Şimdi Ara

Tellcom'dan QuikNet'le evlere Fiber Optik bağlantı ile 5 Mbit/sn hızında kotasız hizmet aylık 29 Ytl (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.748
Cevap
3
Favori
320.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, Yazılanların hepsini okuyamadım ama okuduğum bazılarından anladığım kadarıyla quiknet kullanıcıları memnun yakın bi zaman da tüm ilçelere yayılacağından kuşkum yok, aynı Türkcellin ilk çıktığı dönemlerdeki gibi telefonlar pahalıydı kimse kullanmaz denildi şimdi cep telefonu kullanmayan yok, yakın bi gelecektede fiberkablolar sayesinde internete giremeyeceğimiz yer olmayacak gibi görünüyor.

Quiknet ile ilgili her türlü soru ve önerilerinizi için sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren 444 222 0 nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pares01

Merhabalar, Yazılanların hepsini okuyamadım ama okuduğum bazılarından anladığım kadarıyla quiknet kullanıcıları memnun yakın bi zaman da tüm ilçelere yayılacağından kuşkum yok, aynı Türkcellin ilk çıktığı dönemlerdeki gibi telefonlar pahalıydı kimse kullanmaz denildi şimdi cep telefonu kullanmayan yok, yakın bi gelecektede fiberkablolar sayesinde internete giremeyeceğimiz yer olmayacak gibi görünüyor.

Quiknet ile ilgili her türlü soru ve önerilerinizi için sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren 444 222 0 nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

yanlış anlamayın ama şunu söylemek istiyorum, sadece memnun müşterilerin yazılarını okumuşsunuz demek ki bende gördüğüm şikayetleri belirteyim bari (burda okuduklarıma göre, oturduğum yerde tellcom yok, ttnet kullanıyorum); müşteri hizmetlerindeki çalışanların bilgisizliğinden dolayı şikayetler, oluşan sorunların çözülememesinden dolayı olan şikayetler, fiber kullanılmasına rağmen yüksek hızlardaki kayıplardan oluşan şikayetler, upload hızına getirilen sınırdan dolayı oluşan şikayetler gibi bir sürü başlık açılabilir aslında. eğer bir gün olduğumuz semte tellcom gelirse 100mbit alıp home server ve ftp için kullanmayı, birde kendi internet sitemi barındırmayı düşünmüştüm ama şu an için mümkün görünmüyor maalesef, ayrıca birde en büyük sorun şu ki; 2 yıllık sözleşme yapılması ve 1 yıl sonra fiyatların ne olacağının belli olmaması.

• quote:

Orjinalden alıntı: hunter87

quote:

Orjinalden alıntı: pares01

Merhabalar, Yazılanların hepsini okuyamadım ama okuduğum bazılarından anladığım kadarıyla quiknet kullanıcıları memnun yakın bi zaman da tüm ilçelere yayılacağından kuşkum yok, aynı Türkcellin ilk çıktığı dönemlerdeki gibi telefonlar pahalıydı kimse kullanmaz denildi şimdi cep telefonu kullanmayan yok, yakın bi gelecektede fiberkablolar sayesinde internete giremeyeceğimiz yer olmayacak gibi görünüyor.

yanlış anlamayın ama şunu söylemek istiyorum, sadece memnun müşterilerin yazılarını okumuşsunuz demek ki bende gördüğüm şikayetleri belirteyim bari (burda okuduklarıma göre, oturduğum yerde tellcom yok, ttnet kullanıyorum); müşteri hizmetlerindeki çalışanların bilgisizliğinden dolayı şikayetler, oluşan sorunların çözülememesinden dolayı olan şikayetler, fiber kullanılmasına rağmen yüksek hızlardaki kayıplardan oluşan şikayetler, upload hızına getirilen sınırdan dolayı oluşan şikayetler gibi bir sürü başlık açılabilir aslında. eğer bir gün olduğumuz semte tellcom gelirse 100mbit alıp home server ve ftp için kullanmayı, birde kendi internet sitemi barındırmayı düşünmüştüm ama şu an için mümkün görünmüyor maalesef, ayrıca birde en büyük sorun şu ki; 2 yıllık sözleşme yapılması ve 1 yıl sonra fiyatların ne olacağının belli olmaması.

Tabii hepsini okumaya zamanım yok göz gezdirdiğim kadarını söyledim. Sonuçta yeni bi hizmet bu gelecek yıllarda müşterilerimize daha iyi hizmet vereceğimizden kuşkum yok. Bu arada bulunduğunuz semte quiknet gelirse bizde abonemiz olduğunuz için mutlu oluruz :)

• açıkçası bu kadar sayfayı zaten tek tek okuyacak birini tanımıyorum, okuduğunu gördüğüm birini de o saatten sonra tanımam zaten genel olarak şikayetleri yazdım yukarda zaten, ilerde burdaki herkes gibi bizde çok daha kaliteli izmet bekliyoruz, sağlam bir rakip, iyi bir fiyat politikası ve iyi bir rekabet bekliyor ülkemiz bilişim sektöründe, internetten sonra telefon işine de girilmesi iyi olur diye düşünüyorum, yasalarda böyle bir durum var mı bilmiyorum telefon sektörü onların tekelinde mi bilmiyorum yani, ama en azından internet için bile olsa çok iyi bir alternatif firma bekliyorum, iyi çalışmalar diliyorum, sizden çok iş bekliyoruz.

