Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dr John H. Watson Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.027
Cevap
183
Favori
521.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, Uzun süredir eşimle iphone kullanıcısıyız.

Genelde fotoğraf amaçlı kullanacağız f/p ürünü arıyorum. Gönlüm yine iphonelardan yana ama ne mümkün alabilmek.

Bütçem max 4.000 - 5.0000. iphone gibi sorunsuz stabil uzun yıllar kullanabileceğimiz bir telefon arıyorum. rom vs. gibi şeyleri eşim çözümleyemez kullanım rahatlığı olmalı :)

Desteğiniz için teşekkür ederim.
  • Giantballs kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 7

Honor 8X

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Thief. T kullanıcısına yanıt
    Hocam Xiaomi Mi 9 ve Huawei P30 modellerine bakabilirsiniz.

• M30 mu redmi note 7 mi pil performansı önemli benim için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustalation kullanıcısına yanıt
    M30 modeli daha fazla pil kapasitesine ve ekran olarak Amoled bir ekrana sahip olduğu için daha başarılı olacaktır.

• Redmi note 7 ve note 6 pro arasinda 600 Tl fark var, 600 liralik farka deger mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Biraz daha iyi bir işlemci ve biraz daha iyi bir kamera performansı için 600 TL bence ütopik bir rakam.

• Kız arkadaşım telefon alıcak. Ön kamera ve arka kamerasının iyi olmasını istiyor ancak Huawei vs markalara güvenmiyor bir türlü ikna edemedim. Samsung ya da Apple dan 2000-3000 tl fiyat aralığında bir telefon önerebilir misiniz? İkinci el apple da alabilir.
    Ayrıca ben biraz araştırıp LG g7 thinq önerdim. Siz önerir misiniz bu telefonu?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr.SmiTh -- 28 Nisan 2019; 18:21:30 >
  • Jr.SmiTh J kullanıcısına yanıt
    Güzel bir model önerisinde bulunmuşsunuz , Samsung orta seviye ürünlerinden A50 gibi plastik kasalı bir ürün alınacağına çok daha mantıklı olur G7 modelini tercih etmek ikinci el kısmında güvenip bulabilirseniz iPhone 7 Plus modeli tercih edilebilir.

• 1000-2000 lira arası fiyat performans ürünü arıyorum. Kamera performansından daha çok donanımsal performansı önemli. 1500'ün altına inebilirsek iyi olur ama 200-300 fazla vermelisin denirse de bütçe zorlanır. Bir de dayanıklılık konusunda biraz iyi olursa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûiji -- 29 Nisan 2019; 16:33:20 >
  • Yûiji kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 7 / Mi 8 Lite / Mi A2 / Redmi Note 6 Pro

Honor 8X / Honor 10 Lite / Huawei P Smart 2019

• Thief. T kullanıcısına yanıt
    Jr.SmiTh J kullanıcısına yanıt
    S10e, note9, p30

@Jr.SmiTh
    G7 nin bataryası 1 günü zor çıkarır. A50 yi 2300 e alacaksa iyi seçim. Fakat bilindik yerlerden alacaksa iş değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 30 Nisan 2019; 7:52:58 >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    merhaba, NFC özelliğini ön plana çıkarmazsam Mi 8 Lite mi yoksa PSmart 2019 mu almalıyım.
    şuan bir sitede Delta Servis garantili Mi8 Lite 1.649 TL. PSmart 2019 1.639 TL arada ufak var.
    sizce hangi cihazı tercih etmeliyim.
  • mr.isson76 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam tabiki de Mi 8 Lite modeli tavsiye ederim.

• 10 senelik iPhone kullanımından

6 aylık araştırmadan ve

@rdvnkrc tavsiyesi ile mi8se aldım

2 aydır kullanıyorum

Kısa yorumum süper cihaz, artısı çok eksileri yazayım

Band20 şu zamana kadar sıkıntı yaşamadım benim telefonun çekmediği yerde diğerleri de çekmiyor ki Vodafone kullanıyorum

Güncelleme otg ile olmuyor twrp ile yapılıyor ama kolay bir iş eu ya da globe rom canavar gibi

Root gerekmiyor bu da süper

İmei malum yolla çözülüyor bu yüzden fiyat uygun oluyor

Type c bir mükemmel tüm telefonlarda standart olmalı

Foto süper video da süper

Radyo olsaydı tadından yenmezdi

Kızıl ötesi var kumanda derdi bitti

3mm kulaklık girişi olsaymış dedim

Sd kart olsaymış iyiymiş ama henüz ihtiyacım olmadı

Bir de rahmetli iPhone 2 oda ötedeki modemi görmüyordu bu full çekiyor

Bir de miui bir müthiş

Not 8se almasaydım 8lite ya da note7 alırdım
    otg var
    radyo var
    TR servisi ve garantisi var
    Band20 var
    Sd kart takılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnksy -- 30 Nisan 2019; 18:47:21 >

• Samsung'un bu yeni duyurduğu galaxy a60 ın batarya performansı nasıl olur tahmini bilgisi olan var mı? A50 ile A60 arasındayım şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 1 Mayıs 2019; 8:24:28 >
  • Xiaomi Redmi Pro Çin’de ilk çıktığı hafta arkadaşıma aldırtmıştım kullandım yıllardır çok memnun kaldım şimdi yine bir Xiaomi almak istiyorum. 1000-2500 Tl arasında ne alabilirim. Benm eski telefondan biraz daha iyi olsa yeterli bana kamera, işlemci vs olarak. Birde eski telefonumda hiçbir uygulamada sıkıntı yaşamadım ama PUBG oynarken akıcılık 0 dı o yüzden ara sıra oynasamda en düşük modda bari akıcı oyun oynatabilen bir telefon lazım.

• justlook78 kullanıcısına yanıt
    Mi 6 / Mi 8 SE / Mi 8 Lite / Redmi Note 7 / Redmi Note 6 Pro / Mi MAX 3

Modellerine sıralama bu şekilde olacak şekilde bakabilirsiniz hocam.

• redmi pro 6 32 gb - honor 10 lite 32gb. İkisi 1500 tl ? hangisi alınır
  • Herkese selamlar malum ötv zammı henuz yansimamis heralde bugun telefon alayim diyorum maksimum 2000 tl ye onerebileceginiz f/p telefon tavsiyesi var mi tavsiye edebileceğiniz? Şuan lenovo p70 kullaniyorum bana yetiyo açıkcası yukseklerde gozum yok instagram sosyal medya vs kullanmadığım için kamerayla işim olmuyor. Oyun da kesinlikle oynamıyorum. Whatsapp vb temel uygulamaları kullanıoyurm sadece. Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.