Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sahinsah52

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Gecin onu bunu ekonomimiZ ÇÖKÜYOR. Bndan dolayi kapaniyor birsuru işyeri.su an ulkede ciddi nakit sikintisi var. Ne zaman kriz patlak gosterecek allah bilir. Simdi de oyak a cokecekler. 50 kusur milyon nakit var nezdinde. Yonetimi filan değişti. Amac sicak para sokmak pazara. 3 sene fln sonra da erdemir ve tukas i yok pahasina birisine tanidiga verecekler. Aha da burdan yazıyorum. Tabi kapanir teknosasi fln.

10 yıldır kriz çıkartıyorsunuz ama hala çıkmadı.. Bu lafı yıllardır bu forumda okuyorum.. Kusura bakmayın ama aynı garanti şartlarında aynı ürünü internetten %30 daha ucuza alabiliyorsan neden teknosa yı yada türevlerini tercih edeyim. Devir net devri. Özellikle tekno Mağazalar sadece teşhirlik olmuştur bu devirde.. O nedenle de kapanmaya mahkumdurlar. Dışarıya çık etrafına araçlara bak, avmlere gir lüks mağazalardaki kuyrukları gör bak krize.. Ev fiyatlarının ortalama 500.000 TL olduğu şehrimde ekmek gibi satılıyor evler.. Hangi kriz..?

dolar 3 liraysa kriz çoktan çıkmış demektir sen kriz yönetimine açık açık gitmediğimiz için alayı çakamamışsın ama kriz yönetiminden farkımız yok şuan alınan vergileri aslında kriz zamanı kemer sıkma politikası olarak alıyo ülkeler

• Millet bu ülkede kriz yok diyor daha yaa
    Allahım yarabbim
    Ulan ülkede kriz yoksa neden bu kadar sefalet içinde halk
    Millet açlık sınırında
    Valla anlamak çok güç verginin vergisini ödüyoruz
    Milletin 1 e aldığı ürünü 5 e alıyoruz birde kriz yok diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahurdan beri uyumadım gezdim ne alabilirim diye Philips 3140B/12 Sound Bar aldım piyasasına göre 3 de 1 fiyat teşhir ürünü :))

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

skullcandy ler çok iyi, amazondaki dolar fiyatına. 23 tl olan amazonda 25 dolar. 54 tl lik bitanesini gözüme kestirdim her an alabilirim :D amazonda 55 dolar

hocam karar verebildiniz mi?
    ben de alıcam 1 tane ama hangisini alayım hangisi en hesaplı karar veremedim:)
  • sahinsah52 kullanıcısına yanıt
    Iste guzelim ulkemde okadar alt kaynak varmis ki sata sata anca bitirdiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorum dostum. Goruyoruz bidaha vururuz diyenlerin sonradan neler dediklerini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garantili üründen tamir ücreti isteyen teknik servislerle çalışan, satış yaptıktan sonra tüketiciyi ipine takmayan bu mağazadan uzak durun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmuRu

http://www.teknosa.com/urunler/125084454/logitech-g710-mekanik-gaming-tr-klavye

Bu sanki arada kaynamis.fiyat cok iyi degil mi? Gerci internetten alim tukenmis.

Aynen bu yüzden konusu açmıştım.Dün mağazalarda 3 4 tane vardi.Şu saat itibariyle yoktur belkide.
  • requiemm kullanıcısına yanıt
    92 liraya sehpa.
    Yanıyor abi, yanıyor.
  • http://www.teknosa.com/urunler/115010419/altus-alk-470-e-475lt-buzdolabi

Valla bende dün bu buzdolabından siprariş verdim.

