Şimdi Ara

teknosis gruptan s3 almak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
5
Favori
15.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chaka

ben bu firmadan iki telefon aldım biri s3 ve su anda one x
    iki üründe altı ayını doldurmadı hatta one x birinci ayında şuan.
    inşallah 6 aylık kayıtlar değillerdir çünkü s3ümü kuzenime sattım eğer kaydı düşerse rezil olurum.
    bişey sormak istiyorum imei sorgulamada IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır

uyarısı kaç ay sonra kayıtlı cihaz diye düzeliyor bilgisi olan varmı?
    altı ay sonra kayıt düştü diyelim ben kendim birini buldum ve pasaportuna kayıt yaptırmak istiyorum diyelim daha önceki kayıtta kullanılan pasaport sahibini bulup kayıttanmı düşürmek gerekiyor? yoksa istediğim zaman başka bir pasaporta kaydını geçirebiliyormuyum?

100tl lik vergi makbuzu olayından önce 1hafta gibi sürelerde kayda alınıyordu.şimdi ise ortalama 3 ay deniyor ama 6ay sonra bile kayıttan düşenler duydum.ben 4s kaydı yaptırdım 4aydan fazla oldu hala evraklar inceleniyor deniyor ime kayıt sorgulamada.Umarım kayıt ile bir sıkıntı yaşamazsınız.

Ve eğer düşerse kesinlikle eski pasaport sahibi ile bağlantı kurmanız gerekiyor.Ama kayıtan düşerse firmayı ararsanız yardımcı oluyorlarmış.tekrar bir geçiçi kayıt süreci başlar 6ay daha kazandırıyorlar gibi :)

Bu gün doğubank'a yapılan baskıda birçok firma problem yaşamış deniyor haber sitelerinde.klon ime ve gümrüksiz gsm ürünleri olduğu hakkında ciddi söylemler var
    Anlayacağınız spot almak ne yazık ki eskisi gibi karlı değil.Fiyat farklarından kazancınızı hükümet burnunuzdan getiriyor bir şekilde.Dünyada telefon kaydı diye saçma bir olay yok Türkiye bir şekilde gene bir ilke imza atıyor.Çinli kardeşlerim yapmış kaymağını Türkte

s3 ve htc one x hayırlı olsun bu arada.Htc ye 4.1 hala bekleyenlerdeniz bakalım gelsinde gözlerimiz şenlensin :)

son olarakda online ime kaydı dönemi başladı.Netten kaydedebiliyorsun.Ama pek araştıramadım google amca daha iyi bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadeve36 -- 8 Kasım 2012; 23:52:56 >

• aynen 4.1 bekliyoruz ama şarj konusunda pişman etti beni X
    yinede çok hoş bi telefon arayüz vs çok iyi.

şimdi hocam siz diyosunuzki kayıt düşerse eski kaydedileni bulucaz vs.?
    işimiz zor ozaman başka pasaporta kayıt için?
    bu arada htc one x e çakma imei yapabiliyorlarmı hiç araştıradım?
  • bu mağazadan iphone 4s almayı düşünüyorum. 12 taksitle 1533 liraya geliyor 150 lira fazla verip yurtiçi almak daha mantıklı geliyor. ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.bilge

bu mağazadan iphone 4s almayı düşünüyorum. 12 taksitle 1533 liraya geliyor 150 lira fazla verip yurtiçi almak daha mantıklı geliyor. ne dersiniz?

Yurt içi daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim*

Bende yakın zaman da s3 alma planları yapıyorum. Az önce Teknosis in ilanına rastladım. Alan arkadaşlar memnunlar mı ? Acil cevap bekliyorum

yurt dısı kayıtlıya pek güven olmaz sonucta pasoport kayıtlı türkiye garantrisi yok pahalı cihaz bozulursa tadilat bedeli de yüksek olur 3 kurus kar edeyim derken orjinalinden cok para vermis olursunuz http://www.kapiteslim.com/urun/samsung-i9300-galaxy-s3-fiyati.aspx biraz fazla ver orjinalini al derim bu ve bu gibi sitelerden

• quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

quote:

Orijinalden alıntı: o.bilge

bu mağazadan iphone 4s almayı düşünüyorum. 12 taksitle 1533 liraya geliyor 150 lira fazla verip yurtiçi almak daha mantıklı geliyor. ne dersiniz?

