Şimdi Ara

TELEKOM YAZLIK İNTERNETİ 4 AY,A ÇIKARMALIDIR. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
5.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

2020 telekom yazlık fiber hatları fiyatları belli olmuş. 6 aylık paket koymuşlar ama 16 mbit için koymuşlar.bir yenilik olmuş limitsiz yapmışlar. detaylara bakmadım ama..
    Hocam bizde yazın bahçede kalıyoruz. 2 senedir yazlık internet kullanmaktayız bu senede başlatacaktık ancak fiyatlar ciddi artmış. Geçen sene 3 aylık 220 TL olduğunu gördüm bir yerde şu an 315 TL diyorlar. Bir sıkıntı da biz tam 6 ay kalmıyoruz haziran-ekim arası yaklaşık 4.5 ay kalınıyor. 4 aylık paket olmaması da 1.5 ayın boşa gitmesi anlamına geliyor. Neden 4 aylık bir seçenek yok onu anlayamadım. 3+2 şeklinde alalım desek kampanya 30 Haziran'da biteceği için uzatma şansımız yok. 2 sene önce 3+2 şeklinde almıştık öyle bir sıkıntı olmamıştı. Sonuç olarak zaten altyapıdan dolayı maksimum 6 mbps alabildiğim yerde 1.5 ayına boşa ücret ödeyip, 600 liraya yakın para vermek insanı biraz düşündürüyor. Ama başka bir çare bulamadım maalesef.
    Türknetin taahütsüz internetini düşündüm ondan da altyapının köy altyapısı olması vb. sıkıntılarla uğraşmak ve bağlama süresinin gecikmesi (internette 20 gün oldu gelmedi diyen vardı) sorunlarından dolayı vazgeçtim.

• tam bakmadım ama 2+2 yok mu...
  • BohemianRhapsody kullanıcısına yanıt
    Ben bu durumda türknet netgalaksi gibi firmaları denerdim. Coronadan dolayı zaten gecikmeler çok fazla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu kampanya yerine Turknet düşünmüştüm ama 3 ay için vdsl modem almak istemiyorum. Ne önerirsiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanyadayken nakil yaptırmak mümkün mü acaba? donmuş hatta nakil olmuyormuş illaki iptal etmek mi gerekiyor?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.