saygılarımla.
  • 256 sınırsız kullanırken 1 mbit e yükseldiğinde 1 haftaşoktaydım 100mbit kullansam bir ay kendime gelemem heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: whiteddd

256 sınırsız kullanırken 1 mbit e yükseldiğinde 1 haftaşoktaydım 100mbit kullansam bir ay kendime gelemem heralde

100mbit kullanmakla 20mbit arasında çok fark göremeyeceğinize emin olun, gerek hızlardaki doğal kayıplar gerekse de serverların hızlarından hüsrana uğramanız da olası. rapid den dosya indirirken 1mbit bile fazla geliyor bazen, 40-50kb ile dosya çekiyorum. kaldı ki normal serverların çoğu da 100mbit olduğu için hızda bir artış olmayacaktır, ama serverlarda sizin hızınızın artışı oranında artmalı ki fark hisseddebileseniz, yüksek hızda bağlananların sayısı artacağından verimlilik her geçen gün de düşecektir.

• 256kbit kullanırken telekom hızları 1mbit yapmıştı 1 hafta şoktaydım 100mbit kullanırsam 1 ay kendime gelemem heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: whiteddd

256kbit kullanırken telekom hızları 1mbit yapmıştı 1 hafta şoktaydım 100mbit kullanırsam 1 ay kendime gelemem heralde

az önce yazmıştım baktım mesaj gitmemiş o yüzden tekrar yazdım şimdi farkettim iki sefer yazmışım
  • 256kbit kullanırken telekom hızları 1mbit yapmıştı 1 hafta şoktaydım 100mbit kullanırsam 1 ay kendime gelemem heralde

• Atasehir'in ortasina kadar gelmisler, ben de bugun calismalarin fotografini cektim:

Tellcom'dan QuikNet'le evlere Fiber Optik bağlantı ile 5 Mbit/sn hızında kotasız hizmet aylık 29 Ytl

Tellcom'dan QuikNet'le evlere Fiber Optik bağlantı ile 5 Mbit/sn hızında kotasız hizmet aylık 29 Ytl

• DHArcadia

Ne zaman bitireceklerini sordunuzmu..Bende Kardelen'lerdeyim dostum..Umarım bir an evel bitirirler..Artık sabırlar tükendi..:) Paylaşımınız için teşekkür ederim

saygılarımla
  • Ankarada neredeyse tüm sitelere gelmiş.

Ama apartmanlar
  • izmirdekiler uyuyor iyi uykular tellcom. Heralde hedefiniz 2020.
  • site, site, site, bu ne ya bıktık şu site muhabbetinden,vatandaşın 10% anca sitelerde oturuyor ya geri kalan 90% ne olacak.......

eğer bunu okursanız sayın telcom yetkilisi arkadaş sizin politikanızı kınıyorum,ben bireysel olarak apartmanıma döşenmesini istiyorummmmmmmmm,okadar........
  • tellcom zaten sitelere değilde apartmanlara hizmet verebilse , ttnetin altyapısı gibi bi alt yapsı var demektir ama öyle bir altyapısı olmadığı için ilk önce sitelere verir... Bence o kadar acele etmeyin yavaş yavaş ttnet te kıllanmaya başlar bu işten ; işte o zman biz tüketicilerin lehine kampanyalara hız verirler...

Ama kişisel olarak söyleyeyim, tellcom hizmeti geldiğinde ttnetten daha pahalı olsun yinede geçerim... Çok ağır bir ttnet alerjisi var bende ama mecburuz, karşıya geçene kadar dayı diyecez....
  • ... valla ilkez bu kadar yakından gördüm kabloları hemen resimleri arkadaşlara mail atmam lazım benim gibi görmeyenlerde vardır mutlaka. paylaşımın için teşekkürler DHArcadia.
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutxx

DHArcadia

Ne zaman bitireceklerini sordunuzmu..Bende Kardelen'lerdeyim dostum..Umarım bir an evel bitirirler..Artık sabırlar tükendi..:) Paylaşımınız için teşekkür ederim

saygılarımla

Valla iscilere sormadim ama telefondaki satis temsilcisini son gunlerde birkac kez aradim. 1 Haziran'dan itibaren hizmet baslicak gibi konustu, nisan bitmeden on satisi imzalarsak +1 ay (ilk ay ucretsizle beraber toplam 2 ay) bedava hizmet alabilcegimi soyledi.

Bugun yeni kazilan ve kapatilan yerlere goz attim gene, gunde 100 m. kadar ilerliyorlar, bir ay sonra hazir olmasi makul gorundu gozume kalan is bir tek kazmaksa..
  • Arkadaşlar istanbul esenkentten sesleniyoruım başvurum kabul olmuş az önce bugün gelen sözleşmeyi doldurdum.100 MBit :D:D:D yuppiii
  • öncelikle istanbulu ele geçirsinler... ttnet çok büyük yara alır..
    tatlı tatlı yemenin acı acı çıkartmasıda var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 22 Nisan 2008; 21:50:19 >
  • Onerim gelmedi diye bekleyenlerin site aracılığı ile öntalep formu doldurması şeklinde olacak ...
    Taleplerin yoğunlaştığı bölgeye yönelik yatırım yapabilirler ... Eğer zaten böyle bir imkan var ise sizinle iletişime geçebilirler :)
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.