Şimdi Ara

Telefonum çalındı. google Etkin cihaz yok diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler, androıid (samsung s6 active) telefonumu birkaç saat bulamadık. çalındığından şüpheleniyoruz. Hemen google maps den girdim telefonumu bul seçeneğine baktım. telefona ulaşılamıyordu. yani açıkça telefonum hesabıma kayıtlı ve telefonum görünür durumdaydı ama o an telefon kapalı diye (bende aradığımda telefon kapalıydı) 2-3 gün sonra tekrar denedim telefonla aradım telefon çalıyordu nihayet ama tabii ki kimse cevap vermedi, hemen tekrar google dan telefonumu bul a girdim ama cok ilginç ki

Etkin cihaz yok
    Cihazımı Bul işlevini kullanabilmeniz için etkin bir Android cihazınız olmalıdır.
    diyor

yarısı veriyor. Çok garip telefona reset atılsa bile boyle olmamalı, ve ben hesabımı silmedim. Şifrem de basit bir şifre değil.

dediğim gibi önce aynı ekranda telefonum görünüyordu telefonu çaldır konumunu bul ekranı kilitle vb. tüm seçenekler gmrünüyor ama telefon açık olmadıgı için internete bağlı olmadıgı için bu işlevler o an için yapılamıyordu ama şimdi tamamen hicbir seçenek yok.

yapabilecek birşey yoksa bile bu nasıl mükün olur en azından bildiklerinizi yazar mısınız?
    bu noktadan sonra yapmam gereken yasal bir işlem var mı? Teşekkürler
    Telefonum çalındı.  google Etkin cihaz yok diyor

• polise gitmediysen polise git kardeşim sinyalden bir seyden bulurlar belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Root atmislardir ona gecmis olsun.

Bosuna iphone demiyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum çalındı.  google Etkin cihaz yok diyor
  • 2 sene önce başıma gelen durum. Soğuk su iç dostum. Ben kaybolduktan 1 saat sonra polise gitmeme rağmen bulamadılar. Geçen sene bir evden sinyal almışlar gitmişler, genç bir çocuk ben seyyar satıcıdan aldım sonrada sattım demiş. Böyle bir kağıt gelmişti. Polis, resmen birşey yapamayız dedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.