Şimdi Ara

Terim ile 4 maçı da kazanırız ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.HOLLANDA 6 6 0 0 20 2 18
    2.MACARİSTAN 6 3 2 1 13 8 11
    3.ROMANYA 6 3 1 2 10 10 10
    4.TÜRKİYE 6 2 1 3 7 7 7
    5.ESTONYA 6 2 0 4 3 9 6
    6.ANDORRA 6 0 0 6 0 17 0

06.09.2013 Romanya - Macaristan - Beraberlik şart.
    06.09.2013 Türkiye - Andorra
    06.09.2013 Estonya - Hollanda - Burada da Estonya'nın kazanması gerek.

Aslında gruptan çıkıp çıkmayacağımız ilk maçlardan belli olacak. Romanya veya Macaristan'dan birisi o maçı kazanırsa ben gideceğimizi sanmıyorum. Diğer yandan bir sonraki fikstürde Estonya Macaristan deplasmanına gidiyor. Eğer Estonya üstteki fikstürde Hollanda'dan üç puan alıp potaya giremez ise Macaristan deplasmanında maça asılacağını sanmıyorum. Eğer ki bir mucize olacaksa bu hafta olacak.

10.09.2013 Andorra - Hollanda
    10.09.2013 Macaristan - Estonya
    10.09.2013 Romanya - Türkiye

11.10.2013 Hollanda - Macaristan

11.10.2013 Andorra - Romanya
    11.10.2013 Estonya - Türkiye

Eğer ki buraya kadar kazasız belasız gelirsek ipleri elimize alırız. Yok gelemez isek başka bişeyler...

15.10.2013 Macaristan - Andorra
    15.10.2013 Romanya - Estonya
    15.10.2013 Türkiye - Hollanda

Terim ile 4 maçıda kazanacağımızdan şüphem yok ama ilk hafta maçlar dediğim gibi olmazsa diğer 3 maç formalite maçları olacak. O zaman da ne Terim ne de futbolcular maçları zaten ciddiye almaz.

• Böyle konuların açılmasi bile güzel, özlemişim ha :D birde biri şu meşhur karikatürü koyarsa tam olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ihtimallere gerek yok.. yen ve bekle taktiginin gozunu seveyim

• Kadro kurarsak eğer;

Tolga/Mert
    Gökhan - Semih - Egemen - Hakan
    Selçuk - Topal - Nuri/Emre/Alper
    Hamit - Arda
    Burak

Ben Fatih hocanın buna yakın bir kadro kurmasını beklemekle beraber bazı sürpriz oyuncuları da çağıracağını düşünüyorum. Fatih hocadan dolayı bir kere Selçuk'un yeri garanti. Eğer kesmek istese Selçuk'u bu sefer Galatasaray'da iken oyuncusuyla arasına bir soğukluk girebilir. Onun dışında sol bek büyük sıkıntı iken ben hocanın gözünün önünde olan ve ligteki yabancı sınırından dolayı oynatmaya mecbur olduğu Hakan'ı da 11'e yazabileceğini düşünüyorum. Kalede ise artık Volkan'ın kaleyi devretme zamanı geldiğini düşünüyorum. Eğer ki eskisi gibi oynasa eyvallah gözüm kapalı yazardım ama bu durumda bu iki kaleciyi yazdım. Ama Fatih hoca bu Volkan'ı kazanırsa ne alâ. Onur'u yazmadım çünkü bence Onur bu iki kaleciden iyi değil.

•  Terim ile 4 maçı da kazanırız ama...
  • terim 4 maç sonra milli takımı bırakacak zaten.Ünal aysal bu şekilde izin verdi.
  •  Terim ile 4 maçı da kazanırız ama...
  • - Macaristan Romanya'yi yendigi anda zaten ikinciligi %99.9 garantiliyor. Birinci sart o mactan Romanya'nin puan almasi. -Bence Romanya'nin galip gelmesi daha iyi. Cunku o zaman hersey bizim elimizde oluyor. Butun maclari kazanip Romanya'yi averajla gecebiliriz. Berabere kalirlarsa Macaristan'in Hollanda'dan alacagi 1 puan onlari grup ikincisi yapar. Cunku Macaristan'i averajla gecme sansimiz cok dusuk.