Yurt içi daha mantıklı

1600 lira sıfır orjinali garantili 2 yıl buyur sana link incelehttp://www.kapiteslim.com/urun/iphone-4s-16gb-fiyati.aspx

• dediğiniz gibi yurtiçi aldım. marmara forum saturn'de 1700 liraya buldum adam gibi mağazadan 10 taksitle görerek bilerek satın aldım. faturası garantisi türkçe kullanım kılavuzu avrupa prizli şarj aleti TR cihazı candır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadeve36

quote:

Orijinalden alıntı: Dimitri34

quote:

Orijinalden alıntı: karadeve36

Bu gün s3 almak için gittim firmaya çok sağlsunlar o kadar alakasız ve geçimsizlerdiki, yanımdaki arkadaşım bile bu durumdan rahatsız olup -nereden buldun lan bunları! şeklinde bozuldu bana :D Neyse satıcıların müşterileri yok garanti vs hakkında bilgi alıp cebimdeki parayı masaya koyucam bu kadar.Dedim sohbetimiz olsun belki ufak bir tebessüm gelir de ısınırım kendilerine.Yok sanki cenaze kaldırmışlar az önce.Bir başladılar 10numara ürün, çok kaliteli bilmem ne.yüksek lisans dahi yaptım ama hala tipimde sıkıntı var mal zannediyorlar diye tahmin ediyorum.Netice itibarıyla paranız varsa alın Turkcell vs tarzı yerlerde 2sene garantili cillop gibi temiz telefonu.Böyle kişilerin egolarını tatmin etmeyin.En kısa zamandan daha seviyeli kişilerden bir cihaz almayı planlıyorum.olmadı gider alırım bir firmadan.kalın salıcakla.

Son tavsiyem ürünü satarken size dikkat çevirmeyen,sattıktan sonra ürünün arkasında kesinlikle durmaz.Önce insanlık olacak ve paranızla rezil olmayın.

Konuya sadece cevap yazmamın sebebi şudur ben firmadan iki adet ürün aldım ve kayıtlarında sorun yaşamadım aynı işyerinde çalıştığım dört arkadaşınıda yönlendirdim onlarda bir sorun yaşamadı ve bu yolladığım arkadaşlarımdan biride onex aldı yaklaşık bır ay sonra ekranında sarı leke oluştu ve firma cihazın değişimini yaptı.Ben şahsen bir sorun yaşamadım cevremdekilerde yaşamadı alırken aldıktan sonrada her ırtıbata geçtiğimizde dört dörtlük hizmet aldık.

Doğubank yanında 2.kattaki teknosis group tan mı? Eğer orası için bu şekilde güzel yorumlar yapıyorsanız oradan alırım.Ama farkı bir teknosis ise dubai iletişimden 24tr garantili ve root dahil olmak üzere ilk 1 ay ürün değişimi veren firmadan alıcam cihazı.Fiyatı ever 130daha fazla ama ürününün arkasında duran firma daha tercih sebebidir.

Alıntıları Göster
    EDİT... EDİT

Yanlış yönlendirme olmasın diye yazdıklarımı sildim.

Tam anlamıyla üçkağıtçı olduklarına kannaat getirdim.

Haram zıkkım olsun milletten çaldıklarınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KütahyanınPınarları -- 3 Nisan 2013; 14:30:21 >

• Kayit evraki diye gonderdikleri a4 ten ibaret. Almayin aldirmayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donnie.Brasco

Kayit evraki diye gonderdikleri a4 ten ibaret. Almayin aldirmayin.

