Şimdi Ara

teknosis gruptan s3 almak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
15.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 7 yılımı avrupa ve türkiye git gel ile geçirdim.telefonlarımı yurt dışından aldım ve kullandım.Avrupada cihazda oluşacak bir arızada tamir veya hemen gününde değişim var.özellikle iphone gününde değişim yapıyor.Ama türkiyede 2 katı pahalıya kakalanan o telefonlar arıza yapınca ''kullanıcı hatası'' diyerek resmen rezil ediyorlar insanları.Veririsin telefonu 30iş günü sonunda birde telefonu anlamak için uğraşıp çizilmiş ekranlı halde alırsın.Amannn Türkiye'de sistemin ne olduğunu herkes biliyor uzatmayalım.Fakat bazı firmalar cihazı Almanya,İngiltere gibi ülkelerden getiriyor ve 15-30 gün biri süre zarfında bozulursa bire bir değişim yapıyor.Bu garantiyi Türkcell bile vermiyor.iphone da tek ölü pixel de değişim yaptım ama türkiyede arkadaşım 2 ölü pixel ile değişim alamadı.Şahsi tavsiyem vergini ver garantili ürün al kullan.Haa yer Türkiye ise abi götür götürr..Ben 4s i 1100tl ye aldım arkadaşım Turkcellden 2250tl aldı :D siz neyin kafasını yaşıyorsunuz.Hükümet pozisyon yapıyor üzerimizde.Yılda verdiğim benzin parasıyla 320 bmw alınıyor Avrupa'da :D Kabul edin ki memlekette kazık yiyoruz ama sesimiz çıkmıyor.Akıl verecek birileri varsa -arkadaşlar şu firma, şu şartlarla daha iyi! diye daha bilgilendirici olur.

Lafım sadece bir kişiye değil genel olarak sisteme olan isyanım bu.Ama elin oğlu %6 zam gelince hükümeti düşürüyor.Bizde durum öyle ki millet kendini ABD ve AB den daha kaliteli bir ülkede olduğunu zannediyor o üzücü.İmkanı olan gitsin bir dolaşsın,görsün.Gidemediği yeri kötülemesin.Adamın bir maaşı ile 5son model telefon alınabiliyor.Sen tek maaşınla bir tane telefon alamıyorsun.Bence bu çok üzücü.Zeki ve lider bir millet bu denli düşmüş olması üzücü.

Neyse kimse üzerine alınamasın bakın siz dalganıza.Olmadı bir bahane bulur gider dışardan getiriz artık telfonu veririm 100tl kayıt için :D yarı parasına gelir gene fiyatı :D

Bu yaz Almanya'dan gelen bir turist kafilesi bu kayıt meselesi yüzünden Atatürk Havaalanı'nda epey bir güzel protesto edip hakaret ederek ülkemize geldikleri gibi kaçmışlardı.Adamlardan 100euro istemiş aç itler telefon kayfı için..

Valla çok fena garez topladım bu fiyat farklarına :D Dışarıda 10bin euroya mercedes'e bin,Türkiye'ye gel yöneticileri bile halkına -Fiat'a bin lan,mercedes'e ben binerim sen kimsin!! şeklinde tavırlarıyla beyaz şahine bindiren sisteme tüküreyim..

yazılacak çok şey var aslında.Ama kimse demesin sizi anlamıyorum,yada garantisiz ürün alınmaz vs.Parası olan bile kazık yediğini bilerek 500euro luk telefona Türkiye'de 1000euro vermek istemiyor.

kalın sağlıcakla.Mutlak okuyan,aradaki farkı ve Avrupa ne halde diye biraz anlar.faydası olması dileğiyle.Herkese iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadeve36 -- 18 Ekim 2012; 2:25:48 >

• Valla yerden göğe kadar haklısın milleti sömürmek kadar kolay iş yok bizde bayılalım fazla fazla paraları dur diyen de olmaz olursa da bastırılar merak etmeyin...

