Şimdi Ara

TELEFON ÖLDÜ IPHONE ALICAM YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Xperia Z2 telefonum an itibariyle arka kapak ve ön cam dahil olmak üzere tuzla buz oldu. Telefon yamuldu , goruntu tum renklerin karisimi seklinde yani ekran karti da mefta anlayacaginiz. Tamirle ugrasmayip iphone 7 plus vs almayi dusunuyorum ama sorun şu ki xperiadaki verileri nasil iphone a aktaracagim? Ek olarak xperia nin usb soketi de bozuk yani bilgisayara bağlanılmıyor da. Elimde bi google hesabi, gmail hesabi var. Bunlar veri aktarimi icin yeterli olur mu nasil yapabilirim? Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dokunmatik çalışıyor ise ios a taşı uygulaması var google play de onu yükleyip tüm verileri taşıyabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Dokunmatigin calisip calismadigini bilmiyorum ekran gozukmuyor çünkü ekran karti pert olmus

• Benim de Xperia M5 vardı 2 yıldır kullandığım ana kartı yanmış açılmıyordu yapamadılar ben de gittim iPhone 6s aldım Turkcell dekiler telefon açılıyorsa taşıyalım dediler açılmıyor dedim. Sonra evde kendim iCloud hesabının üstüne ikinci mail olarak gmail kurdum rehberim filan geldi.Düzeldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.