Şimdi Ara

Telefon tavsiyesi,sony,htc modelleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar herkese.Yeni bir telefon almayı planlıyorum.En önemli kriterim telefonun ufak ve elime sığması idi.Ayrıca kamerasının (özellikle ön kamera) iyi olması benim için diğer bir kriter.Oyun vs. oynamam.Temiz kullanırım telefonu.Birkaç model arasında arasında kaldım siz neler düşünüyorsunuz ?

z1,z3 ve z5 modellerinin compactları,htc one mini 2 ve iPhone 5s düşünüyorum.Tavsiyelere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usami -- 26 Ocak 2016; 17:06:58 >

• z5c alabilirsiniz
  • Fiyat farkına değer mi? Kamerası hariç donanımıyla pek işim olmadığını düşünürsek eğer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Z2 kullanıyorum, telefondan çok memnunum yalnız belki de telefonun tek eksisi ön kamerası, sizde ön kamera özellikle önemli demişsiniz Z2'nin ön kamerası vasatın altı Z1 de çok farklı değildir herhalde. Büyük ihtimal Z3 ve Z5 serisinde daha iyidir ön kamera, bu arada ben 5S'den geçtim Z2'ye iyi ki geçmişim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Ben Z2 kullanıyorum, telefondan çok memnunum yalnız belki de telefonun tek eksisi ön kamerası, sizde ön kamera özellikle önemli demişsiniz Z2'nin ön kamerası vasatın altı Z1 de çok farklı değildir herhalde. Büyük ihtimal Z3 ve Z5 serisinde daha iyidir ön kamera, bu arada ben 5S'den geçtim Z2'ye iyi ki geçmişim

Hocam 5s'in kamerası nasıl sence z2'ye göre

• Usami kullanıcısına yanıt
    Ön kamera olarak 5S Z2'den daha başarılı, ancak arka kamera olarak bence Z2 daha başarılı, ben çekimleri manuel yapıyorum, yani otomatik değil de ayarları kendim giriyorum ve bu şekilde çok başarılı fotoğraflar çekebiliyorum Z2 ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkan 197

Ön kamera olarak 5S Z2'den daha başarılı, ancak arka kamera olarak bence Z2 daha başarılı, ben çekimleri manuel yapıyorum, yani otomatik değil de ayarları kendim giriyorum ve bu şekilde çok başarılı fotoğraflar çekebiliyorum Z2 ile.

Anladım hocam.Dün z3'ü ve 5s'i deneme fırsatım oldu.5s daha iyi çekimler yapıyor gibi geldi belkide ayarlarla oynamak gerek dediğin gibi.
    5s mantıklı geliyor aslında ama eskimeye başladı apple desteği ne kadar sürer bilemiyorum.z5'i de deneyeyim heralde netleştiririm :)
    ben olsam sony alırdım donanım ve yazılım olarak düşünürdüğünde daha iyi telefondur
    Hocam dediğim gibi, bence Z2 arka kamerası 5S'den daha başarılı ama şöyle daha başarılı manuel modda. Yazılım konusunda Iphone daha başarılı bir firma olduğundan otomatik çekimlerde 5S Z2-3'e göre daha güzel fotoğraflar çekebilir ancak ben zaten kullandığım her telefonda çekimleri otomatiğe bırakmam hep kendim yaparım ayarları. Yani otomatik modda kullanmadığımdan size şu daha başarılıdır diyemiyorum, sadece yazılımdan ötürü 5S belki daha başarılıdır bilemem ama ben ayarları manuel yaparım diyorsanız kesinlikle Z serisine bir bakın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.