Şimdi Ara

TEMPRA'MI UNO'MU ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, 6500 tl param var. Bu paraya Uno veya Tempra düşünüyorum. İkisininde fiyatları aynı.

Kullanan arkadaşlar varsa, artıları eksileri nelerdir ,yedek parça ,masraf,yakıt, vs yardımcı olabilirlermi Acaba?

• Bence uno.Yakıt tüketimi bakımından çok iyi.Malum yakıt fiyatları uçmuş durumda.
  • Bunun kararını en iyi siz bilirsiniz. Çünkü ikisinin tek ortak özelliği Fiat olması. Biri C segmentinde zamanın cüsseli araçlarından (günümüzün fluence'i gibi) diğeri de B segmentinin minik araçlarından.. Hangisine ihtiyacınız varsa onu alın.
  • konfor genişlik tabiki tempradır.
    bizde var bi tane brother çıtayı golfe yüksellti satıyo 94 sxa yeşil 7750 ye
  • sanayi esnafıyla kanka olmak istemiyorsan uno al
  • bi zamanlar 92 model tempra sx im vardı ahh mazi

unoyuda kullanmışlığım vardır ama tempra tabiki. niye çünkü geniş ondan ve daha rahat. ayrıca dijital göstergesi var zamanının efsanesi dijital gösterge
  • quote:

Orijinalden alıntı: szmania

sanayi esnafıyla kanka olmak istemiyorsan uno al

bu arabaların hangisiyle sanayiciyle kanka olmazsınki tempra uno tipo alan bunları peşinen kabul eder almadan önce sanayiciyle ön sözleşme yapar haftada bir uğrayacam diye al birini vur ötekine bunları bilerek bu araçları alacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanusta78

Selamlar arkadaşlar, 6500 tl param var. Bu paraya Uno veya Tempra düşünüyorum. İkisininde fiyatları aynı.

Kullanan arkadaşlar varsa, artıları eksileri nelerdir ,yedek parça ,masraf,yakıt, vs yardımcı olabilirlermi Acaba?

aynı durumda bulundum bundan 5 sene önce kadar kardeşim alma bu paraya bu arabayı diyecem üç beş bişey daha koy avrupa araba al diecem ama dinlemiyeceksin araba istiyorum diyeceksin ozaman tempra derim
  • tempraama o fiata temiz zor bnde 1992 sxa vrdı 8800 e sattm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.