Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.157
Cevap
395
Favori
1.355.106
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 47 TL'ye philips dvd player aldım. Kütahya mağazalarının birisi de kapanmış..
  • Arkadaslar elektrikli supurge lazim 300-400tl araliginda ciddi indirim olan varsa yazabilirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluetooth mouse çok güzel duruyor ve de çok ucuz, almamak için kendimi tutuyorum. Gündüz de logitech mouse aldım zaten. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 30 Haziran 2016; 0:17:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalamar01 kullanıcısına yanıt
    bulunduğunuz yere yakın bir mağzayı gezin internette olmayıp mağzaya özel modeller ve fiyatlar olabiliyor. ben 100 tl ye fakir bonnie aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skins

ulan imzanı görünce ekranda böcek var sandım kalbime iniyordu

ekrana vurarak böceği öldürseydiniz
  • Elektrik süpürgesi ihtiyacım var paylasirsaniz hemen alırım.

• Bulduğunuz ürünleri ne diye aratıyorsunuz?

• Şunu almak istiyorum, phliphs tv lerde 250 tl çek veriyor. Bu çeki satabilir miyim acaba ya o zaman iyi fiyata gelmiş olur baya

http://www.teknosa.com/urunler/125087660/philips-hue-akilli-led-lamba-3lu-baslangic-paketi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AeonFlux2016

quote:

Orijinalden alıntı: sabah moonwalk keyfi

http://www.teknosa.com/urunler/800027327/daikin-economy-8500-ic-duvar-klima ben de bundan bir tane sipari? verdim be?enirsem kullanyrym be?enmezsem iade edece?im

iç diyor farkındamısınız

Ne fark ediyor hocam daha kargolamamışlar hemen iptal edebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tifosi41 T kullanıcısına yanıt
    Sizin oralarda Varsa bana alip magazadan kargolarmisiniz malum bekar evi pahali bir seyde degilmis

• AeonFlux2016 A kullanıcısına yanıt
    ben havale ile almıştım bir tane. arkadaşların yorumundan sonra şüpheye düştüm.
  • 65uf950 4600 e aldım miss
  • http://www.teknosa.com/firsat-urunleri/outlet-urunleri/ses-ve-goruntu/kulaklik-mikrofon/890?q=[seciniz:seri-sonu-urunleri,]

Kulaklıklarda güzel indirimler var.
    Philips Skullcandy vs.
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    Bu teşhir ürününde çok büyük sıkıntılar varmıydı ?

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Fuat avni yazdı zaten bunu.
    Adam yönetim değişmeden değişecek dedi. Değişti.

Bilgin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak235

Bu teşhir ürününde çok büyük sıkıntılar varmıydı ?

Ben kapalısını aldım
  • mağazadan mı aldınız başka ürün kaldımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinsah52

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Gecin onu bunu ekonomimiZ ÇÖKÜYOR. Bndan dolayi kapaniyor birsuru işyeri.su an ulkede ciddi nakit sikintisi var. Ne zaman kriz patlak gosterecek allah bilir. Simdi de oyak a cokecekler. 50 kusur milyon nakit var nezdinde. Yonetimi filan değişti. Amac sicak para sokmak pazara. 3 sene fln sonra da erdemir ve tukas i yok pahasina birisine tanidiga verecekler. Aha da burdan yazıyorum. Tabi kapanir teknosasi fln.

10 yıldır kriz çıkartıyorsunuz ama hala çıkmadı.. Bu lafı yıllardır bu forumda okuyorum.. Kusura bakmayın ama aynı garanti şartlarında aynı ürünü internetten %30 daha ucuza alabiliyorsan neden teknosa yı yada türevlerini tercih edeyim. Devir net devri. Özellikle tekno Mağazalar sadece teşhirlik olmuştur bu devirde.. O nedenle de kapanmaya mahkumdurlar. Dışarıya çık etrafına araçlara bak, avmlere gir lüks mağazalardaki kuyrukları gör bak krize.. Ev fiyatlarının ortalama 500.000 TL olduğu şehrimde ekmek gibi satılıyor evler.. Hangi kriz..?

hem avmlerdeki teknomarketler teşhirlik olmuş sinek avlıyor diyorsunuz hem de aynı avmlerde millet kuyruğa girmiş diyorsunuz. her zamanki gibi algılara tribünlere oynuyorsunuz gerçeklere perde çekmeye çalışıyorsunuz. evler ekmek gibi satıldığı için tabi hükümetimiz müdahale edip yabancılara promosyon olarak TC vatandaşlığı hediye etmeye kadar vardırdı bu işi. Türklük ayağa düştü promosyon oldu, e tabi hergün onlarcası parçalanıp mefta oluyor yüzlercesi yırtdışına yerleşiyor, suriyelilerle, emlakçı araplarla falan kapatmak lazım bu açığı hükümetin ileri görüşlülüğünü takdir ediyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• fifa_05 kullanıcısına yanıt
    skullcandy ler çok iyi, amazondaki dolar fiyatına. 23 tl olan amazonda 25 dolar. 54 tl lik bitanesini gözüme kestirdim her an alabilirim :D amazonda 55 dolar

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.