Bende araştırıyorum iphone 4S almayı düşünüyorum ve yorumları okumaya devam edeceğim aldığınız bildiğiniz yada 2 . el temiz satmayı düşündüğünüz olursa talibim
  • Ben teknosis grup den 5.ayda one x ve 8. ayda eşime s3 aldım onex imin kayıt işlemi bir ay once baktım onaylanmış herhangi bir sorun yaşamadım.Her ıkı cıhazıda alırken root ve romm işlemlerinde garanti firmalarının sorun cıkardığı bılgısını bana verdıler bende zaten cıhazı rootlama ıhtıyacı duymuyorum.Htc turkıyeyı wifimdeki bir sorun ıcın aradığımda cihazın uluslar arası garantısı olduğunu soyledıler ve kvk kozyatağına yonlendırdıler orayada gıttığimde cihazımın bir hafta ıcınde sorunu cozuldu.Servisdeki yetkiliye root lama ılgılı soru sordum garantı dısına bırakırmı dıye sıstem entefgresının bozulmasına sebep olabılır bu gıbı durumdada uretıcı fırmalar garanti dışında tuutuğunu soyledıler.Firma bana ne bılgı paylaştıysa hepsinin arkasında durdu herhangı bır sorunda yaşamadım ne zamanda arayıp ne danıstıysam ne yardım ıstedıysem ılk gun alışveriş yaptığım zaman gıbı yardımcı oldular.Cevremdeki çok ınsanıda yonlendırdım çök şükür mahcupta olmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssamsa

Valla yerden göğe kadar haklısın milleti sömürmek kadar kolay iş yok bizde bayılalım fazla fazla paraları dur diyen de olmaz olursa da bastırılar merak etmeyin...

Bende araştırıyorum iphone 4S almayı düşünüyorum ve yorumları okumaya devam edeceğim aldığınız bildiğiniz yada 2 . el temiz satmayı düşündüğünüz olursa talibim

Ben elimdeki 4s i vermeyi düşünüyorum :D s3 için.kayıtlı kendim aldım yurtdışındayken.istanbul'da ve nakit verebileceksen satarım sana yoksa bir arkadaş var ona olmadı telefoncuya satıcam :D jelatinli ve kılıflı kullanıldı herhagi bir orunu yok.Düşün PM atarsın uyarsa sanada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobidik34

Ben teknosis grup den 5.ayda one x ve 8. ayda eşime s3 aldım onex imin kayıt işlemi bir ay once baktım onaylanmış herhangi bir sorun yaşamadım.Her ıkı cıhazıda alırken root ve romm işlemlerinde garanti firmalarının sorun cıkardığı bılgısını bana verdıler bende zaten cıhazı rootlama ıhtıyacı duymuyorum.Htc turkıyeyı wifimdeki bir sorun ıcın aradığımda cihazın uluslar arası garantısı olduğunu soyledıler ve kvk kozyatağına yonlendırdıler orayada gıttığimde cihazımın bir hafta ıcınde sorunu cozuldu.Servisdeki yetkiliye root lama ılgılı soru sordum garantı dısına bırakırmı dıye sıstem entefgresının bozulmasına sebep olabılır bu gıbı durumdada uretıcı fırmalar garanti dışında tuutuğunu soyledıler.Firma bana ne bılgı paylaştıysa hepsinin arkasında durdu herhangı bır sorunda yaşamadım ne zamanda arayıp ne danıstıysam ne yardım ıstedıysem ılk gun alışveriş yaptığım zaman gıbı yardımcı oldular.Cevremdeki çok ınsanıda yonlendırdım çök şükür mahcupta olmadım.

Dediğim gibi ya çok güveniyorlar ürünlerine yada başka birşey var dedim :) Ama sanırım haftasonu bende oradan bir s3 alıcam.Yeter beklediğimiz artık :D root vs işlerine ilk bir ay girmem eğer fabrikasyon bir hata çıkmazsa root edip vurucam kırbacı vurucam kırbacı :D

• Hocam ben dediğim gibi iki cihaz aldım sattıkları urunun satarkende sattıktan sonrada arkasında olan arkadaşlar.Yazılım çökmesi konusunda falanda ucretsız destek oluyolar ben buna bizat şahıt oldum.Ne benım nede etrafımdakılerın her hangı bır sorunu olmadı.Ama elektronık alet neticede:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobidik34

Hocam ben dediğim gibi iki cihaz aldım sattıkları urunun satarkende sattıktan sonrada arkasında olan arkadaşlar.Yazılım çökmesi konusunda falanda ucretsız destek oluyolar ben buna bizat şahıt oldum.Ne benım nede etrafımdakılerın her hangı bır sorunu olmadı.Ama elektronık alet neticede:))

Bu adar konuşuldu sizce htc one x mi samsung s3 mü :D En hızlı en en en i önemli değil.Bu gün gene gitseniz hangisiniz düşünmeden alırsınız ve neden :D
  • 4. dünya ülkesi olmak demek kazık yemek demektir...
  • dimitri 34 hala yok........
  • Daha güvenli yerlerden almanızı tavsiye ederim ben ama teknosisi bilmiyorum tam o da güvenlidir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratal

Daha güvenli yerlerden almanızı tavsiye ederim ben ama teknosisi bilmiyorum tam o da güvenlidir belki.

