Şimdi Ara

Telefonu usb kablosuyla pcye bağlayamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar her zaman kullandığım kabloyla deniyorum olmuyor sadece sarj ediyor annemin telefonun da bağlanıyor ama benimkinde sadece sarj ediyor başka kablo ve başka pc de denedim yine aynı yardımlarınizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon sistemi android ise telefon ayarlarından ya da bağlantıyı yaptığınız zaman üst bildirim panelinden bağlantı tipini mtp olarak seçin. Oradan yapamıyorsanız telefon ayarlarından bağlantı bölümüne gelip ordan ayarlayın.
  • Bildirim çubuğuna hiç bir şey gelmiyor önceden geliyordu telefon android

• ekran kilidi açıyor musunuz?
  • Telefonun usb sürücülerini bilgisayara yükleyin. Daha sonra geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamasını açık konuma getirin. Telefon ayarlarından bağlantı sekmesine gelip bağlantı tipini mtp dosya aktarımı olarak değiştirin. Bu şekilde sorunsuz görmesi lazım.
  • Sürücü derken

• Akıllı telefonların bilgisayarlara yüklenen usb driverları. Marka model ne ise googledan arama yaparak bulabilirsiniz. Örnek: Samsung Galaxy A8 Usb Driver gibi. Sisteminiz ne ise ona uygun olanı indirip kurun. O kadarını bilmiyorum diyorsanız eğer telefon marka ve modeli belirtirseniz linkini atarım ordan indirip kurarsınız sonucu da ona göre yazarsınız. O da işe yaramazsa telefon markanıza ait olan konuyu forum içinden bulup ordan yardım alabilirsiniz.
  • Geliştirici seçeneklerinde USB bağlantısının ne için kullanılacağına dair ayar var.

Şarj etme tikli ise şarj eder.

Medya ortamı falan olması lazım, bi bakın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonum s3 neo geliştirici seceneklerinde o ayarı bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.