Şimdi Ara

teknosis gruptan s3 almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
15.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dogubankin 2.katinda teknosis group diye bir yer var arkaaslar 1 yil garantili imei kaydi yapilmis pasaport.belgeli falan deniyor ilk 15 gunde cigazda bir sikinti varsa birebir degisim vs.buradan alisveris yapan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu yorumu oln arkadaslar bu pasaport kayotli cihazlar deniyor pasaport.kayit.belgeleri.vs deeniyor bunlar nekadar guvenilirdir

• genelde kayıt için 115 tl +pasaport hakkı - takribi 100 ile 200 tl de ona yaz-
    bunun yerine eski telefonların imei lerini çakıp satıyorlar
    yapmışlardır demiyorum ama piyasada bu tip şeyler çok var
  • Merhaba iyi akşamlar bende bu ara yurt dışından gelme telefon bakarken Teknosis'e rastladım.Telefonu aldınız mı?Eğer aldıysanız memnun musunuz?Çünkü benim de çekindiğim bazı konular var.Mesela;kayıtta bir sorun olmasın,Türkiye'de de garantisi yok,birde bu imei kopyalama olayı var.Beni de bilgilendirirseniz memnun olurum.Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_nino_09

Dogubankin 2.katinda teknosis group diye bir yer var arkaaslar 1 yil garantili imei kaydi yapilmis pasaport.belgeli falan deniyor ilk 15 gunde cigazda bir sikinti varsa birebir degisim vs.buradan alisveris yapan var mi

15 gün sonra sorun çıkarsa ne olacak? 3 kuruş kar ediyim derken kazıklanmanın anlamı yok.
  • Bn aldım gayet memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de teknosisten iki ay önce ,one x aldım, imei sorgulamada hala evrak inceleniyor yazıyor, ileride inşallah bir sıkıntı çıkmaz.
    zira 6 ayda bir kayıt derdiyle uğraşmayı kimse istemez...
  • geçici kayıt beyler 100-200 fazla verin sağlam alın, ama cihazlar orjinal fake imei falan yok sadece fake kayıt var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Kedii -- 2 Aralık 2012; 16:27:07 >
  • Bende yakın zaman da s3 alma planları yapıyorum. Az önce Teknosis in ilanına rastladım. Alan arkadaşlar memnunlar mı ? Acil cevap bekliyorum
  • Merhaba

Bende buradan haziran ayı icersinde htc one s aldım. Dun telefonuma kayıtdısıdır ve 1 hafta kapanacaktır mesajını aldıkdan sonra kendilerini ziyaret ettim. Bilgisayardan kontrol edip sorun olmadıgını BTK nin kendilerinden evrak istedigini ve halledeceklerini soyledi. Bende eminmisiniz dedim eger kapanırsa yerine sıfır cihaz verecegini söylediler. Ne kadar güvenilir oldukları ve sorunun ne olacagı 1 hafta icersinde belli olacak. Size geri bildirimde bulunurum.
  • Ben de iki ay önce One x almıştım. İki gün önce kayıt dışıdır mesajı geldi. Eğer bu telefon kapanırsa ben yapacağımı biliyorum.
  • Eğer sırf imei ile uraşmam ben s3 alır imeini değiştiririm diye s3 alırsanız ; Bilin ki artık o telefona ne güncelleme ne de custom rom yükleyemeyeceksiniz, aksi halde her kurulumda imei silinecektir.
    Haberiniz olsun değiştirilmiş imeili s3 lere custom rom yüklediğinizde imei kayboluyor!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

Eğer sırf imei ile uraşmam ben s3 alır imeini değiştiririm diye s3 alırsanız ; Bilin ki artık o telefona ne güncelleme ne de custom rom yükleyemeyeceksiniz, aksi halde her kurulumda imei silinecektir.
    Haberiniz olsun değiştirilmiş imeili s3 lere custom rom yüklediğinizde imei kayboluyor!!!

Bu bilgiyi iyiki söyledin bilmiyordum. En iyisi rahat kafa ile orjinal almak.

• crypto ne yapmayı dusunuyorsun? sanırım aynı zaman diliminde almışız htc leri.. acıkcası ben kendi pasaportuma kayıt etmeyi dusunuyorum. bu mumkunmu? biliyormusun.

tesekkurler
  • dediginiz yerden degilde dogubank ikinci kattan etkin cell den yaklasik bir yil önce xe aldik iki kere kayit düstü imei attilar güncelemede aliyor teefon ama kendimi kandirilmis hissediyorum.
    kisacasi inanmayin yada alacaginiz telin klon imei olup olmadigini ve imei nin kayit altina alinip alinmadigini kendiniz kontrol edip öyle alin
  • Merhaba

Klon imei olup olmadıgını nasıl anlayabilirim? Ayrıca kendi pasaportuma kayıt yaptırabilirmiyim onları beklemeyip?

Tesekkurler
  • Son durum nedir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathiue

Merhaba

Klon imei olup olmadıgını nasıl anlayabilirim? Ayrıca kendi pasaportuma kayıt yaptırabilirmiyim onları beklemeyip?

Tesekkurler

Tavsiyem kayıtsız al kendi pasaportuna kayt ettir . En mantiklisi bu bence aksi halde üç beş ayda bir kayıttan düşme stresini yaşarsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: cunuvar

Son durum nedir arkadaşlar?

Son durum şu: malesef bu firmadan telefon alan birçok arkadasimizin telefonuna kayıt dışı mesajı geldi. Ve firmayı aradık firma tekrar kayıt yaptı, tahminimizce yine kayittan düşecek ve yine firmayı arayacağız tekrar geçici kayıt yapacak ve sonunda "yeter artık, firma sizi Allah a havale ediyoruz" deyip kendi başımızın çaresine bakacağız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypto63 -- 14 Eylül 2012; 16:38:57 >
  • Yani adamlar fake imei mi kullaniyorlar

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.