Şimdi Ara

Rehberden kişi gizleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
53.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler androidde rehberdeki kişileri gizleme seçeneği varmı mesela rehberden gizliyim whatsapp listesinden falan çıksın sonra gene açayım bu arada telefonum galaxy s4 belki telefonun kendinden böyle bir ozelligi vardır diye belirttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up

• Vay Arkadaş bir kişi de cevap almamış koca DH de

• Yapman Gereken Applock yükleyip rehbere sifre koymak mis gibi
  • Ben s4 de kısmen çözüm buldum kendi kendime seçeneklere içe dışa aktar gibi birsey var ikinci adım olarak usb bellekten dışa aktara tikliyoruz bütün rehber yedekleniyor diyelim kız arkadasinizin gormesini istemediği birileri var o kişileri rehberden siliyorsunuz ondan sonra tehlike geçince tekrar seçeneklere geliyorsunuz rehberde içe dışa aktar seçeneğine geliyorsunuz usb bellekten ice aktar diyorsunuz ve sildiginiz kişiler geri geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RancStone

Seni hınzır Aslında, bu konuda güzel uygulamalar yapılabilir belki vardır ben bilmiyorum

-Applock ile kilitleyebilirsin

-Gizlemek istediğin numaraları vcard olarak kaydedip hafıza kartına .ldkfsşl olan gizli klasörlerin içine yerleştirebilirsin tehlike anında bütün numaları seçip silebilirsin. Tabi bütün kişilerinin başına # işareti koyarsan en üstte olucaklardır silmek daha kolay olur.

-Titanium backupta kişilerin yedeği var denemedim ama olabilir

-Extra rehber uygulamalarında böyle bir seçenek düşünülmüş olabilir ingilizcen varsa araştırabilirsin.

-Tüm bunları unut, numaraları ezberle ortada sorun kalmasın

Vcard olayını yaptım sorun çözüldü kötü birşey yapmıyorum kız arkadaşım fazla kıskanç
    Aslında böyle bir uygulama yapılabilir ismi de çapkınlock olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.