Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
598
Cevap
3
Favori
21.833
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Teknosa'dan PS4'e Gece Satışı Fırsatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6031 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 022Y

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Kapi onunde siraya giren insanlar kendi aralarinda orgut olmuslar, whatsapp gruplari kurmuslar. Teknosa calisanlari da bunlara ayak uyduruyor, yuz veriyor. Adamlar nobetlese sira tutuyorlar, az once 5 tanesini yukarida yemek yerken gordum. Digerleri de onlarin yerine bakiyor herhalde. Bunun neresi sira anlamadim, bilmeyen biri gelse siraya girse nolcak? O siraya giren adam nerden bilsin, onun da hakki.. Kesinlikle sacmalik otesi! Neymis efendim sabah 8'de gelmis? İyi de kardesim sen sirada saat basi gorunup, sonra yukari cikip yemek yiyip kahve iceceksen nerde kaldi onun sirasi? Ben cok erken saatlerde gittim, siraya girsem suan ilk 10'daydim ama bu sogukta disarda beklemek de ayri delilik. Akil isi degil, 200 TL fazla veriyim 1 ay sonra evime gelsin. Sony Turkiye'ye hic yakismadi bu, aksama Mustafa Yigit gelecek diyorlar. Bekleyip laf sokmak vardi ama eve geciyorum simdi.

kardesim sirayi ben tutuyorum o arkadas benim elllerim suan souktan zor calisiyor sabah saat 8 de buradaydim ben senden dahada oyuncuyum eger oyuncu olsaydin yada fan sabah senide burada gorurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 13 Aralık 2013; 1:29:31 >
    |
    |

iPhone X 64GB | PlayStation®4 PRO 1TB | Macbook Air 13" MID 2012
    | Samsung 49KS8500 |

• Yarbay
    17980 Mesaj
    Tahmin edilen gibi spotçular kapacak makineleri demek, Sony Türkiye'ye tepkinin sebebi ne tam okumadım konuyu.
    |
    |
    Valla Gittim gordum siradakileri gidip sirama gecerim onumede kimseyi almam diyordum ama adamlar zaten 70 i tamamlamis yani oglen isim yazdiriyim gece 11 de gelirim olayi yok bende oyle yapicaklarini düşünmüştüm ama yanilmisim siranin basi 8 de gelmis hiçbir spotcunun o saatte gelip bekliyecegini sanmam zaten oyuncu tipide var siradakilerin cogu oyuncu spotcu belki 1 2 tanedir siraya girsem 85 felan olabilirdim ama beklemedim yoklama yapildi 75 ten sonra cogu gitmis zaten 2 saat sonrada bir yoklama yapilip 70 ten sonrasi bosuna beklemesin diye gonderilmeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.3.A.R -- 12 Aralık 2013; 21:06:07 >
    |
    |
    Spotçulardan cihaz alacak olanlar var. Bizzat 3 kişi ile görüştüm bugün spotçu dükkanların da. Yarına birkaç tane kaparsak gelecek dedi ikisi. Diğeri yarına belli olur emin değiliz diyor. Her zaman yaşanan durum. Fırsatçılara kolay gelsin. :)
    |
    |

NOT : Bir AVM'de APR çalışanıyım.Teknosa'da tanıdık vardı - mağaza müdürü - indim T.SA'ya.Adam bana şunu dedi '' Valla kendime bile ayırtamadım , kesinlikle yasak koydular bu konuda stok çok az olduğından…Yarın bize 1 adet gelecek , onu bile ayıramıyorum sana '' dedi…

Bakalım duruma göre , şansımız nasıl gidecek
    |
    |
    Donanım Tercihlerim ile Alakalı Tüm Deneyimlerim için PM Atabilirsiniz.
    Apple: iPhone XS Max | iPhone 7 | MacBook Pro 2017 | Mac Mini Time Capsule | Apple TV
    Sony : PlayStation 4 500 Million Edition
    DJI : Mavic ProDJI Osmo Mobile |
  • Kurmay Yarbay
    35987 Mesaj
    Teknosa, kendi reklamını yapmak için iyi fırsat yakalamış SONY PS4 ü kullanarak.
    |
    |
    |

|
    |
    |
    |

Oynadığım oyunlar : BF 4, BF1, FIFA 18, PES 2018
  • Yarbay
    5426 Mesaj
    Abd deki dayım almış bugun 2 kol fifa 14 nba 14 1350 liraya geliyor yengem 22 sinde İstanbula geliyor onunla yolliyacak iyi fiyata aldım 10 gün daha sıkıcam dişimi artık
    |
    |

Orijinalden alıntı: maho2306

hediyeleri istemeyenler bence media marka gitsin oradaki görevli stok sıkıntısı olmaz diyor yeterli sayıda ürün varmış en azından teknosadan alıp 2000 gibi fiyata satıcak oğlanlara para kaptırmamış olursunuz

Media MArkta yeterli stok var da o yüzden mi herkesin siparişi iptal oldu burdakilerin???
    |
    |
    Herkes dondu herhalde karda kışta
    236 Mesaj
    Amerikadan almişsa film izleyemeyeceksin o zaman

Orijinalden alıntı: smylmzr

Herkes dondu herhalde karda kışta

Aynen, bu arada demirören'in orayı gören bir kamera yok mu acaba canlı izlesek
    |
    |

• Yarbay
    2126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mc994

Amerikadan almişsa film izleyemeyeceksin o zaman

Allah aşkına bu devirde kin bluraya para verip film izler ? Bugün çoğu televizyon media player görevi görüyor...

• Binbaşı
    1626 Mesaj
    Kimse kimseye haksızlık etmesin sabahın köründe geldim benden önce gelen herkesi gördüm 1 kişi bile ayrılmadı burada şuan tam 12. Saatim herkesinde öyle Ps4 alacak en son kişi burada 7 saat ayakta soğukta bekledi ne spotcu aldık aramıza ne kaynak yaptırdık

O önüne aldıklarına nasıl hesap verecek diyen arkadaş keşke buraya gelip görseydi o arkadaşın sabahın kaçında burda ayakta karda nasıl beklediğini

1080p çözünürlükte ekstraları olan Bluray ve sadece film içeren imaj yada divx kıyaslanamaz bile kutuyu eline alıp açmak ilk açışta çıkan kokusunu koklamak... bu detaylar için alan çok...
    Erbaa82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.