Teğmen
02 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 91 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhabalar. Elimde şarj entegresi sorunlu, telefon açık iken şarj edilebilen tamamen kapandığında şarj almayan bir İphone 5s var. Telefonun şarjı bitik ve sarj edilmiyor. Bataryasını çıkartıp harici olarak şarj edebilmenin bir yolu var mıdır? Şu tarz cihazlar var iş görür mü bilmiyorum. Bataryanın + ve _ kutuplarini da tam anlayamadım.https://m.n11.com/acl-batarya-sarj-cihazi-P279369062?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMI7JnojL6a4AIVxZrVCh0AIw4GEAQYBiABEgKYrPD_BwE

Teşekkürler
Herkese merhaba. Ev-ofis kullanım amaçlı bir sistem topluyorum. İşlemci seçiminde biraz kararsız kaldım yardıma ihtiyacım var.

Şuan elimde
2*8 GB DDR4 2400 MHZ ram, AM4 Anakart ve low profile destekli mini itx bir kasa var .

Bütçeye göre seçeneklerim:

Ryzen 3 2200G APU
AMD X4 950 + GT 730 veya R7 240 Low profile

Fiyatları aşağı yukarı aynı.

Her türlü tavsiyeye açığım.
Merhabalar, genelde evde tv kenarında duracak ve başka yerlere de rahat taşıyabileceğim ufak bir kasa toplayacağım. Temel bazı oyunları oynamak, film izlemek ve download amaçlı kullanacağım birşey olacak.
Am4 apu sistem topluyorum yalnız kasa konusunda biraz kararsız kaldım. Slim olarak dark ve frisby marka 300w psulu kasalar var. Özellikle psu konusu düşündürüyor. Yeterli gelecek mi emin değilim. Bu konuda her türlü tavsiyeye açığım
Meraba arkadaşlar bütçeye uygun olarak 2000-2003 civarı otomatik araba bakıyorum. Yalnız bazı modellerin çok problemli olduğunu okudum Bu yıllar için otomatik aksamda sıkıntı çıkartmayacak hangi arabaları tavsiye edersiniz?
Merhaba herkese

Arkadaşlar geçen ay her zamanki gibi atmye kredi kartı borcumu ödemeye gittim.600 lira hesap özeti borcum vardı.Elime biraz fazladan para geçtiği için 1100 lira yatırdım. Şimdi bu ayın ekstresi geldi.Normal ödemem gereken tüm taksitler devam ediyor.Yani bu ay ödemem gereken miktar değişmemiş. Benim anlamadığım geçen ay yatırdığım fazladan 500 lira nereye gitti? Hesaba mı geçti diye baktım orda yok.

Teşekkürler..
İyi akşamlar herkese.Yeni bir telefon almayı planlıyorum.En önemli kriterim telefonun ufak ve elime sığması idi.Ayrıca kamerasının (özellikle ön kamera) iyi olması benim için diğer bir kriter.Oyun vs. oynamam.Temiz kullanırım telefonu.Birkaç model arasında arasında kaldım siz neler düşünüyorsunuz ?

z1,z3 ve z5 modellerinin compactları,htc one mini 2 ve iPhone 5s düşünüyorum.Tavsiyelere açığım
Günaydın herkese.İnternet için başvuru yapmıştım arkadaşlar.Dün telekomdan gelmişler valide evdeyken.Evde telefon hattı girişi için bağlantı prizi yoktu.Gelen görevliler telefon kutusundan gelen kabloyu prizin arkasından bulup çıkarmışlar.Yalnız kablonun ucunda jak yok.Renk renk kablolar var.İkisine düğüm atılmış.Mavi ve beyaz renkli kablonun ise bakır uçları açık.

Ayrıca gelen kablo çok çok kısa prizin kenarından azıcık çıkmış.Modem geldiğinde nasıl bağlantı yapabilirim?

Teşekkürler arkadaşlar
Günaydın herkese. Arkadaşlar işim gereği taşınmak zorunda kalarak yeni bir apartmanda oturmaya başladım. Evde düzenimi kurdum şimdi ise internet bağlatmak istiyorum ama dairemde telefon prizi veya ethernet girişi bulamadım. Televizyon bağlantıları var sadece. Apartman girişine baktım telefon kutusu var içi kablolarla dolu. Telefon,internet kullananlar var gibi görünüyor.Sanırım benim oturduğum daireye telefon tesisatı döşenmemiş.Bina 3-4 yıllık kadar.

Fiber zaten yok.Adsl başvurumu dün yaptım.Tesisat işini nasıl halletmeliyim? Teşekkürler.
silinebilir
.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
FSP CMT 110a
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
PC
TV
TV
Klima
Klima
Notebook
Acer
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Kulaklık - Amfi
A4 Tech Rh-200
Kulaklık - Amfi
Vsonic gr99
İşlemci
AMD Ryzen 1600 12nm
İşlemci
AMD Athlon X3 405e
Anakart
MSI A320m pro vh-plus
Anakart
Asrock N68-S
Sabit Disk
Seagate St1000dm 1 TB
Sabit Disk
Toshiba DT01aca200 2 TB
Ekran Kartı
Asus Expedition GTX 1050
Ekran Kartı
Nvidia GT 710
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 228
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 14.254 (Bu ay: 203)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 268 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.