Şimdi Ara

Telefonumuzda Whatsapp Yokken Gelen Mesajlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
6.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, yaklaşık 3-4 gün önce telefonum Sony'nin servisine gitti. Servise gitmeden önce Whatsapp telefonumda kurulu, hesabımda aktifti. %90 ihtimalle yeni telefon verilecek telefonun sorunu araştırıldıktan sonra. Yeni gelen telefonda Whatsapp olmayacak malum, o yeni gelecek telefona Whatsapp'ı kurduğum da, şu sıralarda atılmış mesajları görebilecekmiyim? O mesajlar bana ulaşacak mı, yeni telefon gelip Whatsapp'ı kurduktan sonra?

• buyuk ihtimalle hayir cunku whatsapp mesajlari telefonuna kaydediyor kendi sanal diskine degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet8968

buyuk ihtimalle hayir cunku whatsapp mesajlari telefonuna kaydediyor kendi sanal diskine degil.

Bende bu şekilde tahmin etmiştim, kötü oldu...
  • Tamamda sonuçta telefon internete bağlanmazsa o mesajlar telefona ulaşmayacak?
    Bence bağlantı sağladığında yeni telefona gelir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen yeni telefonunda eski telefon numarası kayıdını devam ettirirsen sorunsuz şekilde görmediğin mesajlar sana gelir
  • Bu şekillerde de düşünmüştüm. Zaten bu yüzden kafam karıştı biraz fakat mantıklı geliyor. :D Bakalım telefon gelince görücez, telefonu vermeden önce önemli bir mesaj bekliyordum. Mesaj gelmeden, telefon gitti...
  • Onemli bir mesaj icin farkli bir telefonda whatsup oturumu ac

• O kadar da acil değil. :D Telefon elime ulaştığında mesajları görsem yeterli.
  • Hayir goremezsin

• ee noldu geldi mi mesajlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.