Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 3 adet tablet aldım muhtemelen 1 tanesini kullanıp diğerlerini iade edeceğim yada ihtiyacı olan birine aynı fiyattan gönderebilirim bu tabletler mantıklı mı pek anlamıyorum normal ederleri nedir yardımcı olabilir mi birisi

SAMSUNG P3105 GALAXY TAB 2 7.0 3G WHITE TABLET
    Ürün Kodu: 800034914
    Durum: Siparişiniz Alındı
    136,20 TL

Samsung Galaxy Tab S 8,4 SM-T700 WiFi Titanyum Bronz Tablet
    Ürün Kodu: 800034924
    372,75 TL
    1 Adet
    Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 7,0 Siyah WiFi Tablet
    Ürün Kodu: 800034923
    314,30 TL
    1 Adet

tab s ve ucuzluğundan dolayı s2 yi kendime bırakabilirim muhtemelen mantıklı bir alışveriş olmuş mu pek karar veremedim????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginemre01 -- 11 Ağustos 2016; 17:31:15 >
  • Düzgün bir laptop soğutucusu gören olursa haber verebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legum Magister -- 11 Ağustos 2016; 17:33:06 >
  • Sony Askı Aparatı 7 TL

http://www.teknosa.com/urunler/110130366/sony-wsf100ce7-f200-aski-aparati#product-features

BULUNDUĞU MAĞAZALAR
    Istanbul Levent Metrocıty Exxtra
    Istanbul Yenıbosna Starcıty Exxtra
    Balıkesır Yaylada Extra
    Izmır Karsıyaka Mavıbahçe Extra
    Izmır Sırınyer Yenı
    TÜMÜ (12)
  • Dün bu ürün şarj aleti yok diye 117 ye düşmüştü brandium'da, aldım ama servise sordum şarj aleti 60 tl dedi, muadili var mıdır bilgisi olan yazarsa çok makbule geçer

http://www.teknosa.com/urunler/115040449/electrolux-zb-2943-ergorapido-plus-lithium-power-d
  • Odeabank online işlemlerde giriş yapıp kampanyalar bölümünde teknosa dan 15 tl indirim kodu alabilirsiniz arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Dün bu ürün şarj aleti yok diye 117 ye düşmüştü brandium'da, aldım ama servise sordum şarj aleti 60 tl dedi, muadili var mıdır bilgisi olan yazarsa çok makbule geçer

http://www.teknosa.com/urunler/115040449/electrolux-zb-2943-ergorapido-plus-lithium-power-d

Büyük ihtimal 19v ile çalışıyordur,
    Laptop adaptörü uyabilir bir bakın,

• quote:

Orijinalden alıntı: solideo

quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Dün bu ürün şarj aleti yok diye 117 ye düşmüştü brandium'da, aldım ama servise sordum şarj aleti 60 tl dedi, muadili var mıdır bilgisi olan yazarsa çok makbule geçer

Büyük ihtimal 19v ile çalışıyordur,
    Laptop adaptörü uyabilir bir bakın,

görsellerden baktım 25v 500ma output yazıyordu fişte

• Mersin Forum da gördüm fakat tv hakkinda aylar öncesindem bir konu acilmis yorumlari iç açici degildi almadim.  Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scawn -- 11 Ağustos 2016; 17:49:19 >
  • Arkadaşlar bir fırsat ürünü daha

Tabletciler buyrun
    SAMSUNG N5110 GALAXY NOTE 8.0 WHITE TABLET 347,00 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125043603/samsung-n5110-galaxy-note-8-0-white-tablet

Yer: istanbul, adana,samsun,gaziantep
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Dun baskul cok populer olmustu Eve gecince ben de bakayim, ben teknosa.com'dan vermistim siparisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Hocam naptınız tableti.sonunu merak ettik.

• konuyu sürekli takip ediyorum bir defa fırsat ürünü diye ürün alamadım.

millet nasıl bu kadar hızlı anlayamadım.
  • Pley steysin 4 yok mu indirimde

• İzmir optimum temiz, fırsat yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

konuyu sürekli takip ediyorum bir defa fırsat ürünü diye ürün alamadım.

millet nasıl bu kadar hızlı anlayamadım.

Adamlar hızlıca havale ile alıyor, aldığı ürünü araştırıyor ucuzsa ödemeyi yapıyor. Ucuz değilse odemiyor sipariş iptal oluyor. Havale ile ödeme olmasa herkes bir şeyler alabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhan -- 11 Ağustos 2016; 18:02:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginemre01

Arkadaşlar 3 adet tablet aldım muhtemelen 1 tanesini kullanıp diğerlerini iade edeceğim yada ihtiyacı olan birine aynı fiyattan gönderebilirim bu tabletler mantıklı mı pek anlamıyorum normal ederleri nedir yardımcı olabilir mi birisi

136,20 TL

372,75 TL
    1 Adet
    314,30 TL
    1 Adet

tab s ve ucuzluğundan dolayı s2 yi kendime bırakabilirim muhtemelen mantıklı bir alışveriş olmuş mu pek karar veremedim????

değerli arkadaşlar cevap vermemiş olmayayım diye buradan alıntı yapıp yazıyorum 25 tane kadar mesaj geldi özelden muhtemelen tabs ve tab 2 yi kullanacağım belirttiğim gibi tab4 ise çevremde isteyen olmazsa verebilirim mantıklı bir alışveriş mi diye merak etmiştim tab s sanırım uygun alınmış oldu içlerinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Dun baskul cok populer olmustu Eve gecince ben de bakayim, ben teknosa.com'dan vermistim siparisi

o meşhur baskülden bende dün akşam sipariş geçtim, halen sipariş paketlendi yazıyor

• şu su sebili anlamadım arkadaş kaç mağazaya gittim stokta var gözüküyor mağzalarda yok ama
  • quote:

quote:

Arkadaşlar 3 adet tablet aldım muhtemelen 1 tanesini kullanıp diğerlerini iade edeceğim yada ihtiyacı olan birine aynı fiyattan gönderebilirim bu tabletler mantıklı mı pek anlamıyorum normal ederleri nedir yardımcı olabilir mi birisi

136,20 TL

372,75 TL
    1 Adet
    314,30 TL
    1 Adet

değerli arkadaşlar cevap vermemiş olmayayım diye buradan alıntı yapıp yazıyorum 25 tane kadar mesaj geldi özelden muhtemelen tabs ve tab 2 yi kullanacağım belirttiğim gibi tab4 ise çevremde isteyen olmazsa verebilirim mantıklı bir alışveriş mi diye merak etmiştim tab s sanırım uygun alınmış oldu içlerinden.

Tab4 çok mantıklı değil , temizleri bulunuyor 250-300 liraya .

• WebServisi kullanıcısına yanıt
    Kargoya verilmek üzere hazırlanıyor yazıyor web sitesinde. Mobilde de paketleniyor yazılı

• 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.