Şimdi Ara

Tercih edebileceğim ISS hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 15 yıldır kullandığım TTnet'in son taahhütü Nisan sonunda bitecektir. TTnet ten vazgeçmeyi düşünmemin sebebi ise son taahhütümde galyana gelip 8mbit den 16 mbite kadar destekleyen pakete geçmem idi. İlk 3 ay çok güzel 12-13 mbps hız alırken 4. aydan itibaren hızım 6.7 mbti hiç geçmedi. Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm, arıza kaydı oluşturdum ama nafile, hiç yapıcı bir çözüm ile karşıma çıkmadılar ne yazık ki.

Alt yapım oturduğu lokasyon gereği ADSL 16 mbite kadar destekliyor.Ve şuan hangi iss e geçeceğim konusunda kafamda soru işaretleri var.

ADSL 16 mbite kadar destekleyen bölgede hangi iss en mantıklı ve en az maliyetli seçim olur?

Bu konuda desteklerinizi ve fikirlerinizi rica ediyorum.

İyi forumlar.

• Hat değerlerini atar mısın
  • Hocam merhaba, aylar önce konu açmıştım. Hat değerleri o zamana ait, değiştiğini düşünmüyorum.
    Tercih edebileceğim ISS hakkında
  • seegoo kullanıcısına yanıt
    Bölgezde fiber yok gibi gözüküyor bence tahahütsüz bir sağlayıcıya geçin, fiber gelince büyük ISS'lerden dilediğinize geçersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bırakın fiberi, ne kablonet ne vdsl hiçbiri yok :) En fazla alınan 16 mbit adsl. 16 lık hizmet satın alsam bile bana verilen hız 6.7 :)

Önereceğiniz taahhütsüz memnun kalacağım bir iss var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seegoo -- 29 Mart 2018; 13:1:14 >
  • Hattın 8 mbps e sabitlenmiş 6-7 alman normal max 10 mbps alırsın üstünü hat kaldırmaz cat5 çek belki biraz hat değerleri yükselir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Netspeed beğeniliyor bir inceleyin derim

• İss değiştirsen de düzelmez bütün iss ler adsl de telekomun altyapısı kullanıyor

• Türknet gibi port vs açmaları gerekiyor mu?
    Yoksa TTnet hattım üzerinden hizmet verebilirler mi?

Bilginiz var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanG22

İss değiştirsen de düzelmez bütün iss ler adsl de telekomun altyapısı kullanıyor

İşte şu durumda SuperOnline kafamı kurcalıyor. Onunda paketleri pek avantajlı olmamakla beraber yine taahhüt :(
    Evet mevcut hattınız üzerinden hizmet alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 29 Mart 2018; 13:16:29 >
  • Türknet veya Netspeed

• Netspeed i bi araştırıyım hocam o zaman çok teşekkür ediyorum.
  • Kesinlikle netspeedi öneririm 2 ay önce ttnetten geçiş yaptım sorunsuz kullanıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.