Şimdi Ara

TERA Online Soru-Cevap Konusu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.563
Cevap
24
Favori
226.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • imzamdaki laptop mevcut oyun intel kartla çalışıyor nedense nvidia ile açamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: AgelX

Merhaba arkadaşlar ben oyuna yeni başladım. Lancer az bulunuyormuş party bulmak kolaylaşır diye açıp 12 level oldum casual player'ım veritas da anlamadığım konular da yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
    birde ilk Bam ımızı ne zaman kesiyoruz lancer ile başlarda bam yapmak kolaymıs haberim olmadan kestim sanırım

selam, bende lancer ile oynuyorum. bir süredir giremiyorum oyuna ama ....ilk BAM 20 lvl de sanırım yanlış hatırlamıyorsam... o da 20 levelde tek kesilmiyor... ama shield olayını ilk BAM'da fark ettim. Tank olayı çok farklı TERA'da lancer olarak shield kullanmayı bilmek lazım.. ben hala tam alışamadım ama shield ile block efekti süper... sadece bu efekt için lancer oynanır =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost41e

tera launceri nereden ındırıcem sıte de bulamadım lınk atabılırmısın foto da olabılır

http://tera.enmasse.com/download şurda direct full downlaod kısmında inen 20 küsür mblik dosya yüklenecek önce, sonra yanlış bilmiyorsam aynı eu daki gibi yüklendiği yere direkt internetten indirip kendiliğinden kurulmuş oluyor.Sen indirdiğin bu dosyanın yüklendiği yere o dediklerimi kopyala olması lazım, olmaması saçmalık olur, o zaman niye koydunuz derler adama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 9 Mayıs 2013; 12:46:17 >
  • orası us biliyorsunuz dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 9 Mayıs 2013; 15:41:45 >
  • Bilgisayarım Tera Online'ı kaldırırmı?

Özellikler;

Intel PentiumD CPU:3.20 GHz

2gb ram

Ekran Kartı;

Yonga türü:Nvidia GeForce 7600GS

Bellek Boyutu:512mb(Umurım yeterlidir.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: utyber

Bilgisayarım Tera Online'ı kaldırırmı?

Özellikler;

2gb ram

Ekran Kartı;

Full kısarsan belki ki o da çok zor, core2 li gts250 kartlı sistemde bile kasıyor.Sırf bu yüzden oyunu bıraktım gibi bir şey oldu.Leptop iyi ama onda da oyunla ilgili bazı problemler var.
  • beyler oyuna yeni başlayacağım archer için hangi ırk tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

quote:

Bilgisayarım Tera Online'ı kaldırırmı?

Özellikler;

2gb ram

Ekran Kartı;

Full kısarsan belki ki o da çok zor, core2 li gts250 kartlı sistemde bile kasıyor.Sırf bu yüzden oyunu bıraktım gibi bir şey oldu.Leptop iyi ama onda da oyunla ilgili bazı problemler var.

Laptop fazla ısındığından dolayı tamire gitti.O yüzden külüstüre kaldım ama artk deniyicem.Bi türlü kısmet olmadı başlamak .Artık laptop gelince anlattığın yöntemi deniyicem

• Bilgisayarım TERA oynarken durduk yere kapanıyor. Ve sadece bu TERA oynarken oluyor. Sıkıntı ne olabilir?
  • oyun a basladım

nasıl hallet tın dersen verdıgın lınkten torent ıle tekrar ındırdım 80 gb download bosa gıtmıs oldu ama amacımıza ulastık sonunda :D

usta yardımların ıcın cok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticShot

Bilgisayarım TERA oynarken durduk yere kapanıyor. Ve sadece bu TERA oynarken oluyor. Sıkıntı ne olabilir?

işletim sistemin 32bit sanırım onu 64bit yapman gerekiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetz

quote:

Orijinalden alıntı: MysticShot

Bilgisayarım TERA oynarken durduk yere kapanıyor. Ve sadece bu TERA oynarken oluyor. Sıkıntı ne olabilir?

işletim sistemin 32bit sanırım onu 64bit yapman gerekiyor..

Evet 32bit, dediğini deneyeceğim. Olursa çok büyük bir teşekkür alacaksın benden çünkü delirmek üzereyim.
  •  TERA Online Soru-Cevap Konusu
    Arkadaşlar ben oyunu açmaya çalıştığımda böyle kalıyor ekran login ekranı gelmiyor setupu baştan yükledim yine aynı şey oluyor ne yapmam gerek?
  • İyi o zaman sevindim ya, oyun beklentilerini karşılar umarım da komple boşa gitmemiş olur :) Alında tarif ettiğim bir iki yöntem tekrar tekrar uğraşma diyeydi ama neyse sonunda başardın :)
  • Archer oynuyordum sıkıldım slayer açtım ama bu mana sürekli bitiyor slayerların özelliği mi bu? Hangi sınıflarda mana sıfırlanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chosen61 -- 12 Mayıs 2013; 13:16:08 >
  • 5-6 arkadaş başlamayı düşünüyorz parti de exp sistemi nasıl bide partiler karışık ırklarla kurulabiliyormu ?
  • kurabilirsin ve grup kasmak iyi fikirdir. Zaten olay level kasmasında değil. Üstü başı dizmesi zahmetli.
  • Bende TERA ve RaiderZ arasında kaldım.Tarafsız olarak hangisini tavsiye edersiniz?
  • quote:

Bende TERA ve RaiderZ arasında kaldım.Tarafsız olarak hangisini tavsiye edersiniz?

Ben kesinlikle TERA derim grafikleri daha güzel,daha geniş ve daha ayrıntılı.RaiderZ belki ileride daha güzel olabilir ancak şuan bence TERA daha güzeldir.
  • pet nasıl alıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.