Şimdi Ara

imei sorgulama ve Apple garanti sorgulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
21
Favori
6.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 28 Ocak 2023; 13:48:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel konu. En önemlisi satış sözleşmesi ve imei bence.
    Kutusu ve faturası olursa mükemmel olur.

• internet üzerinden kontrol için imei isteyenlere vermek mantıklımı bi işlem yapabilirler mi bunla?

• Keşke ben cihaz alırken açılmış olsaydı bu konu. Oled ekran yanığı olan bir cihazı almazdım belki böylece. Güneşin altında belli olmuyor ama kesinlikle oled ekran cihaz alıyorsanız ekranda klavye izi vs var mı diye kontrol edin. Malum apple da ekran 5 bin küsur tl olduğu için kaldı cihaz öyle kullanıyoruz mecbur.

• Alışverişte bu yazılanların hepsini yapmak pek mümkün değil. Çoğunluğu bile zor. Bildiğiniz ekspertize dönmüş iş.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 15 Mart 2022; 6:20:30 >
  • Bu kadar kontrol yapacağima basarim parayi ikinci el alacağima,sıfır telefon alirim.
    Sifir telefon alirken de türkiye garantili alirim kontrol etmeme de gerek kalmaz hem😉

• Konuyu baya başarılı buldum öncelikle bunun için teşekkür ederim. Aklıma takılan soru şu; diyelim ki 30.000 TL verdik gittik en son Apple cihazı aldık ve bir şekilde bizim IMEI yı klonladılar biz şimdi bu GSM üzerine açtırdık ama bu telefon bildiğiniz üzere çöp oldu öylemi ? Yani satmak istesek satamayacağız sadece biz kullanabiliriz. O zaman bu kadar pahalı telefon almanın hiçbir mantığı yok ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • telefon alacak param yok sıkıntı da yok xD

• Bu konuyu merak ettim araştırıyorum eğer arkadaşın dediği gibiyse telefonların iemisi kopyaşanırsa telefon çöp oluyor faturası olsa bile

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.