Şimdi Ara

Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazları (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.400
Cevap
24
Favori
317.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Tekrar merhaba

Dediğiniz gibi aradım Sinboyu cihazı göndermemi istediler. Gönderdim ve bugün kargo geldi. Navigasyonu komple değiştirmişler yani sıfır cihaz geldi. Şok oldum bu kadarı fazla gibi geldi. Biz toplum olarak alışık değiliz böyle şeylere. Açıkçası olmuyo biz de yapamadık diye bir cevap beklerken sıfır cihaz gelince şaşırdım. Teşekkürler Telefunken.
    Bu aleti alırken doğru tercih yatığımı bir kez daha göstediler bana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnytgms

Tekrar merhaba

Dediğiniz gibi aradım Sinboyu cihazı göndermemi istediler. Gönderdim ve bugün kargo geldi. Navigasyonu komple değiştirmişler yani sıfır cihaz geldi. Şok oldum bu kadarı fazla gibi geldi. Biz toplum olarak alışık değiliz böyle şeylere. Açıkçası olmuyo biz de yapamadık diye bir cevap beklerken sıfır cihaz gelince şaşırdım. Teşekkürler Telefunken.
    Bu aleti alırken doğru tercih yatığımı bir kez daha göstediler bana :)

Geçmiş olsun, güle güle kullanın.
  • Telefunken TLF 250-350 navigasyon cihazımı güncelleyemiyoum. konu ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var....
  • herkese selamlar bendede 250 olan modelden var 2 haftadan beri cihaz açılmıyor acaba nesi var elektronık alet tamir edenler tamirini yapa bilir mi?
    şimdiden teşekkür ederim
  • Telefunken TLF-350 navigasyon cihazını bilgisayara bagladigimda, naviextras toolbox cihazi goruyor. ama oturum acip Guncelleme sayfasina girmek istedigimde "Güncelleme sunucusuna baglanamadiniz! Daha sonra tekrar deneyiniz!" diyor. Bu sorunla daha once karsilasan ve cozebilen var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyro06 -- 9 Ocak 2016; 4:35:14 >
  • Arkadaşlar tlf 350 model cihazı 3 yıldır motosiklette kullanıyorum, cihazı cep telefonu ile eşleştirebilirmiyim. Yüksek süratlerde sesi duyamıyorum, cep telefonunun kulaklığından duymak istiyorum bu mümkün mü. Eşleştirmeye çalıştırıyorum Telefon, Navigasyon cihazının pin kodunu soruyor. 0000 giriyorum kabul etmiyor. Pin kodu var mıdır veya kaçtır. Bu işlem nasıl yapılıyor. Saygılar. (Daha önce konu açıldıysa özür dilerim)
  • erolkocan E kullanıcısına yanıt
    pin kodu 8888 ancak bu eşleştirme ile telefona gelen çağrılar vb navigasyonda görünür, navigasyonun sesini büyük ihtimalle alamazsınız, fm transmitter modunu kullanmayı denediniz mi?
  • Fm transmitter denemedim. Amacım navigasyonun sesini tlf.dan duymak ama bunu ilk fırsatta deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolkocan

Fm transmitter denemedim. Amacım navigasyonun sesini tlf.dan duymak ama bunu ilk fırsatta deneyeceğim.

Denedim ama olmadı sesi duyamadım
  • Türkiye poi'ler çıkmıyor. Güncelleme yaparken elektrik kesildi. Sonrasında sorun yaşamaya başladım. Şarjda takılı iken navigasyon açılmıyordu. NNGNAVI.EXE hatası veriyordu, işin garibi batarya ile sorun yoktu. Fakat tekrar güncelleme yaptığımda Türkiye POİ (Önemli noktalar) kısmı çalışmıyor hiçbir poi noktası göstermiyor. Hepsi uçmuş ne yapmam gerekiyor. Servise göndereyim dedik 41 ile 118 tl arasında ücreti kabul ederseniz gönderin dedi pil hariç hemde
  • merhabalar, dil dosyalarını yedeklemeden güncelleme yaptım, acil olarak dil dosyasına ihtiyacım var, elinde olan varsa yükleyebilir mi acaba? Şimdiden çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar, cihazın vakumlu tutucusu tutmaz oldu.

Yeni bir tutucu alacağım. İyi ve sağlam bir şey olsun istiyorum.

Daha önce alan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar, cihazın vakumlu tutucusu tutmaz oldu.

bende bir benzeri mevcut zannediyorum parçalar hemen hemen aynı lakin navigasyon tutma parçası yok istersen hafta içi yollarım

• quote:

Orijinalden alıntı: semih37

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Arkadaşlar, cihazın vakumlu tutucusu tutmaz oldu.

bende bir benzeri mevcut zannediyorum parçalar hemen hemen aynı lakin navigasyon tutma parçası yok istersen hafta içi yollarım

Teşekkürler hocam.

Almışken şöyle telefona da uyacak sağlam bir şey arıyorum.

• Garanti bitti;

batarya şişti çıkarttım. tutucu değişti, çakmaklık adaptörü ve kablosu değişti. yazılım hala güncelleme devam ediyor ve çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Garanti bitti;

batarya şişti çıkarttım. tutucu değişti, çakmaklık adaptörü ve kablosu değişti. yazılım hala güncelleme devam ediyor ve çalışıyor.

Hocam bataryayı çıkarıp yerine nasıl bir batarya taktınız?

Bir de çakmaklık adaptörüne ne oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 19 Mart 2017; 22:39:43 >
  • batarya takmadım hocam çakmaklıktan kontağı çevirince direkt açılıyor ve kapanıyor hala bozulmadı
    Çakmaklık adaptörü bozuldu attım, şu çakmaklık usb şarj ları varya ondan kullanıyorum. 3 sefer tutucu da değişti. tutucu resmen yapışmış navigasyona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 20 Mart 2017; 12:56:42 >
  • TLF 250 navigasyon cihazımı güncelleyemiyorum.
    naviextras toolbox'u açıyorum, cihazı tanıyor ama;
    "güncelleme sunucusuna bağlanamadı" uyarısı çıkıyor.
    yardım...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih37 -- 7 Ekim 2017; 17:26:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında ömür boyu güncelleme çok fazla tartışmalara sebep olmuştu bu gün unuttuğum tlf 350 yi güncelliyorum ücretsiz ölene kadar devam edecek gibi görünüyor çihaz da hala sağlıklı ha ha ha  

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.