Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.857
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mensonges

Bluediamond gibi yuzuk icine kalp vs uygulamaniz varmi varsa ornek resim paylasirmisiniz

yuzuk icine istenilen herseyi yapabiliyoruz normalde ama bu netteki resimlerdeki gibi beklenti icinde olmayin, 1mm kalinliginda bir yazi sonucta okunmuyor derecede bisey oluyor ,o yuzden pek tavsiye etmiyorum yuzuk icine yazilan seyleri . gecen biri yazdirmisti , bayan arkadasi geri getirdi bunun icinde leke var diye. o yazi dedik de gordu :) arti yuzuk olcu ayarlama gerekirse ilerde , siliniyor mecburen . ama illa olsun derseniz yazariz sorun degil nette gezen fotograflardaki yazilar lazerle yaziliyor bizde yazariz sorun degil :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Bluediamond gibi yuzuk icine kalp vs uygulamaniz varmi varsa ornek resim paylasirmisiniz

yuzuk icine istenilen herseyi yapabiliyoruz normalde ama bu netteki resimlerdeki gibi beklenti icinde olmayin, 1mm kalinliginda bir yazi sonucta okunmuyor derecede bisey oluyor ,o yuzden pek tavsiye etmiyorum yuzuk icine yazilan seyleri . gecen biri yazdirmisti , bayan arkadasi geri getirdi bunun icinde leke var diye. o yazi dedik de gordu :) arti yuzuk olcu ayarlama gerekirse ilerde , siliniyor mecburen . ama illa olsun derseniz yazariz sorun degil nette gezen fotograflardaki yazilar lazerle yaziliyor bizde yazariz sorun degil :)

Peki diyelim yaptirdik,daha sonra sildirme imkanimiz mevcutmu ? Cila yapilarakmi kapatiliyor ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

quote:

Peki diyelim yaptirdik,daha sonra sildirme imkanimiz mevcutmu ? Cila yapilarakmi kapatiliyor ?

tabi silinebilir , metal yuzey uzerine yuzeyel bir kazıma işlemi aslında bu yazılar . ufak bir asındırmalı cila işlemi ile kaybolup gider .

• 1 ay kadar önce bende ferhat beyden 0.5 aldım ben ve kız arkadaşım çok beğendi. inş bir ankaraya uğrayıp birde yüzük ayarını tam yapacağız. tekrar teşekkürler
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullansınlar
  • 0.50 D VS2 tek taş satın aldım. Montur modeli tam istediğim gibi olmuş. Taş süper gözüküyor. Taş orjinal ve doğrulamasını yaptırdım. Alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlar güvenle yapabilir. Piyasaya göre fiyatlar uygun. Markalara para kazandırmaya gerek yokmuş. Teşekkür ederiz.

• edit

linkte göndermiş olduğum ürünü fiyat olarak değerlendirebilir misiniz? sizce uygun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknardru -- 25 Aralık 2017; 13:14:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkabi92

0.50 D VS2 tek taş satın aldım. Montur modeli tam istediğim gibi olmuş. Taş süper gözüküyor. Taş orjinal ve doğrulamasını yaptırdım. Alışveriş yapmayı düşünen arkadaşlar güvenle yapabilir. Piyasaya göre fiyatlar uygun. Markalara para kazandırmaya gerek yokmuş. Teşekkür ederiz.

rica ederim , hayırlı olsun güle güle kullansınlar
  • hknardru kullanıcısına yanıt
    pm attım size, yanlız mesajınızı editleyip linki kaldırabilir misiniz . linkleri ozel den yazalım lutfen :)
  • Ferhat bey merhabalar 6 yil once sizden 0.42 tektaş almistik simdi yuzugunun modelini değiştirmek istiyoruz. (Tas ayni kalacak) ne kadara mal olur. Birde bizdeki tektaşta seri numarasi isli değil buna seri numarasi işletmenin maliyeti ne olur. Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duke06 -- 25 Aralık 2017; 23:55:56 >
  • Ferhat Bey selamlar,

benim de kısıtlı bütçem ile

-büyük taş -40 lık filan bakıyorum.
    Renk önemli değil, SI okay :)

yardımcı olabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: duke06

Ferhat bey merhabalar 6 yil once sizden 0.42 tektaş almistik simdi yuzugunun modelini değiştirmek istiyoruz. (Tas ayni kalacak) ne kadara mal olur. Birde bizdeki tektaşta seri numarasi isli değil buna seri numarasi işletmenin maliyeti ne olur. Tesekkurler.

işlem gia da yapılacaksa yurt dısına gitmesi lazım tasın, biraz uzun sürer ve kargo masrafı cok olur .

burada hrd de yapılır ama ama hrd dogru duzgun iş yapmıyor verilen paraya degmez diyebilirim . isterseniz irtibata gecelim bakalım :) 05356197730

model degişimi de olur kolay iade edilen ve verilen modelin gramına göre 100-300 tl civarında bir tutar cıkar bakarız ona :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter06 -- 27 Aralık 2017; 12:26:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: femmefatal

Ferhat Bey selamlar,

benim de kısıtlı bütçem ile

-büyük taş -40 lık filan bakıyorum.
    Renk önemli değil, SI okay :)

yardımcı olabilir misiniz

0.40 d e f sı 2 ler gelecek bu hafta hem uygun hemde gayet kaliteli olur onlardan verebiliriz . pm attım
  • 5 taş modelleri var mı? Sitenizde göremedim

• Arkadaşlar bende alışveriş yaptım Ferhat beyden 0.30 d vs 2, 605 dolarken ben 621 dolara aldım. Bende ki taşın daha iyi olduğunu söyledi o yüzdenmiş aynı durumu yaşayan var mı varsa bi taşına bakabilir miyim rica etsem?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pırlanta işinden çok anlamamamdan dolayı birkaç soru soracağım:

Konu sahibi firmanın fiyatlarıyla reklamlardaki blue diamon, lizay, atasay vs. firmaların işte 990tl, 1890 tl dediği ürünler gerçekten indirimde mi yoksa şişirme mi?
  • bugün kuyumcudan tek taş alacaktım uluslar arası sertifika yok dedi Kredi Kartı büyüklüğünde
    Diamond Certificate
    Color: g
    Clarity VS-SI
    D1:0.40
    Gold / gr 18 K 2.27
    yazıyor 3.500 tl fiyat çektiler fiyatı nasıl uygun mu uluslar arası sertfika yok dedi güvenillir olur mu
  • Ferhat Bey Merhabalar,
    sizden benim de ricalarım olacak,
    0.40 karat "d" ve "f" "e" pırlanta fiyatı ve görseli rica ediyorum.Görüntü olarak bunlarda çok fark oluyor mu?
    Ayrıca bütçeyi düşürmem gerekirse 2.000 ve 3000 tl fiyat aralığında önerebileceğiniz yüzükler nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbay güney

5 taş modelleri var mı? Sitenizde göremedim

5 tas var evet butun modelleri yapıyoruz da watspptan yazın model atım isterseniz 05356197730
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.winchester.

Arkadaşlar bende alışveriş yaptım Ferhat beyden 0.30 d vs 2, 605 dolarken ben 621 dolara aldım. Bende ki taşın daha iyi olduğunu söyledi o yüzdenmiş aynı durumu yaşayan var mı varsa bi taşına bakabilir miyim rica etsem?

tasların ozellikleri aynı olsa bile azıcık fiyatları degisebiliyor. içiniz rahat olsun :)bütün taslarımız fiyat kalite olarak en ıyısı.
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.