Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.563
Cevap
24
Favori
226.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende launcherda play butonuna bastıktan sonra tepkisizce bekliyor oyunu 2 kere yeniden kurdum repair yaptım yönetici olarak çalıştırdım. Bunların dışında önerisi olan var mı ?
  • Gw2'den sonra diğer oyunların görev sistemi çok uyuşuk geliyor sağa sola mount bile olsa koşturarak gidip gelmek. Pegasusa binince bile 30 saniye town içinde dön dolaş anca geçiyor portaldan. Görev yapmak zevkli ama sağa sola koşturup görev alıp geri teslim etmek çok uyuz ya Kaç levelde bi daha hızlı mount alabiliyoruz ? En hızlı kasma yöntemi nedir bide sürekli story line yapmak harici alternatif var mı ? 1 günde 15 oldum ama yavaşlamaya başladı gibi. High elf priest açtım oyun öğrenme aşamasında umarım yanlış bişeyler yapmıyorumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiddLe

Gw2'den sonra diğer oyunların görev sistemi çok uyuşuk geliyor sağa sola mount bile olsa koşturarak gidip gelmek. Pegasusa binince bile 30 saniye town içinde dön dolaş anca geçiyor portaldan. Görev yapmak zevkli ama sağa sola koşturup görev alıp geri teslim etmek çok uyuz ya Kaç levelde bi daha hızlı mount alabiliyoruz ? En hızlı kasma yöntemi nedir bide sürekli story line yapmak harici alternatif var mı ? 1 günde 15 oldum ama yavaşlamaya başladı gibi. High elf priest açtım oyun öğrenme aşamasında umarım yanlış bişeyler yapmıyorumdur.

Pegasusla uçamama konusunda çok haklısın yol bitmiyor :D Gw2 yi bilmem ama diğer online oyunlardan daha iyi bir görev yapısı var.Sağa sola koşturtuyor da görevler içinde boğulmuyorsun.Karakteri çok güzel yönlendiriyor, genelde npc ile görev alanı yakın oluyor zaten ve gereksiz tonla görev yok, biraz zaman sonra alışırsın ;) Sana vereceğim en büyük tavsiye bütün görevleri yapman olacaktır, başka türlü hızlı level alamazsın.Zaten ilerisi için de görevlerin hepsini yapmak çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 18 Mayıs 2013; 21:17:43 >

• arkadaslar oyunu actıgımda yazılar kare cıkıyor nasıl duzeltebılırım yardım edecek yok mu
  • bır allahın kulu yardım etmıyomu ya of
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiddLe

Gw2'den sonra diğer oyunların görev sistemi çok uyuşuk geliyor sağa sola mount bile olsa koşturarak gidip gelmek. Pegasusa binince bile 30 saniye town içinde dön dolaş anca geçiyor portaldan. Görev yapmak zevkli ama sağa sola koşturup görev alıp geri teslim etmek çok uyuz ya Kaç levelde bi daha hızlı mount alabiliyoruz ? En hızlı kasma yöntemi nedir bide sürekli story line yapmak harici alternatif var mı ? 1 günde 15 oldum ama yavaşlamaya başladı gibi. High elf priest açtım oyun öğrenme aşamasında umarım yanlış bişeyler yapmıyorumdur.

Tera club varsa village atlas kullanarak tüm şehirlere teleport olabilirsin.. club yoksa merchantlarda şehirlerin teleport scrolları var velikadakinde oraya bağlı tüm şehirlerinki var onlardan temin edebilirsen pegasusla uğraşmazsın.. şehir içinde de teleport npc si seni görev aldığın tüm kamplara teleport ediyor. Mountu para harcayarak TT ile alabilirsin ya da gold bulabilirsen 10.000 golda falan satıyorlar. Aksi takdirde 60 lwlde nexus atı alırsın... En hızlı kasma yöntemi questleri yapmak ama priest olduğun için biri ve birileriyle grup oluşturarak görevleri yaparsan çok daha hızlı atlarsın. arkadaşın olmasa bile görev aldığın kamplarda millete party at illa ki healere ihtiyacı olan olur.