Allah utandırmasın...
  • teknosa tamir görmüş, onarılmış ürünleri çok sık satıyor. Ki zaten seri sonu teşhir ürünlerini kesinlikle almayın yüzde 100 kimsenin almak istemeyeceği bir sıkıntısı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Gecin onu bunu ekonomimiZ ÇÖKÜYOR. Bndan dolayi kapaniyor birsuru işyeri.su an ulkede ciddi nakit sikintisi var. Ne zaman kriz patlak gosterecek allah bilir. Simdi de oyak a cokecekler. 50 kusur milyon nakit var nezdinde. Yonetimi filan değişti. Amac sicak para sokmak pazara. 3 sene fln sonra da erdemir ve tukas i yok pahasina birisine tanidiga verecekler. Aha da burdan yazıyorum. Tabi kapanir teknosasi fln.

10 yıldır kriz çıkartıyorsunuz ama hala çıkmadı.. Bu lafı yıllardır bu forumda okuyorum.. Kusura bakmayın ama aynı garanti şartlarında aynı ürünü internetten %30 daha ucuza alabiliyorsan neden teknosa yı yada türevlerini tercih edeyim. Devir net devri. Özellikle tekno Mağazalar sadece teşhirlik olmuştur bu devirde.. O nedenle de kapanmaya mahkumdurlar. Dışarıya çık etrafına araçlara bak, avmlere gir lüks mağazalardaki kuyrukları gör bak krize.. Ev fiyatlarının ortalama 500.000 TL olduğu şehrimde ekmek gibi satılıyor evler.. Hangi kriz..?

emlak piyasasının durdugunu sağır sultan bile duydu. krediyle daire alımları acayip düşüşte nakit parası olana herzaman fırsat vardı hala da var. örnek veriyorum çok basit bir örnek. yaklaşık 1.5 senedir dumankaya sancaktepedeki daireleri bitiremedi normalde ekonomi iyi olsa 300 bin liralık evi kim almaz? veya ortadoğu grubun yaptıgı yine sancaktepedeki konutlar hala bitmedi satılması. madem ekonomi iyi neden daireler bitmedi. bitse mesaj atmazlar dimi? acayip durgunluk var sadece inşaatta değil hayır hepsini geçtim sen hiç ramazan kampanyası babalar anneler gününe özel daire indirimi duydun mu bu zamana kadar? geçen oldu yine satılmadı 500 bin tl ye ev alan zaten üst sınıf. istanbulun %80 i orta ve alt gelirli. kim alıyor 1 milyona 500 bine daire merak ediyorum memur maaşıyla mı alıyor millet?

Haklısın. Şuan Sinpaş Altın Oran'da inşa edilen o büyük proje durma aşamasında. Çoğu personel çıkarıldı. İnşaat çok yavaş şekilde ilerleyecek. Evler satılmıyor, satılmamasının başka sebepleri de var örneğin şikayet vs. gibi ama ev alımı düşüşte.

• Bu ürünün sıkıntısı ne, bilen var mı? (mağazalarda)

http://www.teknosa.com/urunler/125420319/toshiba-pa4267e-1hj0-store-alu-2s-3-5-1-tb-siyah-h

• quote:

Orijinalden alıntı: fkarasa

http://www.teknosa.com/urunler/115010419/altus-alk-470-e-475lt-buzdolabi

Valla bende dün bu buzdolabından siprariş verdim.

Allah utandırmasın...

http://www.bimeks.com.tr/urun/139388/altus-alk-470-e-a-475-lt-buzdolabi.aspx

bipara veriyomuş
    http://www.bimeks.com.tr/kampanyalar/?kid=3252

• usnn U kullanıcısına yanıt
    Bursa mağazasında gözükmüyor maalesef az sonra fiziki olarak gidicem varsa bende alırım :)

• burak235 B kullanıcısına yanıt
    Daha önce ruhani olarak mı gitmistin :D

• Hangi istatistiğe göre ev satışı düşüşte?

Türkiye İstatistik kurumu verileri.
    www.tuik.gov.tr
    2013 - 1.157.190
    2014 - 1.165.381
    2015 - 1.289.320

Heryil ortalama yüzde 10 artışta. 2016 yılı bitmediği için kesin rakam yok ama şuanki rakam %25'te. Yani Cumhuriyet tarihi rekoru.

• AnarchistDeist kullanıcısına yanıt
    :) netten baktım Bursa'da stok görünmüyor :)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.