Şimdi Ara

Telefonu komple kapattığımızda şifre sorması. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
7.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuyu birisi hortlatmış, tarihlere hiç dikkat etmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    iPhoneler yedek parça için çalınıyor zaten?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Hortlatmış olduğunuzu belirtmem bu özelliğin senelerdir tartışılıyor olmasına değinmek içindi, yoksa istersen 15 yıllık konuları hortlat ben ne yapayım.

Benim bildiğim sadece iPhone kırmak için bir alet tasarlamışlardı, FBI falan bile o aleti kullanıyordu, onu etkisiz kılmak için lightning kilidi geldi, donanım haberden çıkmış bir fikir değil yani.

görünüşe göre sizle tartışmam bile hataymış, size ve değerli fikrinize başarılar diliyorum.

• Senin bildiğin her şey yanlış zaten, benimle tartışmanız baya hatalı hatta bence siz kimseyle tartışmayın

Daha da yazmam forumda olur mu paşam? Sen de forumlarda spor salonunda telefonlar çalınıyor Apple bu özelliği eklemeli diye gönderiler atmaya devam et, sayende bu özellik gelirse ilk ben açayım olur mu?

Allah akıl fikir versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 28 Ağustos 2020; 21:5:28 >
  • İster parça ister telefon olsun önlem almak çalınma ihtimalini düşürür mü evet . Olay bitmiştir .

• Çok mantıklı
    100 tane iphone çalınıyorsa maksimum 3 tanesinin çalınma ihtimalini düşürür evet
  • Bir de maksimum değer falan veriyor hahaha allah akıl fikir versin kardeşim

Herhalde spor yaparken telefonunuz çalındı, millet sürekli birbirinin telefonunu yürütüyor diye beyninize kazımışsınız. Mesajlarınız gittikçe komik bir hal alıyor söyleyeyim.

Bari daha orijinal bir kalıp kullansaydınız. Üzgünüm ama bilgisi olmadan fikri olan sizsiniz, galiba daha önce hiç kimse yüzünüze söylememiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 28 Ağustos 2020; 21:38:13 >
  • Spor sadece bir örnekti bu kafede olabilir, parkta olabilir vb. birçok mekan olabilir.

Dediğiniz gibi sadece ufak bir yazılım değişikliğiyle 100 çalınmadan 3'ü kurtarılabilecekse bu iyi bir oran yalnız :)

Kendi yazdıklarınızla çelişiyorsunuz farkındasınız değil mi? Farkındaysanız yazan herkes bu fikri mantıklı buluyor hiç kendinizde sorun aramayı denediniz mi?

1. Bir fikri herkesin doğru bulması fikrin doğru olduğunu göstermez.
    2. %3 için Apple geri kalan %97'nin konforunu bozmaz. Bozacak olsaydı çoktan bozmuş olurdu.
    3. Telefon sadece kilit tuşuyla kapatılabilen bir şey değil.
    4. İnsanlar genelde birbirlerinin telefonlarını yürütmüyor, hırsızlar hırsızlık yapar. iPhone çalan adam sadece yedek parça olarak satabileceğini bilerek çalmıştır.
    5. Kafede yan masamdasınız, tuvalete gittiniz ama telefonunuzu masada unuttunuz. Ben de çaldım. Sonra telefonla ne yapabilirim mesela?

Galiba hayaliniz şu: Toplu bir ortamdasınız ama kendi eşyanıza sahip çıkmaktan yoksunsunuz, telefonunuzu akıllının biri yürütüyor. Hemen eve gidip bilgisayardan telefonu takip ediyorsunuz, arabayla kovalıyorsunuz, çalan adamı dövüyorsunuz. Hem telefonunuza bir şey olmuş olmuyor, hem de iyice bir stres atmış oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 28 Ağustos 2020; 21:54:21 >
  • Abi hadi ya ne boş yaptın gözünü seveyim. Yok konfor, yok doğruluk yok insanlar telefon yürütmüyor.

Los angeles'ta yaşıyor sanki mübarek hadi abi kalabalık yapma yeter boş yaptın.

Dikkat ettim de genelde yan çizen taraf sensin, yok fikrin yok, yok tartışmaya girme sen artık, yok kalabalık yaptın. Hazımsızlık var galiba.

Eğer yanıldım, argümanım yetersiz falan diyemiyorsan da bak anlayış gösteririm. İlla özür dileten abilerden değilimdir, sıkma canını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 28 Ağustos 2020; 22:3:0 >

Katılıyorum hocam size, önlem almak firmaya hiçbir zarar vermez. Bundan seneler önce Lightning girişinin ekran kilitliyken aktif olmaması fikirleri konuşuluyordu tabi yine boş yapan kendi aklınca mantıksız bulan insanlar vardı ama bu özellik geldi.

Ben aynı konuyu reddit hesabım ilede açtım konu çok ilgi gördü birçok insan fikir katarak ya da destek vererek daha farklı fikirleride ekledi ama donanımhaber gibi bir yerde insanların tek amacı trollük.

• İstatikçisiniz herhalde . Verileriniz neler ? Hangi grupta deneme yaptınız ?

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Xiaomi kullanıyorum. Özellik mevcut

• Cidden mantıklı bir öneri. Güvenlik sekmesi altında opsiyonel olarak sunulursa da "kullanıcı konforu" kötü etkilenmez isteyen kapatır. Canla başla karşı çıkanlar var, sanki Apple'ın yaptığı her hareket kullanıcı kolaylığı içinmiş gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S8'de telefon kilitliyken kapatmaya çalışınca şifre istiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.