Bu gün gittim ve son ürünü bir bayan aldı kısmet değilmiş :) Yarın gelicekmiş yeni bir parti ve ürünü yarın alıcam kısmetse.1280tl ye başka biryer satıyorsa alalım :) Fakat ne yazıkki sınırı geçince fiyatı neredeyse 2 katına çıkıyor 1380tl gibi fiyata da Dubaii bilişim de 2yıl medcell garantili.valla düşünmek lazım biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATOM ANT

4. dünya ülkesi olmak demek kazık yemek demektir...

Kazık yiyorum o halde türküm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathiue

Merhaba

Bende buradan haziran ayı icersinde htc one s aldım. Dun telefonuma kayıtdısıdır ve 1 hafta kapanacaktır mesajını aldıkdan sonra kendilerini ziyaret ettim. Bilgisayardan kontrol edip sorun olmadıgını BTK nin kendilerinden evrak istedigini ve halledeceklerini soyledi. Bende eminmisiniz dedim eger kapanırsa yerine sıfır cihaz verecegini söylediler. Ne kadar güvenilir oldukları ve sorunun ne olacagı 1 hafta icersinde belli olacak. Size geri bildirimde bulunurum.

Hayirlisi.durumu burada bildirin hocam.

• şu fiyatlar insanı rezil de eder vezir de sanırım...
  • kayıttan cihazları düşen arkadaşlar ne yaptılar firma arkasında durdu mu cihazlarının yoksa gene mi geçici bir kayıt yaptırıldı?
  • dubai 34 çok belli kime çalıştığı 4 msj 4 üde bu konuda yazılmış. 4 üde aynı amaca hizmet ediyor ve 4 üde aynı cümle. kanmayın bunlara. evet bu ülkede alenen adam s........ ama bir laf var çok severim

"ucuz mal alacak kadar zengin değilim" ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bitti_rüya

dubai 34 çok belli kime çalıştığı 4 msj 4 üde bu konuda yazılmış. 4 üde aynı amaca hizmet ediyor ve 4 üde aynı cümle. kanmayın bunlara. evet bu ülkede alenen adam s........ ama bir laf var çok severim

Şikayet alan biryer bu dubaii örnek oalrakta :http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1409915/dubaibilisimcom-sattigi-telefonun-garantisini-isletmiyor/k5tlo

Yarın telpa garantii veya samsung garantili içime sinecek bir samsung s3 olmadı bir ihtimal htc one x alıp bende androidli olucam :D iphone ios dünyasına veda vaktidir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: karadeve36

quote:

Orijinalden alıntı: Bitti_rüya

dubai 34 çok belli kime çalıştığı 4 msj 4 üde bu konuda yazılmış. 4 üde aynı amaca hizmet ediyor ve 4 üde aynı cümle. kanmayın bunlara. evet bu ülkede alenen adam s........ ama bir laf var çok severim

Şikayet alan biryer bu dubaii örnek oalrakta :http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1409915/dubaibilisimcom-sattigi-telefonun-garantisini-isletmiyor/k5tlo

Yarın telpa garantii veya samsung garantili içime sinecek bir samsung s3 olmadı bir ihtimal htc one x alıp bende androidli olucam :D iphone ios dünyasına veda vaktidir :D

noldu ne aldin :)

• htc one x 32gb beyaz kvk garantili :) yakınımda yaşıyan bir satıcı buldum ve ondan aldım.Şimdilik pek bir anlaşıyoruz bakalım.
  • ben bu firmadan iki telefon aldım biri s3 ve su anda one x
    iki üründe altı ayını doldurmadı hatta one x birinci ayında şuan.
    inşallah 6 aylık kayıtlar değillerdir çünkü s3ümü kuzenime sattım eğer kaydı düşerse rezil olurum.
    bişey sormak istiyorum imei sorgulamada IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır

uyarısı kaç ay sonra kayıtlı cihaz diye düzeliyor bilgisi olan varmı?
    altı ay sonra kayıt düştü diyelim ben kendim birini buldum ve pasaportuna kayıt yaptırmak istiyorum diyelim daha önceki kayıtta kullanılan pasaport sahibini bulup kayıttanmı düşürmek gerekiyor? yoksa istediğim zaman başka bir pasaporta kaydını geçirebiliyormuyum?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.