Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
361
Favori
536.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ege_

Bende Ferhat bey'den yaklaşık 1 ay önce bir tektaş yüzük aldım. Çok beğenildi. Kesinlikle gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

hayırlı olsun güle güle kullansınlar
  • Kendisiyle bugun alışverişim olucak inş bi sorun çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

Kendisiyle bugun alışverişim olucak inş bi sorun çıkmaz

merak etmeyin hiç bir sorun olmaz hayırlı olsun şimdiden
  • Hocam yedi taslar cikmis galiba. Satiliyor mu? Tutacak mi yoksa gecici bir moda mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Hocam yedi taslar cikmis galiba. Satiliyor mu? Tutacak mi yoksa gecici bir moda mi?

genelde bestaslar daha çok satılıyor , şimdi bir urunde aynı carat değeri olsa bile tas adeti cogalınca fiyat düşer yani, 0.50 carat bir 7 tas , 0.50 carat bir 5 tas dan ucuz olur . maliyet dusurmek için yedi taslı veya çok taslı urunler yapılıyor ama tutulan bir durum değil. genel tercih butce elverdiği ölcu de az adetli buyuk taslı urunler tas görüntüsünün olabildikçe buyuk olması yanı :) tabi zevk meselesi 7 taslı bir urun talep ederseniz hazırlarız da
  • 0,25 lik küçük tektaş aldım hızlı bir şekilde geldi sorunsuz güvenilir. tavsiye ederim markaya para vermeyin taşa verin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: savais

0,25 lik küçük tektaş aldım hızlı bir şekilde geldi sorunsuz güvenilir. tavsiye ederim markaya para vermeyin taşa verin :)

hayırlı olsun gule gule kullansınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurg9

Merhaba,
    0,40 karat D-E, VVS2-VS1 berraklıkta bir yüzük için fiyat verme imkanınız var mıdır?
    diğer özellikleri excellent olursada mükemmel olur.

şimdiden ilginize çok teşekkür ederim.

aynı ürün için bende fiyat alabilirmiyim
  • ahmettan336 A kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • Ferhat hocam merhabalar. Büyük taştan kasıt min. Nedir acaba?

Yani kaç ca olması maküldür evlilik teklifi için?

Parmak uzunluğu ile alakası var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: lord-06-

Ferhat hocam merhabalar. Büyük taştan kasıt min. Nedir acaba?

Yani kaç ca olması maküldür evlilik teklifi için?

Parmak uzunluğu ile alakası var mıdır?

parmak uzunlugu ile pek alakası yok , genelde bayanlar parmakları ınce ve kısa olsa bile olabildikçe buyuk tas istiyorlar . burada tabi öncelik sızın butcenizle alakalı :) 0.40 ve üzeri çok talep görüyor , butce de çok sıkıntı yaratmadıkca 40 dan asagı dusmeyin derim :)
  • Selamlar,
    Pırlanta işinden pek anlamıyorum. 1000-1500 tl civarı renksiz pırlanta tektaş düşünüyorum. Ne önerebilirsiniz?
  • Ferhat beyden 0.32 tek tas ve bestas siparisi verdim kendisi cok ilgi ve alakali davrandi sizi her konuda aydinlatiyor yol gosteriyor.adanadan siparis verecek arkadaslar aklinda soru isareti olanlar siparisim gelince gelip bakabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: carli

Selamlar,
    Pırlanta işinden pek anlamıyorum. 1000-1500 tl civarı renksiz pırlanta tektaş düşünüyorum. Ne önerebilirsiniz?

pm attım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazarus

Ferhat beyden 0.32 tek tas ve bestas siparisi verdim kendisi cok ilgi ve alakali davrandi sizi her konuda aydinlatiyor yol gosteriyor.adanadan siparis verecek arkadaslar aklinda soru isareti olanlar siparisim gelince gelip bakabilirler.

hayırlı olsun güle gule kullansınlar şimdiden :)
  • merhaba ferhat bey 1000-2000 tl arası tektaş düşünüyorum ürünler hakkında bilgi verir misiniz
  • Ferhat Bey merhaba,

Yüzük dışında pırlanta ile kolye, bileklik çalışıyor musunuz?
    Pırlanta harici değerli taşlarla çalışıyor musunuz? (İnci, yakut, zümrüt gibi)
  • Bluediamond gibi yuzuk icine kalp vs uygulamaniz varmi varsa ornek resim paylasirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer_6161

merhaba ferhat bey 1000-2000 tl arası tektaş düşünüyorum ürünler hakkında bilgi verir misiniz

pm attim size :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wertten

Ferhat Bey merhaba,

Yüzük dışında pırlanta ile kolye, bileklik çalışıyor musunuz?
    Pırlanta harici değerli taşlarla çalışıyor musunuz? (İnci, yakut, zümrüt gibi)

turkiye icinde istenilen her yere guvenli kargo ile yolluyoruz ama yurt disina cikarmak biraz zor olabilir kargo ile . her turlu mucevheri calisiyoruz normalde :).

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.