Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.818
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ferhat Bey den benimde alışverişim oldu.0.71 f serisi beştaş aldık. Ferhat Beye teşekkür ederiz. Hem dükkana gidip tanışmış olduk. Ferhat Bey biraz yoğundu. Teşekkürler.

Gerçi Ferhat Beye zorla çay ısmarlattık.

tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Ferhat Bey den benimde alışverişim oldu.0.71 f serisi beştaş aldık. Ferhat Beye teşekkür ederiz. Hem dükkana gidip tanışmış olduk. Ferhat Bey biraz yoğundu. Teşekkürler.

Gerçi Ferhat Beye zorla çay ısmarlattık.

tektaş pırlanta  fırsatı , foruma özel  !!!

fiyat nedir üstad...

• mirulusoy M kullanıcısına yanıt
    Üstadım 0.71 f vs 2700 tl ...

• quote:

teşekkürler hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirulusoy

quote:

teşekkürler hayırlı olsun...

Teşekkürler..

• Exper1980 kullanıcısına yanıt
    0.70 in taşı ondan fazla yazıyo nasıl aldınız hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.winchester.

0.70 in taşı ondan fazla yazıyo nasıl aldınız hocam :)

Ferhat Bey o fiyata verdi ve pazarlık kabul etmedi.

0.70 carat 1700 1800 dolar hocam 2700 e süper almışsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Beştaş arkadaşım tek taş değil.

• İyi günler. daha önce evlilik için tektaşımıda sizden almıştım hala memnuniyetle kullanıyor eşim. Tamtur satışınız varmı bide varsa fiyat alabilirmiyim
    hazyırlı olsun güle gule kullansınlar :) bu ara biraz yogun

cay kahve herzaman ne demek
  • quote:

bsetasların fiyatları tektaslara göre daha uygun olur :) aynı carat agırlıgına sahip olsada tas adeti çogaldıkca fiyat ucuzlar :)
  • ermac20 E kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullansıslar pm attım size :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

hazyırlı olsun güle gule kullansınlar :) bu ara biraz yogun

cay kahve herzaman ne demek

Çok teşekkürler. ..

• Geçtiğimiz hafta ben de Ferhat Bey'den tek taş aldım, son derecede memnun kaldığım için buradan da yazmak istedim.

Forumdan öğrendiğim dükkana geçtiğimiz yıl uğrayıp genel bilgi almıştım, kısa bir süre önce tekrar giderek yüzük modellerine baktık, 3. gidişimde de taşı seçtim ve yüzük hazırlandı. Gitmeden önce güncel taş listesini inceleyip seçenekleri 2-3 taşa kadar indirmiştim. Orada taşları canlı görerek kararımı verdim.

Kendisine her gidişimde son derecede ilgili davrandı. Fiyatlar piyasaya göre uygun, pazarlık yapmaya hiç gerek duymadım.

Daha da önemlisi sattığı ürünün sertifika sistemi GIA, tamamen tüketici lehine. Taş listesini sürekli güncel tutuyor, buradan dükkanına gitmeden taşların özelliklerini inceleyebiliyor, GIA'dan daha detay özelliklere de bakabiliyorsunuz. Alırken de taşın üzerinde aynı seri numarasını görüyor ve özellikleri teyit etmiş oluyorsunuz. Bunun haricinde hiçbir sistem ile, taşla birlikte size verilen belgedeki özelliklerin elinizdeki taşa ait olduğuna emin olmanız mümkün değil.

Şiddetle tavsiye ediyorum ve kendisine teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ivgotx -- 1 Şubat 2018; 11:5:32 >

• ivgotx İ kullanıcısına yanıt
    evet gia harici serttfikalarda iş yok pek :) hayrılı olsun güle güle kullansınlar
  • Herkese iyi günler,

Arkadaşlar bir süredir tektaş aramaktayım (0.70-0.75 D-E-F-G) renklerinde berraklık VS2 ( diğer özellikleri excellent)

Sizlerin tecrübelerinden faydalanmak adına ve kafamda sürekli duyduğum farklı yorumlardan ötürü oluşan karışıklığı biraz olsun azaltmak için bir sorum olacak

Bazı kuyumcular RENK çok önemli kesin D olsun diyor kesim ve berraklık gibi unsurların göz ile ayırt edilemediği için çok önemli olmadığını ileri sürüyor. Başkaları ise RENK önemli ama D-E-F zaten hep beyaz ondan kesim ve berraklık önemli demekte. Sizce hangi yol izlenmeli neler iyi olursa olsun denilen özellikler
  • scarecrow7 S kullanıcısına yanıt
    ilk oncelik renk olmalı , rengi pırlantadan anlamayan bir kişi bile anlayabilir onun için d e öneririm .
    vs2 beraaklık fazlasıyle yeterli gelir . kesim, cila, simetri sınıflari illa excellent olacak diye kasmanıza gerek yok biz verygood excellent karısık satıyoruz . mesela vg ex vg olan bir tasın ex ex ex olan bir tastan farkı olmuyor ama daha alt degerleri almayın tabiki, misal good ex vg bir tas almayın biz de satmıyoruz zaten . ben size 70 d vs2 vg ex vg bir tasımız var onu öneririm kesinlikle, 2385 dolara . bunun ex ex ex i olsun derseniz daha çok ödersiniz görünür bir farkı da olmaz :)bana sorarsanız bosa giden para olur, ama önemi yok param var diyorsanız temin ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivgotx

Geçtiğimiz hafta ben de Ferhat Bey'den tek taş aldım, son derecede memnun kaldığım için buradan da yazmak istedim.

Forumdan öğrendiğim dükkana geçtiğimiz yıl uğrayıp genel bilgi almıştım, kısa bir süre önce tekrar giderek yüzük modellerine baktık, 3. gidişimde de taşı seçtim ve yüzük hazırlandı. Gitmeden önce güncel taş listesini inceleyip seçenekleri 2-3 taşa kadar indirmiştim. Orada taşları canlı görerek kararımı verdim.

Kendisine her gidişimde son derecede ilgili davrandı. Fiyatlar piyasaya göre uygun, pazarlık yapmaya hiç gerek duymadım.

Daha da önemlisi sattığı ürünün sertifika sistemi GIA, tamamen tüketici lehine. Taş listesini sürekli güncel tutuyor, buradan dükkanına gitmeden taşların özelliklerini inceleyebiliyor, GIA'dan daha detay özelliklere de bakabiliyorsunuz. Alırken de taşın üzerinde aynı seri numarasını görüyor ve özellikleri teyit etmiş oluyorsunuz. Bunun haricinde hiçbir sistem ile, taşla birlikte size verilen belgedeki özelliklerin elinizdeki taşa ait olduğuna emin olmanız mümkün değil.

Şiddetle tavsiye ediyorum ve kendisine teşekkür ediyorum.

Merhaba
    Tüm sayfaları okuyamadım. Bahsettiğiniz dükkan istanbulda mı? veya istanbulda modelleri renkleri vs görebileceğimiz bir dükkan var mı?

• abars kullanıcısına yanıt
    biz ankaradayız :) ama bulundugunuz yerde herhangi bir magazadan bakabilirisiniz. taslar sertifikalı oldugu için taslar görduklerınızden daha kaliteli olacaktır :)
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.