Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sabah moonwalk keyfi

http://www.teknosa.com/urunler/800027327/daikin-economy-8500-ic-duvar-klima ben de bundan bir tane sipari? verdim be?enirsem kullanyrym be?enmezsem iade edece?im

iç diyor farkındamısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux2016

http://www.teknosa.com/urunler/800023845/oblio-mint-plus-3g

103 liraya akıllı telefon

http://www.oblio.com.tr/index.php/tablet-mint-intro/

Olmadı imei gömmek için kullanılır.

Bunun yazılımını nereden bulacağız? kesin telefon oluyorsa alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kdz Ereğli şubeside kapanmış

• HB
    Sandisk ultra fit 32 GB
    26 TL kargo dahil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 29 Haziran 2016; 22:28:05 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LOGITECH Z-523 BEYAZ alan varmı arkadaşlar?
  • tifosi41 T kullanıcısına yanıt
    14.000 tl fiyat nasıl oluyor?
  • Bilmiyorum teknosada calismiyor fiyatlari ben belirlemiyorum.

• Evet bugün Antalya teknosa mağazalarında da Lg 65uf950 4627 TL den satıldı.

Şaka gibi fiyat gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

Bilmiyorum teknosada calismiyor fiyatlari ben belirlemiyorum.

Yok yani demek istediğim 14 bin tl den 4700e nasıl veriyorlar

Eğer 10 bin tl ise bunun normal ederi zarar ediyor adamlar
  • yakuza07 Y kullanıcısına yanıt
    Mortuuus kullanıcısına yanıt
    normal fiyatı 8500 tl
    .
    http://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-lg-65uf950v-led-fiyati,4578661,,,,2.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevda_nassu -- 29 Haziran 2016; 23:19:52 >
  • ogunahmet kullanıcısına yanıt
    Stokta yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Gecin onu bunu ekonomimiZ ÇÖKÜYOR. Bndan dolayi kapaniyor birsuru işyeri.su an ulkede ciddi nakit sikintisi var. Ne zaman kriz patlak gosterecek allah bilir. Simdi de oyak a cokecekler. 50 kusur milyon nakit var nezdinde. Yonetimi filan değişti. Amac sicak para sokmak pazara. 3 sene fln sonra da erdemir ve tukas i yok pahasina birisine tanidiga verecekler. Aha da burdan yazıyorum. Tabi kapanir teknosasi fln.

10 yıldır kriz çıkartıyorsunuz ama hala çıkmadı.. Bu lafı yıllardır bu forumda okuyorum.. Kusura bakmayın ama aynı garanti şartlarında aynı ürünü internetten %30 daha ucuza alabiliyorsan neden teknosa yı yada türevlerini tercih edeyim. Devir net devri. Özellikle tekno Mağazalar sadece teşhirlik olmuştur bu devirde.. O nedenle de kapanmaya mahkumdurlar. Dışarıya çık etrafına araçlara bak, avmlere gir lüks mağazalardaki kuyrukları gör bak krize.. Ev fiyatlarının ortalama 500.000 TL olduğu şehrimde ekmek gibi satılıyor evler.. Hangi kriz..?

• ogunahmet kullanıcısına yanıt
    http://www.teknosa.com/urunler/135176453/gopro-sarj-cihazi-2-li-hero3-hero3icin-ahbbp-301

Bunu alan bunu da alsin bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Benim belirlediğim ürünler mağazada etiketi yanlişti ama okutunca indirimli çıktı aldım hepsini yarı fiyatina

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Gecin onu bunu ekonomimiZ ÇÖKÜYOR. Bndan dolayi kapaniyor birsuru işyeri.su an ulkede ciddi nakit sikintisi var. Ne zaman kriz patlak gosterecek allah bilir. Simdi de oyak a cokecekler. 50 kusur milyon nakit var nezdinde. Yonetimi filan değişti. Amac sicak para sokmak pazara. 3 sene fln sonra da erdemir ve tukas i yok pahasina birisine tanidiga verecekler. Aha da burdan yazıyorum. Tabi kapanir teknosasi fln.

10 yıldır kriz çıkartıyorsunuz ama hala çıkmadı.. Bu lafı yıllardır bu forumda okuyorum.. Kusura bakmayın ama aynı garanti şartlarında aynı ürünü internetten %30 daha ucuza alabiliyorsan neden teknosa yı yada türevlerini tercih edeyim. Devir net devri. Özellikle tekno Mağazalar sadece teşhirlik olmuştur bu devirde.. O nedenle de kapanmaya mahkumdurlar. Dışarıya çık etrafına araçlara bak, avmlere gir lüks mağazalardaki kuyrukları gör bak krize.. Ev fiyatlarının ortalama 500.000 TL olduğu şehrimde ekmek gibi satılıyor evler.. Hangi kriz..?

emlak piyasasının durdugunu sağır sultan bile duydu. krediyle daire alımları acayip düşüşte nakit parası olana herzaman fırsat vardı hala da var. örnek veriyorum çok basit bir örnek. yaklaşık 1.5 senedir dumankaya sancaktepedeki daireleri bitiremedi normalde ekonomi iyi olsa 300 bin liralık evi kim almaz? veya ortadoğu grubun yaptıgı yine sancaktepedeki konutlar hala bitmedi satılması. madem ekonomi iyi neden daireler bitmedi. bitse mesaj atmazlar dimi? acayip durgunluk var sadece inşaatta değil hayır hepsini geçtim sen hiç ramazan kampanyası babalar anneler gününe özel daire indirimi duydun mu bu zamana kadar? geçen oldu yine satılmadı 500 bin tl ye ev alan zaten üst sınıf. istanbulun %80 i orta ve alt gelirli. kim alıyor 1 milyona 500 bine daire merak ediyorum memur maaşıyla mı alıyor millet?

• AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    http://www.teknosa.com/urunler/125084454/logitech-g710-mekanik-gaming-tr-klavye

Bu sanki arada kaynamis.fiyat cok iyi degil mi? Gerci internetten alim tukenmis.

• 1500 lira civari f/p notebook var mi peki?

• lnsurgent kullanıcısına yanıt
    ulan imzanı görünce ekranda böcek var sandım kalbime iniyordu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.