Şimdi Ara

Terminator: Dark Fate (01.11.2019)|James Cameron-Tim Miller (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
6
Favori
12.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serinin yeni karakterlere bağlanması güzel . En azından eskilerin içine edilmesinden kurtuluruz. Bu , son olur sanırım. Ne cameron , ne de miller bir fark oluşturmamış izlenimi aldım. Beklentim yok ...
  • Bu filmden bi beklentim yok ama önceki filmlere göre daha iyi olacak gibi
  • İkinci film çok iyi olduğu için devam filmlerinin hepsi sırıtıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaken not stirred

Arnold Baba takattan düşmemiştir umarım, yaş oldu 70 küsur, geçen de bir velet Arnorld baba ya arkadan uçan tekme atmıştı.
    Ünlü aktör Arnold Schwarzenegger, Güney Afrika’da katıldığı etkinlikte tekmeli saldırıya uğradı. Efsane yıkılmazken, o anlar amatör kameraya yansıdı.
    Ünlü aktör, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Tüm endişeler için teşekkür ederim. Endişe edecek bir şey yok. Kalabalık tarafından itildiğimi zannettim ki bu çok sık olur. Bana tekme atıldığını sizin gibi görüntüleri izlediğimde fark ettim" dedi.

Adam harbiden 70 yaşına rağmen Terminatör gibi güçlü

• Terminator arnoldsuz olmaz ama yaşlandılar artık, çekmeseler daha iyi film falan, insanın gözü genç, dinamik arnoldu arıyor. Efsaneler efsane kalmalı..

• Ne yazıkki hayal ettiğimiz seviyeden çok uzak duruyor.Terminator efsanesi 1991 de bitti.
  • Terminatör filmi korku gerilimi yüksek bir filmdir aksiyon da vardır ama temelde aksiyon filmi değildir James Cameron bile ne yaptığını bilmiyor gibi, şu filmi o karanlık havasına geri döndürün ya da bırakın yapmayın.
  • İyice batırmak için yapılmış gibi duruyor

• Terminatör ismi bile heyecanlandırıyor. Ne olursa olsun merakla bekliyorum. Kaçmaz.
  • Cameron bu filmi ilk 2 filme detaya girmeden bağlar ama aksiyon ve cgi dayarsa berbat olur.

Bunun en güzel orneği Yüzüklerin Efendisi vs Hobbit serisi.

İnşallah bu hataya düşmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    İdare eder. Ortalama bir trailer.

• arnoldu ilk filmdeki gibi bilgisayarda genç yapıp normal bir film çekilebilirdi, bu kadar yaşlanan insanları filmde oynatmanın mantığı nedir
  • Terminatör hayranı olarak ilk iki film favorimdir. Mahşer günü bir tık daha iyiydi. Yeni film de Sarah ve John olması beni sevindirdi. Umarım yine o keyfî alırız.

• serinin en iyi filmi 2.judgement day filmiydi main themesi bile efsanedir kıyamet gününün 2.film ile bağlantılı olacakmış keşke şekil değiştiren robot olarak Robert patrick olsaydı be çok iyi olurdu. Sarah connor ve john connor'ı aynı oyuncuların canlandırması çok iyi bir seçenek olmuş bir Nevi Kıyamet gününe geri dönecez gibi umarım hayal kırıklığı olmaz

Bu efsaneyide bırakayım buraya :)

• Sadece serinin kendi içinde değil 2.film film tarihinin en iyi listelerinde zirveye oynar. Harika kurgusu, zamanın ötesinde efektleri, sarah connor gerçeği, efsanevi bir villain, durmak bilmeyen aksiyon.. Al işte ilk üç filmi tekrar indirmeye başladım bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Sadece serinin kendi içinde değil 2.film film tarihinin en iyi listelerinde zirveye oynar. Harika kurgusu, zamanın ötesinde efektleri, sarah connor gerçeği, efsanevi bir villain, durmak bilmeyen aksiyon.. Al işte ilk üç filmi tekrar indirmeye başladım bile.
    şahsen villain olarak robert patrickin daha gelişmiş bir robot olarak dönmesini isterdim tam kadro olurdu
  • James cameron bana göre sinema dünyasındaki en iyi yönetmen... termintör 2 ile yaratık 2 en iyi devam filmlerinden hatta ilk filmlerinden bile iyi olan devam filmleri...bakalım ölü bir seriyi canlandırabilecek mi james baba merakla bekliyorum fragmanda baya iyi

• Son fragmanı izledim ve enbufak bir merak ve heyecan hissi olusturmadi bende. Birdaha cekmesinler şu terminatör filmi falan ama bir yada birkaç tane animasyon güzel gider.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.