Şimdi Ara

telefona harici mikrofon bağlamak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
41.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum xperia z3 compact. ancak denediğim diğer telefonlarla da başarıya ulaşamadım. elimde hem harici yaka tipi mikrofon var, hem de telefonumda müzik dinlemek ve görüşme yapmak için kullandığım bluetooth kulaklığım var. ancak her ikisinde de ses kaydı yapmayı başaramadım. yapmak istediğim şey telefona harici mikrofonu bağlayarak recorder programları ile ses kaydı gerçekleştirmek.
    bunu yapabilmenin yolu nedir?

• Buna benzer bir konuyu araştırırken denk geldim sorunuza,

snap camera uygulamasını yükleyin telefona, orada harici mikrofon seçeneği varmış.
  • sanırım konuyu veya mesajımı yanlış anladınız. telefona harici mikrofon bağlayarak ses kaydı yapmak istiyorum (yaka mikrofonu gibi). herhangi bir kamera uygulaması aramıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notyetktu

sanırım konuyu veya mesajımı yanlış anladınız. telefona harici mikrofon bağlayarak ses kaydı yapmak istiyorum (yaka mikrofonu gibi). herhangi bir kamera uygulaması aramıyorum.

Gayet güzel anladım :)

Sorunuzun tam karşılığı olmayabilir ama şu konuya bir bakın

http://forum.donanimhaber.com/m_88555742/tm.htm
  • kenya64 K kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz konuyu google da arama yaaprken bulmuş ve okumuştum. dediğim gibi telefondan video kaydederken harici mikrofondan kayıt işlemi yapmak değil istediğim. sadece ses kaydında kullanmak için harici mikrofon çalıştırmaya ihtiyacım var. aradığım şey aslında resimde olan ürün. ancak resim yurtdışı bir siteden alınmış. Yurtiçinden ne şekilde temin edebilirim onu araştırıyorum.

• quote:

bahsettiğiniz konuyu google da arama yaaprken bulmuş ve okumuştum. dediğim gibi telefondan video kaydederken harici mikrofondan kayıt işlemi yapmak değil istediğim. sadece ses kaydında kullanmak için harici mikrofon çalıştırmaya ihtiyacım var. aradığım şey aslında resimde olan ürün. ancak resim yurtdışı bir siteden alınmış. Yurtiçinden ne şekilde temin edebilirim onu araştırıyorum.

:)
    Ben de video çekimlerinde zoom h4n kullanıyorum ama aynı anda bir çok açıyı alması mümkün değil. O yüzden telefonu da bu konuda nasıl kullanırım diyorken aynı aparatı gördüm ve birazdan sipariş edeceğim ebay den. Büyük ihtimalle 1 ay içinde gelir.

• sipariş bende verdim hatta 4 adet sipariş verdim :)
  • quote:

sipariş bende verdim hatta 4 adet sipariş verdim :)

:) ben 2 tane sipariş ettim, belki bir arkadaşa da lazım olur diye.
  • quote:

Bu aparatin adi nedir. siparis verdiginiz urunun linkini paylasirsaniz sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonunuza harici mikrofon bağlaya bildiniz mi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bağladım. yurtdışından telefonun 3.5mm çıkışını mikrofon ve hoparlör için iki ayrı 3.5 mm dişi uca çeviren bağlantı kablosu aldım.
  • quote:

bağladım. yurtdışından telefonun 3.5mm çıkışını mikrofon ve hoparlör için iki ayrı 3.5 mm dişi uca çeviren bağlantı kablosu aldım.

notyetktu hocam nereden temin ettiniz bende almak istiyorum ama ingilizce pek kafa basmıyor ben Samsung S4 için kullanmak istiyorum bu aparat uygun mudur ? Acil bana lazım istanbulda sormadığım yer kalmadı kimse bu aparatı bilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenya64

quote:

sipariş bende verdim hatta 4 adet sipariş verdim :)

:) ben 2 tane sipariş ettim, belki bir arkadaşa da lazım olur diye.

Merhana Nerden aldınız eğer fazla varsa ücreti ne ise ben verebilirim acil lazım Samsung S4 telefon için arıyorum yaka mikrofonu olmuyor sanırım bu aparat uygun bağlamak için.
  • Hangi şehirdesin ?
  • quote:

Hangi şehirdesin ?

istanbul ama kargo ile alabilirim sorun değil
  • Aslında öyle ahım şahım bir şey değil, İstanbul'da Hayyam da yada doğu bank ta çok kolay bulunabilir sanırım. Yine de bir bakın bulamazsanız ben kargolar gönderirim olmazsa.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fecrvaktim

quote:

Hangi şehirdesin ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-kulaklik-coklayici-kablo-3.5-girisli-telefonlar-ve-pc-ler-uyumlu-232183399/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-kulaklik-coklayici-kablo-3.5-girisli-universal-224571157/detay

sizin linkini verdiğiniz kablo kulaklık çoklayıcı. konusunu açtığım kablo ise ses çıkışı ile ses girişini birbirinden ayıran kablo. ikisi birbirinden farklı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi şehirdesin ?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-kulaklik-coklayici-kablo-3.5-girisli-telefonlar-ve-pc-ler-uyumlu-232183399/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-kulaklik-coklayici-kablo-3.5-girisli-universal-224571157/detay

sizin linkini verdiğiniz kablo kulaklık çoklayıcı. konusunu açtığım kablo ise ses çıkışı ile ses girişini birbirinden ayıran kablo. ikisi birbirinden farklı

İsim olarak öyle yazmışlar ama kulaklık çoklamak bu şekilde olmaz, mutlaka devre gerekir, yoksa ses seviyesi düşer. Bu ürün tam da istediğiniz ürün.

İsterseniz satuculara bir mesaj atıp sorun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi şehirdesin ?

İsim olarak öyle yazmışlar ama kulaklık çoklamak bu şekilde olmaz, mutlaka devre gerekir, yoksa ses seviyesi düşer. Bu ürün tam da istediğiniz ürün.

İsterseniz satuculara bir mesaj atıp sorun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.