Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.564
Cevap
24
Favori
226.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende tüm bölgelerin dailyleri görünüyor yeşil ünlem işareti var ama zülfikarda yok orda bi görev falan mı yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

Arkadaşlar bende tüm bölgelerin dailyleri görünüyor yeşil ünlem işareti var ama zülfikarda yok orda bi görev falan mı yapmam lazım?

Yan questleri tamamla Zulfikardaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticShot

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz

quote:

Bilgisayarım TERA oynarken durduk yere kapanıyor. Ve sadece bu TERA oynarken oluyor. Sıkıntı ne olabilir?

işletim sistemin 32bit sanırım onu 64bit yapman gerekiyor..

Evet 32bit, dediğini deneyeceğim. Olursa çok büyük bir teşekkür alacaksın benden çünkü delirmek üzereyim.

Şimdiden iyi oyunlar diyelim :P

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chosen61

Archer oynuyordum sıkıldım slayer açtım ama bu mana sürekli bitiyor slayerların özelliği mi bu? Hangi sınıflarda mana sıfırlanıyor?

''Hangi sınıflarda mana sıfırlanıyor?'' bu soruyu tam anlamadım ama

mana problemini çözmek için mana regen veren crystaller var, onları kullanabilirsin.
  • 0 mana ile kombata başlamak slayerın özelliği.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgisayarım TERA oynarken durduk yere kapanıyor. Ve sadece bu TERA oynarken oluyor. Sıkıntı ne olabilir?

Evet 32bit, dediğini deneyeceğim. Olursa çok büyük bir teşekkür alacaksın benden çünkü delirmek üzereyim.

Formatladım 64 bit yaptım. Tıkır tıkır maşallah. Eyvallah dostum!

• Araştırınca öğrendim berserker ve slayer da 0 mana ile başlanıyor saten öbür türlü çok güçlü olurlar :) Yine de slayer çok hoşuma gidiyor ama aslında hiç sevdiğim bir karakter tipi değil(Greatsword hiç sevmem).Bayağı bir zıt oldu ama TERA sevmediğim karakteri oynatıyor bana :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Formatladım 64 bit yaptım. Tıkır tıkır maşallah. Eyvallah dostum!

Önemli değil ;)

• serverların farkı mı var Veritasta oynuyorum ben pvp yok mu burda? birde atı hangi levelde alıyoruz 17 oldum lumbertownda görev yapıp duruyorum ama at yok hala atladım mı o görevi
  • 11 level civarında Velika'da Dougal isminde bir NPC görev sonrası sana kağıt veriyor (Riding Skill: Bay Gelding) (belki görevi farkında olmadan yapmışsındır) sağ tıklayınca skilllerin arasına ekleniyor görevin adı: "Saddle Up" TeraWiki'den aradığınız görevleri ve NPC'leri kolaylıkla bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazar Eyle -- 14 Mayıs 2013; 13:49:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I'm The Dude

11 level civarında Velika'da Dougal isminde bir NPC görev sonrası sana kağıt veriyor (belki görevi farkında olmadan yapmışsındır) sağ tıklayınca skilllerin arasına ekleniyor görevin adı Ridind Skill: Bay Gelding'ti sanırım

kağıdın ismi ne birde kağıdı atmışsam tekrar yapabiliyor muyum?
  • Mesajımı düzelttim Kaynak: TeraWiki
  • dün oyuna girdim oynadım yine güncelleme diyor 2 gün sürüyo ne bu zaten 2 gün beklemiştim diğer güncelleme için şimdi tekrar diyor napabilirim ?
  • güncellemenin 2 gün sürmemesi lazım bazen güncelleme yapıyor ama 5 dk falan... bi sorun var senin pc de
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

güncellemenin 2 gün sürmemesi lazım bazen güncelleme yapıyor ama 5 dk falan... bi sorun var senin pc de

Hocam 2 gun surdu o bitti sonra us terayi sildim ondan oldu sanirim simdi Arkadasin pc den guncelleme dosyalarini alip gecircem olur mu ki ?

• sımdı usta ben us de basladım dımı eu ya gecmek ıstesem nasıl yapıcam orada turk oyuncu daha fazlaymıs tek oynanmaz bu oyun
    nasıl yapabılrım bılgın var mı hıc bu konuda
  • bi dene eğer olmassa oyuna dair herşeyi sil eu terayı baştan indir yükle.. 1 günde indiriyor zaten...
  • s.a oyunu actıgımda yazılar kare olarak cıkıyor nasıl duzeltebılırım.
  • http://www.youtube.com/watch?v=dDcDGcnGJCo
    Beyler bu videonun 1:18 deki zıplayarak vurdugu bir skill var böle bi skill yok normalde ama comboyla mı yapıyor nasıl oluyo bulamadım birtürlü yardım edicek varsa cok büyük dertten kurtaracak beni deli oldum cünkü bulmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kezrak13 -- 16 Mayıs 2013; 2:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost41e

sımdı usta ben us de basladım dımı eu ya gecmek ıstesem nasıl yapıcam orada turk oyuncu daha fazlaymıs tek oynanmaz bu oyun
    nasıl yapabılrım bılgın var mı hıc bu konuda

Problemler yaşayınca bir de fark etmez deyince us den çıktık yola, aslında az çok ingilizcen varsa çok lazım değil eu.Oyunu bıraktım ama şu anki level a kadar hep yabancılarla takıldım, haritalarda zaten zorlandığın görevleri yapan insanlar oluyor sürekli.Diğer arkadaşlar daha iyi bilir, eu da Türk klanları ne kadar yardımcıdır onu bilmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 16 Mayıs 2013; 13:54:51 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.