• bende teraya başlıcam yeni başlıcak yada yeni karakter açıp kasıcak arkadaşlar var ise beraber takılalım..
  • Basliyorsaniz arcadia da baslayin turk cok yardimci oluyorlar bide nerdeyse gittiginiz her yerde kasan oluyor yabanci veya turk farketmez parti atar birlikte gorev yaparsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Basliyorsaniz arcadia da baslayin turk cok yardimci oluyorlar bide nerdeyse gittiginiz her yerde kasan oluyor yabanci veya turk farketmez parti atar birlikte gorev yaparsiniz

teşekkürler.. arcadia da açıcam karakterimi oyun iniyor...
  • Selamlar,
    Ben piyasadaki hertürlü mmo oyununu oynamış birisiyim ve zamanında wow'dan fırsat bulupta teraya başlayamamıştım fakat 1 hafta önce wowdan sıkılınca terayı denemek istedim ve oyun çoook hoşuma gitti.
    Ne yazıkki Free user olarak başladım.Ben accountumu Veteran user olarak yükseltmek istiyorum (sebeplerini alta açıklıcam).Araştırmalarım sonucunda Standart ve Collector cd keyler bulabildim.Bunlardan birini satın alıp veterana yükseltebilirmiyim.

- Eğerki yükseltebilirsem Collector ile standart arasında ne fark var fiyatta oldukça bi fark var çünkü :)
    Cd keyi aldığım takdirde yükseltebiliyorsamda;Free user accountum ve içindeki karakter'e herhangibir zarar gelicekmi yoksa yeni sıfırdan veteran olarak accountmu almam gerek ?

-Free user kullanıcılarının Güvenlik ( Secret Questions ) Soruları yada benzer güvenlik sistemi yok sadece ''Kullanıcı adı ve şifre'' Veteranlardada bu şekildemi yada accountumu nasıl güvenlik seviyesini artırabilirim bu şekilde içim pek rahat değil.

-Tera club üyeliğinde karakter slotu açılmadığı söyleniyor bunu net olarak bilen kimse yokmu ?

Account upgrade istememin sebepleri.
    Öncelikle banka slotları.
    Karakter slotu.
    Title ve mount
    Arkadaşlar biliyorum TT alarakta Tera shoptan satın alabilirim fakat kredi kartım olmadığı için site üzerinden almak zorundayım buda 1 slot için ortalama olarak 50-60TL ödemem gerekli 8 slot için 300-400 TL para ödemem gerekli banka slotlarını saymıyorum bile :)

Arkadaşlar oyundan gerçekten çok keyif alıyorum uzun süre sonra keyif alabildiğim bir oyun buldum ve henüz oyunda yeniyken oyuna en iyi şekilde başlamak ve devam etmek istiyorum çünkü biliyorumki uzun yıllar oynayabiliceğim bir oyun lütfen bilgi aktarımının dibine vurunuz :)

Cevaplayan cevaplamayan tüm arkadaşlara teşekkürl
    er.

• Tera Online Sword Art Online modu yapalım mı?
    Kurallar :
    -Ölen bir daha geri canlanamaz yeni hesap açmak zorunda.
    -Pk larda kaybeden kazanana item vermek zorunda.
    -Herkesin bir guildi olucak. Yada 2 kişilik party şeklinde dolaşacak.
    -Ön saflarda tüm guildler birleşip bossa saldıracak.
    -Ayrıca Guildlerde item ve para dağıtımı eşit olacak. Bosslardan düşen itemler kime düşerse onun olacak.
    Aklıma gelen bu kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berat0600 -- 23 Mayıs 2013; 13:11:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopikasyon

Selamlar,
    Ben piyasadaki hertürlü mmo oyununu oynamış birisiyim ve zamanında wow'dan fırsat bulupta teraya başlayamamıştım fakat 1 hafta önce wowdan sıkılınca terayı denemek istedim ve oyun çoook hoşuma gitti.
    Ne yazıkki Free user olarak başladım.Ben accountumu Veteran user olarak yükseltmek istiyorum (sebeplerini alta açıklıcam).Araştırmalarım sonucunda Standart ve Collector cd keyler bulabildim.Bunlardan birini satın alıp veterana yükseltebilirmiyim.

- Eğerki yükseltebilirsem Collector ile standart arasında ne fark var fiyatta oldukça bi fark var çünkü :)
    Cd keyi aldığım takdirde yükseltebiliyorsamda;Free user accountum ve içindeki karakter'e herhangibir zarar gelicekmi yoksa yeni sıfırdan veteran olarak accountmu almam gerek ?

-Free user kullanıcılarının Güvenlik ( Secret Questions ) Soruları yada benzer güvenlik sistemi yok sadece ''Kullanıcı adı ve şifre'' Veteranlardada bu şekildemi yada accountumu nasıl güvenlik seviyesini artırabilirim bu şekilde içim pek rahat değil.

-Tera club üyeliğinde karakter slotu açılmadığı söyleniyor bunu net olarak bilen kimse yokmu ?

