimi yapılacakken termostatı da yenileyeyim dedim gates marka (iyisi dediler) 700-tl ye aldım 82 lik termostat satın aldım bulunduğum yerde nissan bu şekil az bulunan parçalarını bulmak tamamen imkansız olduğu için hiçbir parçacıda bulamadım maalesef en son sen buna megane 3 termostat kapağı bak dediler

megan 3 termostat kapağı sözde aynı ve uyumlu dediler ama benimi arabayı söyletince direk yok diyorlar zaten maalesef megan 3 olarak gezdim parçacıları

1 parçacı 600-tl yan sanayi garantisi yok kapıdan çıkana kadar

2 parçacı 1000-küsür tl çekti yan sanayi demişti stokta var mı yok mu sormam lazım yarın dönüş yapacağını söyledi

internetten araştırıken şu ürünü buldum whatsap ulaşıp ruhsat bilgilerini gönderdim aracınız ile uyumlu dediler ustama da danıştım olur dedi maher için bende siparişini geçtim 277-tl ye şimdi bu ürün benim aracımda uyum sorunu yaşarmıyım acaba ? başkada doğru düzgün internette bulamadım zaten buda olmaz ise benim araca megan 3 termostat kapağı uyumlumu ?

www.n11.com
    Maher-09849 Termostat Kapak Üst Qashqai 07-18 Juke 07-15 1.6 Hr1 514603402 Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/maher-09849-termostat-kapak-ust-qashqai-07-18-juke-07-15-16-hr1-514603402-30481550?magaza=baysalotomotiv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17. -- 15 Eylül 2023; 1:36:56 >

• internetten alınan ürünleri 14 gun icerisinde iade edebiliyorsun kullanmazsan. dene olmazsa iade.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.