- Averaj bu kadar onemliyken kendi evimizde Andorra'ya atabildigimiz kadar gol atmamiz lazim. Turk futbol tarihinin en ofansif milli takimini izleyebiliriz. Birinci dakikadan itibaren doldur bosalt bile yapabiliriz. Gecen her dakika aleyhimize olacak.

- En kotusu ise "en kotu ikinci" olup playoffa kalamamak. Ki su anda gozuken de o. Moral bozmak istemem ama grupta 2. olsak bile buyuk ihtimalle en kotu ikinci olup playoff oynayamayacagiz.

Kisacasi isimiz mucizelere kalmis durumda...
  • romanya macarları yenerse ihtimallerimiz artar.
  • Deme öyle deme.

• Şu macaristanı yeneydik iyiydi.
  • 6 Eylülde herşey başlamadan bitebilir...Macaristan'ın kazanmaması lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Domates

Böyle konuların açılmasi bile güzel, özlemişim ha :D birde biri şu meşhur karikatürü koyarsa tam olacak.

valla lan bir garip oldum bu hesapları görünce
  • Kenarda da imparator  Terim ile 4 maçı da kazanırız ama...

• Eray-Sabri-Gökhan-Semih-Hakan-Hamit-Engin-Selçuk-Emre Ç.-Burak-Umut
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESESGS

Takımlar O G B M A Y P
    1.HOLLANDA 6 6 0 0 20 2 18
    2.MACARİSTAN 6 3 2 1 13 8 11
    3.ROMANYA 6 3 1 2 10 10 10
    4.TÜRKİYE 6 2 1 3 7 7 7
    5.ESTONYA 6 2 0 4 3 9 6
    6.ANDORRA 6 0 0 6 0 17 0

06.09.2013 Romanya - Macaristan - Beraberlik şart.
    06.09.2013 Türkiye - Andorra
    06.09.2013 Estonya - Hollanda - Burada da Estonya'nın kazanması gerek.

Aslında gruptan çıkıp çıkmayacağımız ilk maçlardan belli olacak. Romanya veya Macaristan'dan birisi o maçı kazanırsa ben gideceğimizi sanmıyorum. Diğer yandan bir sonraki fikstürde Estonya Macaristan deplasmanına gidiyor. Eğer Estonya üstteki fikstürde Hollanda'dan üç puan alıp potaya giremez ise Macaristan deplasmanında maça asılacağını sanmıyorum. Eğer ki bir mucize olacaksa bu hafta olacak.

10.09.2013 Andorra - Hollanda
    10.09.2013 Macaristan - Estonya
    10.09.2013 Romanya - Türkiye

11.10.2013 Hollanda - Macaristan

11.10.2013 Andorra - Romanya
    11.10.2013 Estonya - Türkiye

Eğer ki buraya kadar kazasız belasız gelirsek ipleri elimize alırız. Yok gelemez isek başka bişeyler...

15.10.2013 Macaristan - Andorra
    15.10.2013 Romanya - Estonya
    15.10.2013 Türkiye - Hollanda

Terim ile 4 maçıda kazanacağımızdan şüphem yok ama ilk hafta maçlar dediğim gibi olmazsa diğer 3 maç formalite maçları olacak. O zaman da ne Terim ne de futbolcular maçları zaten ciddiye almaz.

Estonya'nın macarları yenceğini hiç sanmıyorum renkdaş...

-Macaristan romanya'yı yenerse iş başlamadan biter

-Deplasmanda Romanya'yı yenmemiz lazım

-Hollanda'nın macaristanı yenmesi lazım işin averaja kalmaması için

-Ve son olarak hollandayı yenmemiz lazım kısaca bütün maçları kazanmamız lazım 19 puan almalıyız...

-Herşey şu karikatüre benziyor işimiz yaş...

• fatih hoca hamiti oynatmazsa olmaz bence milli takımda da oynatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noseyparker

Eray-Sabri-Gökhan-Semih-Hakan-Hamit-Engin-Selçuk-Emre Ç.-Burak-Umut

Bu kadroyu yazmaya gelmiştim.
  • Türkiye Hollanda'yı hazırlık maçında bile yenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Hocam Aykut yerine Ömer olabilir ve Onur yerine formda olan mert olabilir bence ;) ama fatih terimin hamit gibi bir kazmayı oynatacağını hepimiz iyi biliyoruz o yüzden şu güzelim taktik yalan olacak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.