Şimdi Ara

teknosis gruptan s3 almak (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
15.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sırf bu konuya yazabilmek için üye oldum foruma,ben de sizler gibi bu ahlaksızların mağduruyum.bu sabah telefonum ikinci kez kapandı kuzenimin yunanistandan dönmesini bekliyorum geldiğinde kaydettiricem insallah.umarım gecici kayıt zırvası gibi bişey yapıp işimi baltalamazlar.sonrada suc duyurusunda bulunucam
  • telefonu açtır.Orjinalliğine ve imeisine bak eğer normal ise hemen al
  • Evet arkadaşlar bu gün teknosis den aldığım telefonum ve yine teknosis den arkadaşımıza aldığımız telefon kapandı
  • Bu satıcıdan kesinlikle uzak durun. Ben de kendisinden telefon aldım. 3 defa uyarı geldi kapanacak telefon diye. Satıcı sıkıntı olmaz dedi. BTK da sorgulattığımda incelemede diye yazıyordu ve sonunda telefon KAPANDI...... Bende tüketici mahkemesine başvuruda bulundum. Öncelikle bu satıcıdan sonra BTK kaydı furyasından UZAK DURUN.......
  • Arkadaşlar bende bu dolandırıcılığa yakalanmış biriyim. Bende galaxy s2 almıştım. Bana da bugün telefonunuz kapanacak diye uyarı geldi. Bende olan irsaliye faturası ve sahte word belgesi ile başvurmayı düşünüyorum. Sağolsun bir arkadaş dilekçeyi paylaşmış.

1.Benim elimdekiler işe yararmı ?
    2. İşleyiş nasıldır. (nereye başvuruyoruz, orda ne oluyor, para harç bir sey yatırıyormuyuz, Hiç para harcamıyorsunuz demişsiniz. Birde kısmetse askere gideceğiz. Arkasında koşmamız gerkiyormu ?)
  • Bu şerefsizler yüzünden huzurum kaçtı.

3 yıl önce Teknosis'ten pasaport kayıtlı diye 1500TL ödeyerek Galaxy S3 telefon aldım.

3 ay son kayıt düştü telefon kapandı. Telefon elimde kaldı param gitti.

Aradan 3 yıl geçti fakat bugün telefonum çaldı ve gümrük kaçakçılık şubeden arayarak ifadeye çağırdılar.

Varmı bu şerefsizler yüzünden başka çağırılan? Hakkımı helal etmiyorum, haram zıkkım olsun. Bilsem alır mıydım hiç??
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.