Şimdi Ara

telefonu hiç çalmayan a-sosyallerin dernegi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
1
Favori
37.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmet.Fatih

Şimdiye kadar 3 Kere arandım 2 Yıldır..Şahitlerimde var Tabikidde ekle beni..AntiTElefon

• Bence tel. i sürekli calanlar idiot.Koskaca msn diye birşey var.B.kmu varda sürekli tel den konusup durursun.Hayır yani ne gereği var kontörüne parana yazık evladım.Bunların derdi maksat hava olsun popüler görüneyim vs. gibi zırvalıklardan.Yazık acıyorum gördükce böylelerini.Birde böyle malların sınıfta ders halindeyken mesajlaşma huyları var.Zevkten orgazm oluyolar resmen.Benim babamın turkcell bayisi var.Bana ayda 100 kontör verir bende adam gibi gerektiğinde harcarım.Mesela arada akrabalarımı ararım halini hatrını sorarım.Arkadaşları cağırmak icin , ailemle haberleşmek icin vs.
    O yüzden üzmeyin kendinizi.Böyle boş işlerlede kafanızı yormayın.
  • up
  • Benim telefonum sağolsun hergün çalıyor ama ben açıp konuşamıyorum Bu sorunu nasıl aşıcam?
  • benim de hiç çalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaskayA.ppb

ararsa annemdir mesajsa turkcelldir

Aynen

Ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Klee -- 16 Ağustos 2009; 5:40:52 >
  • Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaskayA.ppb

ararsa annemdir mesajsa turkcelldir

aynen

benide ekle
  • Her telefon titrediğinde koşuyorum kim mesaj attı diye hepsinde de vodafone.Şunu yazıp şuraya gönder şu kadar kontör tek elinin üstünde amuda kalk şu kadar sms.Gelen kutusunda 100 tane mesaj var hepsi de vodafone zaten asosyaliz bari ümitlendirmeyin be kardeşim
  • Tek mesaj atanım turkcell

ekle benide.
  • benimde tek mesaj atanım türkcell dir ama artık işi genişletmiş geçen gün aradı beni 2 kere.
  • buradan forumun kontör ihtiyacını karşılıyabiliriz.
  • allahım ya bayılıyorum bu foruma

BENİDE BENİDE EKLE
  • turkcell ve avea asosyaller için kampanya yapsa epey kullanıcı bulurlar.
  • ekle benide
  • benim çalıyo 444 1 500 den bant kaydı
  • Eski bi sınıf arkadaşım düzenli olarak her sabah ve her akşam mesaj atar.Mesaj aynen şöyle ''gnaydin..'' ve ''iyi geceler..'' Adam mala bağlamış gibi hergün aynı saatte atıyo bu mesajları.Kontörüm olsa læ atma bi daha dicem moralimi bozuyo.Ekle beni de
  • 3 ayda bi kontör yükleme zorunluğu olmasa 100kontör bana 1 yıl gider herhalde
    Ben ne arıyorum ne de aranıyorum benide ekle
  • Arayın Aranınki Operatörlerin cebine bol bol para girsin.
  • telefonu çok çalanlara özeniyor musunuz peki?

ben hiç özenmiyorum ama kimi anlar arada arayan olsa fena olmaz diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.