Account upgrade istememin sebepleri.
    Öncelikle banka slotları.
    Karakter slotu.
    Title ve mount
    Arkadaşlar biliyorum TT alarakta Tera shoptan satın alabilirim fakat kredi kartım olmadığı için site üzerinden almak zorundayım buda 1 slot için ortalama olarak 50-60TL ödemem gerekli 8 slot için 300-400 TL para ödemem gerekli banka slotlarını saymıyorum bile :)

Arkadaşlar oyundan gerçekten çok keyif alıyorum uzun süre sonra keyif alabildiğim bir oyun buldum ve henüz oyunda yeniyken oyuna en iyi şekilde başlamak ve devam etmek istiyorum çünkü biliyorumki uzun yıllar oynayabiliceğim bir oyun lütfen bilgi aktarımının dibine vurunuz :)

Cevaplayan cevaplamayan tüm arkadaşlara teşekkürl
    er.

Collector edition hakkında net bir şey diyemeyeceğim oyunda gördüğüm kadarıyla sadece ek olarak beyaz aslan mountları var.

Ama standart editon cd key'i 40 gün önce satın aldım . Cd key'i satın alınca accountuna hiç bir şey olmuyor karakterine kaldığın yerden veteran status ve 1 ay tera membership ile devam ediyorsun. CD key'i web sitesinden acoount managementten gireceksin oyunu bir sonraki açışında aktive olmuş olacak. 1 ay geçince tera membership bitiyor Oyundaki status veteran user oluyor her ay para ödemeden 4 banka slotu ve 8 karakter açma hakkı ve trade broker a 30 item koyma hakkı bulunuyor aslan mount gidiyor.

• Biri bana binek görevinde yardımcı olabilir mi anlamadım hiç bir şey. Dediği şehri bulamıyorum.
  • ben binek görevini yapamadım halen daha doğrusu bulamıyorum görevi 14 lv oldum 12 lv adamlar atla geziyor ben yayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

ben binek görevini yapamadım halen daha doğrusu bulamıyorum görevi 14 lv oldum 12 lv adamlar atla geziyor ben yayan

Questin adı saddle up, velikadan veriliyor gayet basit. Riding skill kitabı veriyor, basıyorsun at geliyor.

Umarım kitabı atmamışsındır çöpe falan. Açıkçası en azından beginner seviye İngilizceniz yoksa bu tarz oyunlarda hep sorun yaşarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: DHBSC55

ben binek görevini yapamadım halen daha doğrusu bulamıyorum görevi 14 lv oldum 12 lv adamlar atla geziyor ben yayan

Questin adı saddle up, velikadan veriliyor gayet basit. Riding skill kitabı veriyor, basıyorsun at geliyor.

Umarım kitabı atmamışsındır çöpe falan. Açıkçası en azından beginner seviye İngilizceniz yoksa bu tarz oyunlarda hep sorun yaşarsınız.

topladğım hiçbişeyi atmadım daha :) bankadadır kesin tşkler bilgi için...
  • millet şuan serverların durumu nedir bilginiz var mı? türk oyuncular genelde hangi serverda. ben Ishara' da başlamıştım baya bir popülasyon kaybı yaşandı sonra Fraya' ya geçtim. burda da sanki hiç türk yok :) en yeni server hangisidir şuan bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mednus

millet şuan serverların durumu nedir bilginiz var mı? türk oyuncular genelde hangi serverda. ben Ishara' da başlamıştım baya bir popülasyon kaybı yaşandı sonra Fraya' ya geçtim. burda da sanki hiç türk yok :) en yeni server hangisidir şuan bilgisi olan var mı?

Fraya'da oynıcaksan düzenli guilde alabilirim, 70in üzerindeyiz biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: mednus

millet şuan serverların durumu nedir bilginiz var mı? türk oyuncular genelde hangi serverda. ben Ishara' da başlamıştım baya bir popülasyon kaybı yaşandı sonra Fraya' ya geçtim. burda da sanki hiç türk yok :) en yeni server hangisidir şuan bilgisi olan var mı?

Fraya'da oynıcaksan düzenli guilde alabilirim, 70in üzerindeyiz biz.

tamam olur mesaj atıcam size.
  • merhaba arkadaşlar ben ishara serverında oynuyorum.birkaç sitede türkler bu serverda çok dendiği için girdim ama 27 lwl olduğum halde 1 tane türke denk gelmedim..birde server baya boş.dungeonlara girmekte zorlanıyorum..türklerin yoğun olduğu hatta guilde alacak olan varsa dönüş yapabilirlermi? ona göre server değiştireceğim..
    birde kaç sefer server değiştirme şansım var acaba?? bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.