Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onurg9

Merhaba,
    0,40 karat D-E, VVS2-VS1 berraklıkta bir yüzük için fiyat verme imkanınız var mıdır?
    diğer özellikleri excellent olursada mükemmel olur.

şimdiden ilginize çok teşekkür ederim.

aynı ürün için bana da pm atar mısınız?
  • Cümleten herkese iyi akşamlar.

Ferhat hocam bende yakın zamanda kız arkadaşıma evlenme teklifi etmeyi düşünüyorum.

Konuyu uzun zamandır takip ediyorum güzel taşlar hep gelip gitti gözlerimin önünde

0,44 carat üzeri hatta 0,50 carat civarında d.e ,vs1 sı1 aralığında ,3x veya normal bir taş bakmaktayım sizden fiyat ve öneri alabilirmiyim ?

Birde elinizde varsa 0,40 -0,50 carat civarında taşlarınızın veya yüzüğe monte edilmiş haldeki fotoğraflarını alabilirmiyim karşılaştırmak açısından.

Örnek olarak 0,40 d vs2 ile 0,50 f sı2 gibi ?

Şimdiden ilginize teşekkür ederim

• quote:

Merhaba,
    0,40 karat D-E, VVS2-VS1 berraklıkta bir yüzük için fiyat verme imkanınız var mıdır?

aynı ürünü bana da pm pls
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 24 Ekim 2017; 14:53:25 >
  • pm attım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelkurmay89

Cümleten herkese iyi akşamlar.

Ferhat hocam bende yakın zamanda kız arkadaşıma evlenme teklifi etmeyi düşünüyorum.

Konuyu uzun zamandır takip ediyorum güzel taşlar hep gelip gitti gözlerimin önünde

0,44 carat üzeri hatta 0,50 carat civarında d.e ,vs1 sı1 aralığında ,3x veya normal bir taş bakmaktayım sizden fiyat ve öneri alabilirmiyim ?

Birde elinizde varsa 0,40 -0,50 carat civarında taşlarınızın veya yüzüğe monte edilmiş haldeki fotoğraflarını alabilirmiyim karşılaştırmak açısından.

Örnek olarak 0,40 d vs2 ile 0,50 f sı2 gibi ?

Şimdiden ilginize teşekkür ederim

aradıgınız özelliklerde taşlar eklendi listeden bi bakın isterseniz :) sadece 50 f sı2 var onlarda yolda gelicek

http://www.fahrikuyumculuk.com/tektas-pirlanta-fiyatlari/

• _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    pm attım size :) link içeren istekleri özel mesaj ile yollarsanız çok daha iyi olur, mesajı editleyip linki silerseniz çok sevinirim
  • Ferhat bey çok ilgili birisi.
    Kafada soru işareti bırakmıyor,sağolsun ürün hakkında bilgilendiriyor,seçtiğiniz pırlantayı mikroskop benzeri bi alete takıyor ve bilgisayardan GIA numarasını gösteriyor.Her ürünü GIA serifikası var.
    Her bütçeye uygun ürün var kendisinde.

Evlilik teklifi için de ışıklı güzel bir kutu veriyor.Kırmızı veya Siyah

Forumda ki yorumlarını tek tek okudum 1 tane kötü bişey yazılmamış alışveriş sonuçlarından.

Sonuç olarak:

Alış verişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

• quote:

Merhaba,

Ferhat bey,

bana da bu özellikte bir yüzük için fiyat verebilir misiniz?
  • çok uygunmuş kardeş
  • Geçtiğimiz yıl 2 tane tektaş aldım Ferhat beyden. Aldığımızda dolar 2.80 idi. 750 dolarlik taş için 2100 TL ödedik. Bugün Ferhat beye tektaşı iade etmek istedigimizi ve ne kadara iade alirsiniz diye sorduğumuzda aldığımız cevap 1785 oldu. Yani 2100tl üzerinden %15 kesinti yaptı.kur artışını hesaba katmadı.yani on sene sonra çöp olacak.

Dolar Kuru artınca taşların değeri düşüyormuş. Alacak arkadaşların bilgisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erturkburak E kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • priso_break7 P kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullansınlar :)
  • 0.75 karat 5 taş yüzük fiyat ve renk bilgisi alabilirmiyim..

• 0.30 D vs yeni taslar ne zaman gelir ferhat bey foruma ozel dolaei sabitleseniz ne kadar guzel olur

• roy84 kullanıcısına yanıt
    pm attım size
  • kazarus K kullanıcısına yanıt
    30 d vs2 var listede zaten :) farklı özelliklerde olacaksa watspptan yazın bakalım 05356197730

http://www.fahrikuyumculuk.com/tektas-pirlanta-fiyatlari/
  • Merhabalar bu modellere ilişkin fiyat verebilir misiniZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mega19 -- 6 Kasım 2017; 15:45:21 >
  • mega19 M kullanıcısına yanıt
    link içeren mesajları özelden yollarsanız çok iyi olur pm attım size

linkleri editleyip silerseniz çok iyi olur :)
  • Bende Ferhat bey'den yaklaşık 1 ay önce bir tektaş yüzük aldım. Çok beğenildi. Kesinlikle gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.