Şimdi Ara

Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazları (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.400
Cevap
24
Favori
317.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birini siz alacağınıza, göre diğeri için; kim ve nereden satıyor? Öğrenebilir miyim?
  • cpc464 C kullanıcısına yanıt
    Ben iki tane alacağım demedim ki Kipa viaport ta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç şarj kablom bozuldu bir ucu çakmaklığpa giren bir ucu da navigasyona uygun kablo nerden bulabilirim? yaruın bunun için kadıköye gidebilirim. ancak nereden bulunabileceğini bilmiyorum.

yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • tlf 243 batarya problemi servise rica ettim gitti yaptılar sözde geldi yazılım atıldı açılmaması dolayısıyla ama bugun içini açtığımda batarya şişmiş,

sanırım kasaya küçün biir delik açarak batarya kablosunu dışa alıp orjinal nokia telefon bataryası bağlayacağım sonucu paylaşırım
  • bende kullanıyorum 2 ay boyunca araştırdım ama en iyi cihazı aldım. çok memnunum. 3 sene oldu.
  • cihazım 3 senesini doldurdu. ufak tefek sıkıntılar yaşatması haricinde gerçekten parasının hakkını verdi. zamanında 200tl ye almıştım. beni 2-3 kez radardan kurtardı (.txt dosyasıyla) zaten radar cezalarına ödeyeceğim meblağ 500tl lira civarı olurdu. navigasyon özelliği ile yakıt tasarrufunu hiç hesaplamıyorum bile.
    ürünün güncel hızlı 7inç modeli çıkarsa kaçırmam kesinlikle. şüphede kalanlara da şiddetle öneririm.
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    bende de tlf 350 var, önceki telefonu mu eşleştirmiştim bloetooth ile, telefonu değiştirdim ama şifreyi hatırlamıyorum, fklavuzu da bulamadım. fabrika şifresi aynı duruyor, şifre neydi acaba
  • 0000 1111. 8888. 1234. Bunları deneyin
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    8888 tuttu tamamdır, teşekkür ederim. bu arada radarları gösteren bir uygulama ekleniyordu, onun hakkında bilginiz var mı. nasıl yapacağım ve nerden temin ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan_32

8888 tuttu tamamdır, teşekkür ederim. bu arada radarları gösteren bir uygulama ekleniyordu, onun hakkında bilginiz var mı. nasıl yapacağım ve nerden temin ederim.

google K_MURAT speedcam yazın bulursunuz.
  • tlf 350 cihazımda birden sesli yönlendirme kayboldu.. artık konuşmuyor anlayacağınız. cihaz bazen de sapıtmaya başladı adres bulma konusunda. reset yapsam bir faaydası olur mu? bir de reset yaparken kaydedilmiş favorilerimi kaybetmek istemiyorum. favoriler yedeklenebiliyor mu acaba? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar bu cihaza artık harita güncellemesi alamıyor muyuz?

Az önce Naviextras Toolbox'a bağladım. Birkaç güncelleme dışında bir şey yapmadı; sanırım ses ve ikonlarla ilgili güncellemelerdi. Yüklemesi 5 dakika bile sürmemiştir.

Temmuz 2011'de almıştım. Eğer yanlış bakmadıysam 03.2013 haritası var.

Geçen sene Haziran 2013'te güncellemiştim. O zamandan beri de pek lazım olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 25 Temmuz 2014; 23:02:50 >
  • 350 modelini severek kullanıyordum yalnız telefondaki Yandex navigasyona ve özellikle trafiği gösterip buna bağlı olarak da en doğru alternatifi önermesinden dolayı 350'yi uzun zamandır kullanmaz oldum. Bir navigasyon cihazı almayı düşünmeden önce akıllı telefonunuz varsa bir denemenizi öneririm.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Merhaba...

Harita güncellemede hiç bir sorun yok...

Geçen hafta Başarsoft 2014.03 haritasını TLF 350'ye yükledim bu akşam cihaz eşliğinde Antalya'ya doğru yola çıkacağım...

Sizde bir kez daha deneyin...

Herkese iyi Bayramlar...
  • Arkadaslar şu speedcam dosyasının en güncel halini arıyorum. Birçok forum sitesinde var ama üye olmak istemiyorum. On saniyelik is biliyorum ama istemiyorum işte:) bana speedcam dosyasının en güncel halini mail atabilecek olan varsa pm ile mailimi paylaşabilirim.
    İyi bayramlar:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dammak

Merhaba...

Harita güncellemede hiç bir sorun yok...

Geçen hafta Başarsoft 2014.03 haritasını TLF 350'ye yükledim bu akşam cihaz eşliğinde Antalya'ya doğru yola çıkacağım...

Sizde bir kez daha deneyin...

Herkese iyi Bayramlar...

Hocam ben cihazı Naviextras Toolbox'a bağlayınca cihazınız güncel diyor.

Cihazı açınca,

Navigasyon - Diğer - Yardım - Hakkında - Diğer - İçerik - Haritalar bölümünde

Temel Harita 2009.09
    ve
    Türkiye 2013.03

yazıyor.
  • 350 modeli var elimde. Artık Google Earth dan harita indirip kml. olarak cihaza yükleyip kullanmak istiyorum. Bu konuda deneyimi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drozia -- 31 Temmuz 2014; 12:28:11 >
  • dammak kullanıcısına yanıt
    Ben yükleyemedim güncellemeyi. Güncel diyor. 2013 haritası var. Nasıl yüklediniz 2014 haritasını ?
  • Biraz önce bir arkadaşımın Telefunken GPS243 model cihazına baktım. Navigasyon açılmıyordu. Navigasyon ayarlarından NNG altındaki exe dosyayı göstermek gerekiyormuş. Tabi bunu nasıl unutmuş orası muamma. Yeri gelmişken Sinbo Müşteri Hizmetlerine buradan da teşekkür edeyim. Çok ilgiliydiler. Bilmeyenler için telefonu da 444 66 86.

Sonra haritaya bakayım dedim. 2013 bilmem kaç yazıyordu. NaviExtras Toolbox'ı yükleyip açtım. Cihazı otomatik olarak gördü zaten. Siteden üye olup bu programda oturumu açtım. Soldaki menülerden Update'i seçince güncelleme olduğunu gördüm. Güncelleyince harita bilgilerine baktığımda 2014.03 Başarsoft Haritasına güncellendiğini gördüm.
  • TLF 350 NAVİGASYON hala uyduların tamamını buluyor güncellemelerin tamamını alıyor taş taş
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.