Zatan kayıt işlemi yapanlar bilir yazıcıdan çıkmış bir a4 neticede :D sorun o değil sorun o yapılan kaydın düşmesi.bir pasaport 2 yıl içerisinde bir telefon daha doğrusu bir imei kayıt hakkı var.ve bu pasaport son 2 ay içinde yurt dışına girdi çıktı olması lazım.Neticede yapılan birçok kayıt sadece başvurudan ibaret.Başvuru 3-6 ay arası kabul edilmediği mesajı geliyor ve telefon kaydı düşüyor.Tekrar kayıt denemesi gene 3-6 kazandırıyor vs vs.Kalıcı kayıt yapıldığına dair kontrolü imei sorgulama ile yapılabilir.Web sayfasında zaten kayıtlı olduğunu gösteren ibare olur.Yoksa riske girmiş oluyorsunuz.Hükümetin shit yemesi başka birşey değil.Sanki onlar yaptılar da 1000dolarlık malı 2000dolara satıyorlar.Kalın sağlıcakla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadeve36 -- 16 Ocak 2013; 11:35:44 >

• Arkadaşlar Tekrar yazıyorum siz "siz olun" telefon alırken en az üç gün düşünüp ;alacağınız yeri araştırın öylece alışveriş yapın!!!
  • konuya cevap yazıp da firmayı öven arkadaşların mesaj sayıları, bu konu içindeki mesajlarla sınırlı. inanmadım, inanamadım.
  • quote:

inşallah 6 aylık kayıtlar değillerdir çünkü s3ümü kuzenime sattım eğer kaydı düşerse rezil olurum.
    bişey sormak istiyorum imei sorgulamada IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır

altı ay sonra kayıt düştü diyelim ben kendim birini buldum ve pasaportuna kayıt yaptırmak istiyorum diyelim daha önceki kayıtta kullanılan pasaport sahibini bulup kayıttanmı düşürmek gerekiyor? yoksa istediğim zaman başka bir pasaporta kaydını geçirebiliyormuyum?

kayıtlı cihaz diye bişey olmayacak haberin olsun, internetten kayıt için başvuru yapılmış ancak evrak falan yok ortada, bikaç ay sonra elinde patlar kuzeninin haberin olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtulusz

quote:

kayıtlı cihaz diye bişey olmayacak haberin olsun, internetten kayıt için başvuru yapılmış ancak evrak falan yok ortada, bikaç ay sonra elinde patlar kuzeninin haberin olsun

şükür ki düşme olmadı hocam
    temmuz ayında alınan cihaz hala kayıtlı kayıtta düşme yok
    olabilirmiydi? evet
    teknosisi övmek gibi olmasın ama kayıttan düşen bi örnek görmedim ben
    varsa paylaşsalar görsek.. o zaman hep beraber kötü bir reklam kampanyasına girişebiliriz hiç sıkıntı yok...

• Telefonu Teknosis den aldım, telefon kayıtlı diye evrak veriyoruz yazmışlar ilana. Evrak diye verdikleri şey Arial ile World de yazılmış bir bilgisayar çıktı.
    Firma kayıtlı telefon falan satmıyor, turist kaydı yapıyor, yani geçici kayıt. Ben telefonumu aldıktan sonra 2 defa düştü. Araya birilerin sokup Hobim'de baktırdım, turiste geçici kayıtlı gözüküyormuş.
    Telefonu kredi kartı ile almıştım, ekstre ile Fatih Cumhuriyet Savcılığına dilekçe hazırladım, Teknosis hakkında dolandırıcılık ve evrakta sahtecilik iddası ile suç duyurusunda bulunacağım..
    Şeytan sizide dürtücek ve 3 kuruş ucuza telefon almak isteyeceksiniz benim gibi. sonra çok ağlarsınız söyleylim.
  • Bende telefonumu ordan aldım hatta kayıt için 100 lira fazla ödedim sonra bir kere düştü aradım tekrar yaptılar ama boşuna kayıt parası ödedim

• Beyler biz uyarimizi yapiyoruz alip almamak size kalmis artik

• yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum teknosis den alınan s3 ü halen evraklar kontrol ediliyor yazıyor..umarım sorun falan yaşamayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Céм

yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum teknosis den alınan s3 ü halen evraklar kontrol ediliyor yazıyor..umarım sorun falan yaşamayız

geçmiş olsun, zokayı yutmuşsunuz benim gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilidian

quote:

Orijinalden alıntı: Céм

yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum teknosis den alınan s3 ü halen evraklar kontrol ediliyor yazıyor..umarım sorun falan yaşamayız

geçmiş olsun, zokayı yutmuşsunuz benim gibi.

Sizde mi teknosis den almıştınız
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.